Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hölgyeim! Nektek hol kérték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Nektek hol kérték meg a kezeteket? Ha még ez nem volt, hol szeretnétek, hogy megkérjék?

Figyelt kérdés
Eljegyzés előtt állok és van pár elképzelésem is, hogy miként és hogyan kérem meg a barátnőm kezét, csak érdekelne más tapasztalat és vélemény is! :) csak komoly választ kérnék!

#eljegyzés #hol kérjék meg a kezeteket #hol kérték meg
2014. jún. 12. 17:35
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
33%
Én a füvészkertben szerettem volna (amit nem lett volna nehéz kitalálna, mert sokszor voltunk ott és növényekkel foglalkozom), helyette itthon, minden nélkül, majd pár nap múlva elmentünk gyűrűt venni. Kicsit csalódott voltam, de kinek mi jut. Az esküvő legalább szép lesz.
2014. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Egy túra, kirándulás közben, vagy akár reggel, kócosan, ébredés után, egy koncert után...


A lényeg, hogy ne legyen felhajtás - de ezt tudja, ismer, hogy ne mondjuk egy tér kellős közepén tegye. :)

2014. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Irtó jól hangzik kérdező, mait kitaláltál. Én speciel örülnék, ha munkából haza érnék és úgy kérné meg a kezemet. Én sem vagyok nagy ékszeres, csak a tőle kapott gyűrűt szeretném hordani és leginkább csak a karikát, mert szerintem az az "igazi" jegygyűrű.


Most, hogy mondtad az ötletedet elképzeltem milyen lenne, ha munka után tenné. Eléggé stresszes munkám van, mint minden vendéglátós-idegenforgalmis munka, de tuti, hogy azonnal elfelejtenék mindent és menten siró görcsöt kapnék, amilyen érzékeny vagyok az ilyesmire, a bátyámékénál Karácsonykor is elpityeredtem, holott én tudtam a legjobban a tervről, mert én segítettem gyűrűt választani.


Én most a várás szakaszában vagyok, tudom, hogy a párom meg akar kérni, csak még nem jött el a megfelelő pillanat. Azért írd majd meg, hogy mi lett:)

2014. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim válasza:
Szia! Azt szeretném kérdezni, hogy már esetleg megkérted? :) Ha még nem, akkor szerintem a tortás-virágos ötlet jó. Én hétvégén csinálnám, mert ugye akkor nincs munka és pihenni is tudtok. Vagy akár egy vasárnapi ebéd közben is lehetne. Tuti meglepődne. :)
2014. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

10/34 Időpont 06-12 18:30


Már bocsánat de Te is egy ritka nagy madár lehetsz akkor....

2014. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Nekem Törökországban kérte meg a kedvesem a kezem,egy étteremben,este.Hihetetlen volt felkért egy zongorászt is,így nagyon romantikusra sikerült.A zongora zene közben letérdelt,szerelmet vallott és elmesélte,hogy velem szeretné leélni az életét örökre.:)

Szerintem-ha még nem kérted meg- egy csinos,illedelmes étterem elég megfelelő hely.Térdelj le.Mondd meg neki,hogy ő a mindened.:)

2014. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
A konyhában. :D :D :D Nem is volt igazi lánykérés, csak felhozta a férjem hogy jó lenne már összeházasodni. :D Nem esett túlzásokba. :D
2014. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Engem nagy meglepetes ert tavaly oktoberben. Pragaban voltunk es egesz nap fura volt a parom es mondtam neki, hogy szerintem te keszulsz valamire, o meg mobdta h igen meg akarom kerni a kezed. En meg vissza valaszoltam, hogy igen biztos igy elmondanad. Es tenyleg megkerte a karoly hid kozepen, de nem terdelt le meg nem volt "felhajtas", meglepodes annal nagyobb, imadom :)
2016. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
#36 zongorász:) :) :)
2017. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!