Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők gondolkodása miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők gondolkodása miért ilyen számító és negatív a párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés
Olvasgattam pár kérdést és elég sok olyan kommentet láttam, hogy pl. miért érné meg neki összejönni a csávóval ha nincs anyagi előnye meg ilyenek. Nem értem ezt a negativizmust. Ilyen erőből minek érné meg egy férfinak összejönni egy nővel, ha azt kvázi el kell tartani? Mi mégse rinyálunk ennyit az anyagiakon.
márc. 6. 11:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
85%
Pár GYK-s kérdésből ne általánosíts több millió magyar nőre! Ezen az oldalon rengetek lelki sérült van, vagy épp egy unatkozó férfi írja ki a kérdést magát nőnek hazudva.
márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
95%
Én ezt inkább férfiaktól olvastam vagy trolloktól.
márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
93%

Szinte naponta olvasom a Felnőtt párkapcsolatok rovatot.

Én nagyon elenyészően találkozom a kérdésedben szereplő megnyilvánulásokkal. Ha 100-ból 1 így nyilatkozik - lehet ő is csak trollkodik - abból nem kell a teljes populációra vonatkozóan következtetést levonni.

márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 Grizesteszta ***** válasza:
88%
5 perce olvastam itt egy ferfi kerdeset, hogy o csak 600E folott kereso novel jon ossze, ugye mas is van igy? Szerintem ez a mentalitas nem nemfuggo...
márc. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
82%
Általánosítás. Mindenki csak boldog szeretne lenni, nyugalomban, jól, jó párkapcsolatban, szeretetben élni.
márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
95%
Az előbb írt kérdést egy pali, hogy találkozgat valakivel, aki nem is annyira mozgatja, de jó a melle, a pali szülei részéről elvárás már, hogy családot alapítson meg amúgy is drága egyedül az albérlet, rezsi. Most akkor vonjam le azt a következtetést, hogy minden férfi ilyen? Nem, ez az egy ekkora szánalom. A többiek meg szándékosan írnak provokatív kérdéseket, hogy lehessen feszültséget levezetni.
márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, de én őszintén megmondom, hogy mint szép nő aki sokat költ magára nem tudnék olyan pasival lenni aki minden programnak elkéri a felét vagy soha nem lepne meg semmivel.

Szerintem így ertik a legtobben, hogy vagy ugyanolyan szinten maradjon az élete vagy legyen kicsit könnyebb. Mert valoban miert lenne jo egy nonek, hogy osszejon egy pasival aki mellett nagyobb kiadasai/koltsegei lesznek nem telik mar pl miatta fodraszra sem, naponta szexel a pasival 3x (mas dolgoktol veszi el az idot) es rengeteg plusz dolgot csinal pl naponta szortelenit(a 3 napi vagy heti helyett) vagy befizet lezeres szortelenitesre, veszi az uj fehernemut/ruhakat, hogy kivanatos legyen, pakol/takarit a pasi után, sokan főznek is rá stb.. szoval a nonek megnonek a terhei egy ferfi mellett igy igen szeretnének leglabb ennyit, hogy anyagilag ne terheljek.

márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
17%

4


Az pont egy női troll. Aki amúgy anyagias de ezt nem szereti ha számon kérik rajta. Ezért férfivà változik a kérdéseihez, hogy azt mutassa hogy a férfiak is nézik a pénzt.

márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
24%
#4 és a vàlaszokban a többi csàvó jellemzően azt írta nem ezen múlik.
márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
6%
#7 remélem troll vagy.
márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!