Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés esküvõ nélkül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés esküvõ nélkül? “Talonban tartás” vagy modern gondolkodás?

Figyelt kérdés
márc. 20. 12:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%
Ez mitől modern gondolkodás?Félsz házasságra lépni,mert ott nem lehet csak úgy szétmenni,mint a jegyesség alatt.Sztem nagyon ciki lesz majd 35-40 évesen menyasszonynak lenni, még idősebben meg pláne.Vagy legyél tökös kérd meg és vedd el utána max. 1-2 éven belül,vagy akkor ne csinálj semmit inkább.
márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, én mondjuk körberöhögnélek, ha így gondolkoznál, pedig nem akarok házasodni.
márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hiányzik az nektek/neked hogy állandóan azt kérdezgessék, mikor lesz az esküvő?


Exemtől anno kaptam gyűrűt, pedig házasság ellenes volt. Ragaszkodott hozzá hogy hordjam. Ilyen billog félének éreztem. "Lássák hogy van valakid." De nem jegyzett el. Így erre a kérdésre (Eljegyeztétek egymást?) kellemetlenül azt feleltem hogy nem. Rövid idő után nem hordtam a gyűrűt.


Szóval ez nekem olyan talon. (Ha épp nem fekszem rajta, akkor is lássák hogy vagyok. Meg a Nekem nem kell, de másé se legyen. )

márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Az eljegyzés a házasság előszobája. Házasságkötési szándék nélkül csak egy röhejes bohóckodás, semmivel sem különb mint hogy a csajod akit eszed ágában sincs feleségül venni.😂 Ez az állapot ével múlva sokkal kínosabb, mintha felvállalnátok hogy egyszerűen nem akartok házastársak lenni. ( Vagy amelyikőtök nem akar)

A menyasszony és a vőlegény nem egy vegállomás, az csak egy megálló az úton ami a házassághoz vezet, egy átmeneti állapot párkapcsolat és házasság között.

Telik múlik majd az idő, és a rokonok, barátok előtt akiknek ezt a kabarét reklámoztátok, bizony előttük is hülyét csináltok magatokból.

Szánalmas.

márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Szerintem az eljegyzésnek akkor van értelme ha nekiállunk utána esküvőt is szervezni
ápr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!