Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem tetszik a gyűrű, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a gyűrű, amit kaptam. Tényleg bántó, ha ezt megmondom?

Figyelt kérdés

Párom 3 év után megkérte a kezem, ennek nagyon örülök.

Viszont...


Az anyukája gyűrűjével, ami egyáltalán nem az én stílusom. Plusz nincs is jó kapcsolatom vele, nem is érzem a sajátomnak a gyűrűt...


Úgy voltam vele, hogy mielőtt lenne az eljegyzési bulink, megmondom neki és menjünk el közösen választani olyat, amilyet szeretnék kb. 16 éves korom óta. Nem gondoltam, hogy ez gond lenne, hiszen megbeszélünk mindent, együtt élünk, miért legyek előtte szégyellős?


Két barátnőm szerint ez rendben van, egy viszont azt mondja, hogy ezzel biztosan megbántom és sértésnek fogja venni.



febr. 10. 19:11
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem neki kéne szégyellnie magát, amiért egy levetett gyűrűt volt csak képes adni nulla forintért, olyanét ráadásul, akivel nem is vagytok jóban.
febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Tiffany&Co., úgyhogy olcsónak éppen nem nevezném, de gyönyörű.
febr. 11. 13:52
 33/48 anonim ***** válasza:
32%

Az ritkán alakul úgy, hogy egész életedben hordani fogod. Én is szép gyűrűt kaptam, 4-5 évig állandóan rajtam volt, majd a szülések után lötyög az ujjamon, így elraktam. Nagyon sokan tesznek így.

Másrészt meg a Tiffany egy kifejezetten luxus kategória, ha a vőlegényed a hagyományt többre tartja a gyűrű értékénél, akkor nem fogja érteni, miért akarsz 2-3-400ezres gyűrűt hordani mosogatáshoz és bevásárláshoz is.

febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

A mostani gyűrű is a milliós kategória.


De úgy döntöttem, hogy vacsoránál beszélek vele, aztán lesz, ami lesz.

febr. 11. 16:30
 35/48 anonim ***** válasza:
82%

Aki azon megbántódik, hogy nem tetszik az ANYJA GYŰRŰJE, na azzal nem is baj, ha szakítasz.


Ezt komolyan mondom. Eleve milyen már, hogy ennyi nincs benne, hgoy vegyen valami személyeset, nem kell 300 ezres gyűrű, de erőltesse már meg magát.


Az meg, hogy jaj, szegény pasi érzései. Miért, mi nők nyeljünk be minden bromságot, mert jaj, szegény picie barátunk meg ne bántódjon??? Akkor inkább leszek szingli.

febr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
38%

Amúgy meg szerintem iszonyú gáz, hogy "oké, kérjük meg anyuka gyűrűjével a nő kezét" - no comment - de mondjuk 4 lánynak adom oda éveken belül, mert mindig azt hiszem, tuti vele akarok élni.


Ez mi, de úgy őszintén? Mert szerintem rettentően gáz és egyáltalán nem férfias, sőt.

febr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
84%
Oké hogy drága volt egyszer de ő nulla forintot fizetett érte konkrétan.
febr. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
81%
Meg az anyja miért veszi le egyáltalán a gyűrűjét? Már nem tartja magát házas embernek? Neked is oda kell majd adnod a fiadnak ha ő 30 éves lesz, te meg élj a gyűrűd nélkül?
febr. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
24%

Bár nőként nem igazán tudom átérezni a helyzeteted, mert nekem a házassági szándék sokkal fontosabb, mint egy buta ékszer. Nem mellesleg a jegygyűrűt tekintem igazinak, azt meg kiválaszhatjátok közösen.


De azért elgondolkodtató, hogy megérett-e egy ilyen kapcsolat a házasságra, ahol úgy érzed, hogy emiatt nem szólhatsz a párodnak? Egy házasságban ennél komolyabb és súlyosab kérdésekben is kompromisszumokra kell jutnotok, a párod családjának véleménye nélkül.

febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

Számomra ez nem egy buta ékszer, hanem olyasmi, amit életem végéig szeretnék hordani, a jegygyűrűvel együtt.


Leírtam azt is, hogy én mondani szerettem volna, mert azt tartom a normálisnak, hogy BÁRMIT megbeszélünk. De egy barátnőm, plusz itt is páran javasolták (belém kötve), hogy ne, mert ezzel mennyire megbántom...


De végül tegnap elmondtam neki, pénteken megyünk Bécsbe gyűrűket nézni. Úgyhogy jó vége lett a dolognak! :)

febr. 12. 15:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!