Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nők, akiknek már kérték meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek már kérték meg a kezét, volt bármi arra utaló jel az eljegyzés előtt, hogy ez be fog következni?

Figyelt kérdés
Számítottatok az eljegyzésre vagy esetleg teljesen meglepetésként ért?

febr. 7. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

A feleségemmel már hetekkel előtte megbeszéltük. A múlt század közepe táján csak akkor vehettél jegygyűrűt az ékszerésznél, ha vittél anyakönyvvezetői igazolást, hogy az esküvő napja le van szögezve.

Mielőtt sokan felmordulnának, közlöm, hogy ez Csehszlovákiában volt így.

febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Talán az, hogy megbeszéljük a közöa jövőt?
febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

2x kértek meg életemben. Egyikre sem számítottam mert rövidebb kapcsolatban történtek.

Az exem 3 hónap után, őt 1 év után otthagytam. Akkor még csak 20 éves voltam, és eleve nem kellett volna igent mondani. Nem tudtam milyen az igazi szerelem, elég tapasztalatlan voltam még.

A férjem 6 hónapos kapcsolatban kért meg. 24 éves voltam akkor, Boldogan mondtam igent, bár meglepődtem, 1 év körül számítottam rá. Végül 1 évvel az eljegyzés után házasodtunk:). Most màr 14 éve vagyunk együtt:)

38/ N

febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

5 hónap után. Megszokott volt, hogy étterembe járunk, nem volt fura. (Mondjuk akkor 5ezer alatt kijött még a kaja, pia 2 főre, és igen, nem mindig ő fizetett.)

Egyszercsak előkapta a gyűrűt. Állítólag mindenki szerint meg akart kérni de én annyira bamba voltam, hogy eszembe se jutott ilyesmi, nyáron meg már házasok voltunk, csak kapkodtam a fejem. Azóta is együtt vagyunk lassan 20 éve, szóval ha egy férfi elszánt, meg fog kérni.

febr. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Az összes Facebook hirdetésem eljegyzési gyűrűkről szólt, meg különböző ékszerboltok ajánlatairól... :D

Itthoni wifiről is nézett gyűrűket a lelkem.

febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Mondjuk mi felnőtt emberek módjára megbeszéljük, nem ő kitalálja, én meg pislogok, mint hal a szatyorban. :D


A pontos időpontot nem, az meglepi volt, de természetesen tudtam, hogy hamarosan eljegyez.

febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 évvel előtte kezdett rá célozgatni. Én màr asszitem hitegetni próbàl.

Így mondtam neki kb 1,5 évre rà hogy nekem nem annyira fontos dolog ez és ha ő nem szeretne hàzzasodni nincs bajom vele. De ne célozgason. Csak akkor hozza fel a témàt ha komolyan gondolja.

Egy teljesen hétköznap kérte meg a kezem kidîszitette a hàzat. Nagyon romantikus volt. Egyeltalàn nem számítottam rá.

Örültem, hogy nem csinàlt nagy felhajtàst. Ez így tényleg kettőnkről szólt.

febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!