Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem tetszik a gyűrű, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a gyűrű, amit kaptam. Tényleg bántó, ha ezt megmondom?

Figyelt kérdés

Párom 3 év után megkérte a kezem, ennek nagyon örülök.

Viszont...


Az anyukája gyűrűjével, ami egyáltalán nem az én stílusom. Plusz nincs is jó kapcsolatom vele, nem is érzem a sajátomnak a gyűrűt...


Úgy voltam vele, hogy mielőtt lenne az eljegyzési bulink, megmondom neki és menjünk el közösen választani olyat, amilyet szeretnék kb. 16 éves korom óta. Nem gondoltam, hogy ez gond lenne, hiszen megbeszélünk mindent, együtt élünk, miért legyek előtte szégyellős?


Két barátnőm szerint ez rendben van, egy viszont azt mondja, hogy ezzel biztosan megbántom és sértésnek fogja venni.



febr. 10. 19:11
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
13%

Az jo.


Es elarulod, honnan van penze a pasidnak millios gyurure? Csaj vagyok es kivancsi vagyok..

febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
Dolgozik.
febr. 12. 15:57
 43/48 anonim ***** válasza:
54%
41# közöd?
febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
17%
Kettő között az igazság. Egészen addig melletted voltam, míg nem jöttél a Tiffanys milliós gyémántoddal...
febr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
91%
Ezt amúgy én sem értem hogy anyukának le kell mondania a gyűrűjéről? Általában a már halott nagymama vagy dédmama gyűrűjét szokták továbbvinni azokban a családokban ahol ez szokás, nem az élő anyósjelölttől elvenni az övét.
febr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

Mindentől függetlenül nekem óriási red flag lenne az anyja eljegyzési gyűrűje amiatt, hogy azt írod te ki nem állhatod azt a nőt...

Párod ezzel mennyire van tisztában? Elfogadja?

febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Egy eljegyzésig jutott kapcsolatban finoman ezt rohadtul tudni kéne megbeszélni. Nem jó, ha örökre magadban hagyod és nem lesz másik gyűrű.
márc. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
34, hogy záródott a vacsora?
márc. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!