Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hölgyeim! Nektek hol kérték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Nektek hol kérték meg a kezeteket? Ha még ez nem volt, hol szeretnétek, hogy megkérjék?

Figyelt kérdés
Eljegyzés előtt állok és van pár elképzelésem is, hogy miként és hogyan kérem meg a barátnőm kezét, csak érdekelne más tapasztalat és vélemény is! :) csak komoly választ kérnék!

#eljegyzés #hol kérjék meg a kezeteket #hol kérték meg
2014. jún. 12. 17:35
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kápolnában, direkt erre az alkalomra kibérelte a férjem. :) Nagyon szép és megható volt.


Egyébként könyörgöm ne akkor kérd meg, amikor a munkából hazaesik és lehet hogy halál ideges, mert esetleg bosszankodott valamin.

Vidd el egy eldugott helyre ahol kevesen vannak egy hétvégére és a két nap alatt kérd meg. A tortás verzió is nagyon jó!

2014. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kórházban kérte meg a kezem, amikor felébredtem a műtétből.

Reggel elindultam munkába, de a zebrán a zöld lámpánál elgázoltak. Utána már csak arra ébredtem, hogy a férjem (akkor még csak párom) ül az ágyam szélén, és sírt. Elmondta, hogy több órás műtétem volt (mindkét lábamban nyílt törés),és azt hitte elveszít. Majd letérdelt, és megkérte a kezem :)

2014. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Tinikoromban úgy gondoltam, hogy valami nagyon extra, különleges lánykérésre van szükségem. De ez ma már nem így van, rájöttem, hogy nekem nem ez a lényeg és hogy a legegyszerűbb dolgok a legnagyszerűbbek. Én személy szerint annak örülnék a legjobban, ha a párom nagy meglepetést tudna okozni a kérdéssel, ha egy teljesen váratlan pillanatban kérné meg a kezem.
2014. jún. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép panzióban kérték meg, csinosan fel voltunk öltözve, készülődtünk egy esti programra, páromtól kapott fülbevalót és nyakláncot aggattam épp magamra, és előállt egy gyűrűvel. :)
2014. jún. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon tetszik a viragos-tortas ötlet, otthon, vagy egy videki nyaralaskor, vagy ha a baratnöd szereti a felhajtast, akkor mehet az etterem is, de utana nem lehet rögtön ,,ket menettel megünnepelni", ahogy fentebb irta valaki:)


Mi januar 1-jen, a szilveszteri barati buli utan felutaztunk kettesben ferjemek telkere, ami egy szep hegyoldalon van, eleg romantikus es eldugott kis zug:) Felküldött az emeleti szobaba, hogy elökeszit vmi sütit, amit megigert, hogy hoz, es a villara volt rahuzva a gyürü, ami nekem nagyon tetszett (es igy nem kellett azon paraznia, hogy lenyelem:)). A gyürü ugy volt a tanyer melle keszitve, hogy ne latszodjon, ameg meg nem ker, de veletlenül hozzaertem, es meglattam. Nagyon izgatott lettem, ami rögtön meglatszodott persze, de nem tudta, hogy azert, mert meglattam, azt hitte, hogy azert, mert sejtem, mit akar kerdezni. Nagyon szep, meghitt pillanat volt. Utana mi is megünnepeltük:D

2014. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
2012 decemberében elmentünk 3 napra wellnessezni és első este a szálloda szobájában. :)
2014. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Erdei kirandulason leterdelt es enekelt nekem es elokapta a gyurut a zsebebol ezen annyira meglepodtem hogy utana jol eltevedtunk.
2014. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legszebb, ha kettesben vagytok. Csinálj neki egy finom vacsit, kicsit dekoráld ki a lakást gyertyákkal, és valahogy esetleg add tudtára, hogy randizni szeretnél... lehet, hogy erre elkezd gyanakodni, de biztosan kicsinosítja magát. Ez az én véleményem ugyan, de én szeretném, ha nem munkából hazaesve, az egyik random hétköznapi ruhámban, hullaként történne egy ilyen szép pillanat.. szeretnék kifejezetten csinos lenni.
2014. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

"a nők nem szeretik nagyon ha nyilvános helyen kérik meg"


Hát, nekem Rómában kérte meg a párom a kezem, nem sterilen előkészített helyzetben, hogy rögtön lessen nekem, hogy mire készül, hanem spontán történt és pont így volt igazi meglepetés. Több százan látták. Tapsoltak, nevettek. De ott abban a pillanatban nekem csak ő és én léteztünk a világon. De amikor "kijózanodtam" én speciel imádtam, hogy ünnepelnek minket!

Ha nem szereti a gyűrűt, akkor a tortás virágos verzió jól hangzik.

2014. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Wellness-en strandon kérte meg, mert tudja, hogy imádom a vizet!
2014. jún. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!