Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem tetszik a gyűrű, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a gyűrű, amit kaptam. Tényleg bántó, ha ezt megmondom?

Figyelt kérdés

Párom 3 év után megkérte a kezem, ennek nagyon örülök.

Viszont...


Az anyukája gyűrűjével, ami egyáltalán nem az én stílusom. Plusz nincs is jó kapcsolatom vele, nem is érzem a sajátomnak a gyűrűt...


Úgy voltam vele, hogy mielőtt lenne az eljegyzési bulink, megmondom neki és menjünk el közösen választani olyat, amilyet szeretnék kb. 16 éves korom óta. Nem gondoltam, hogy ez gond lenne, hiszen megbeszélünk mindent, együtt élünk, miért legyek előtte szégyellős?


Két barátnőm szerint ez rendben van, egy viszont azt mondja, hogy ezzel biztosan megbántom és sértésnek fogja venni.



febr. 10. 19:11
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
26%
Gondolom a barátod érzései mégiscsak többet érnek, mint egy ékszer, ugye?
febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Szerintem az én érzéseim is ugyanúgy számítanak.

És ez nem egy ékszer, hanem olyan gyűrű, amit jobb esetben egész hátralévő életemben viselek, minden nap.

febr. 10. 19:12
 3/48 anonim ***** válasza:
94%

Én biztosan megmondanám, kedvesen, szelíden, de őszintén - úgy, hogy ne legyen bántó. És megkérném, hogy válasszunk közösen egy olyat, ami nekem, illetve mindkettőnknek tetszik.


Szerintem egy eljegyzési gyűrű tipikusan az a tárgy, amiből nem jutna eszembe más levetett, már nem használt gyűrűjét sem ajándékozni, sem hordani.

febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
84%
"Figyelj, nekem elég határozott elképzeléseim voltak, hogy milyen jegygyűrűt szeretnék hordani, de annyira hirtelen jött ez az eljegyzés, hogy nem volt lehetőségem előre jelezni. Mit szólnál hozzá, ha a véglegeset együtt választanánk ki?"
febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
92%
Ha még tetszene is a gyűrű, én akkor is megbántódnék azon hogy az anyja gyűrűje. Pedig én még csak rosszban sem vagyok párom anyjával sőt. Sajnos nem tudok választ adni hogy mi lenne a legjobb döntés, ezt a pasik mondják meg szerintem, hogy ők mit éreznének :D
febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Családi örökség úgymond a gyűrű, szóval generációk óta a családban van.


De akkor is...


Adja nekem, oké, de ne ezzel kérje meg a kezem. Nem is értem, hogy jött ez neki.

febr. 10. 19:21
 7/48 anonim ***** válasza:
22%

2

Természetesen számítanak. Ha a te érzéseidet ennyire bántja egy ékszer, amin nem pont olyan, mint ahogy megálmodtad, akkor nyugodtan bántsd meg a vőlegényedet.

febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Ne forgasd ki a szavaimat.


Nem arról van szó, hogy "nem pont olyan", hanem egyáltalán nem illik hozzám, nem hordanék ilyen gyűrűt soha, nem is érzem a magaménak. Ráadásul olyan nő jut róla eszembe, akit ki nem állhatok (megdolgozott ezért).

febr. 10. 19:24
 9/48 anonim ***** válasza:
96%

"Két barátnőm szerint ez rendben van, egy viszont azt mondja, hogy ezzel biztosan megbántom és sértésnek fogja venni."


Szerintem ha ő megkérdezte volna pár közeli barátját arról, hogy mennyire lenne jó ötlet a menyasszonyát az anyukája gyűrűjével eljegyezni, lett volna legalább egy közülük, az azt mondta volt, hogy "ezzel biztosan megbánt téged", és talán még sértésnek is fogod venni.

febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
9%
OKé, akkor bántsd meg a vőlegényed. Ezt mondtam.
febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!