Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzett,de mégsem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzett,de mégsem akar esküvőt?

Figyelt kérdés
Párom eljegyzett karácsonykor, boldog voltam. Aztán utána elkezdtem felhozni neki az esküvőt..mikor legyen, kiket hívjunk meg...viszont meglepően kihátrált...felhoztam másodjára akkor pedig már hevesen reagált..azt mondta ne siettem és,hogy visszakéri a gyűrűt( inkább viccnek szánta) Azért próbáltam szervezni,mert gondoltam nyarra le kellene fixálni az időpontot, mert elég sok dolog van ilyenkor..azóta nem hoztam fel,nem is akarom.csalódott vagyok.. Mindketten 30asok vagyunk, 3 éve együtt

jan. 15. 13:42
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
85%
És azt megkérdezted, hogy ő mikor szeretné az esküvőt?
jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Igen, azt mondta majd..
jan. 15. 13:45
 3/46 anonim ***** válasza:
99%
Az valóban nem valami konkrét dolog. Készülj fel, hogy a majd valójában azt jelenti, soha.
jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
98%

Visszakéri a gyűrűt...? Milyen jó humora van. Kapja be a gyűrűjét.


Amúgy szerintem is jó lenne, ha átbeszélnétek, ki mikor képzeli az esküvőt, mielőtt nekiállsz vendéglistát összeállítani.


Gondoltad, nyárra le kellene fixálni az időpontot. Gondoltad te. Az kiderült, hogy ő mikorra gondolt? Nem idén karácsonyra pl?

jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
99%

Ja bocs, közben írtad ki, míg válaszoltam a 4-est,hogy majd.

Azt gondolom, be akarta fogni a szádat ezzel a gyűrűvel, hogy nyugta legyen a témától...

jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
99%
Csak azért jegyzett el, hogy egy időre befogja ezzel a szádat, esze ágábvan sincs elvenni.
jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
99%
Valószínűleg azért jegyzett el, hogy minél hosszabb ideig bebiztosítson téged magának. Lehetséges, hogy egyáltalán nem is akar esküvőt soha, csak az eljegyzéssel akarta elérni, hogy ne is gondolkodj azon, hogy elhagyod.
jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
97%
Hozzáteszem, az én kezemet is karácsony előtt kérte meg anno a férjem és 1,5 évre rá májusban volt az esküvőnk. Mondjuk így is beszéltük meg.
jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
98%
Hát igen, normál esetben nem viccből kéri meg valakinek a kezét, hanem azért, mert feleségül akarja venni. Ha ő már az esküvő gondolatától is sikítófrászt kap, akkor ott valami kamu van.
jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk jó ostoba az a férfi aki úgy akarja elodázni az esküvőt, hogy megteszi az első lépést felé:D Az eljegyzés a hivatalos kezdete az esküvőszervezésnek...
jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!