Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért akar 2 hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar 2 hónap után eljegyezni?

Figyelt kérdés

Szerintem meghülyült vagy agyára mentek az ünnepek :DD

Első párja vagyok, ő nagyon biztos benne h egyszer kell jól választani :D ez mind szép és jó, de eljegyzés is ?? oh ne már.

Én sokkot amikor csak kérdezgetett és nem érti meg h korai

Ő biztos magában, de akkor is ez baromság :D

Igazából beijjedtem és gyerekesnek tartom a kérdést

Szerintetek mi lehet a mellette szoló érv ?

Az tudom h mi szól ellene, viszont a mellete érveket nem látok

Párom 26F



2017. jan. 1. 12:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
6# ha valaki két hónap után megkéri a barátnője kezét, az pont, hogy nem az elköteleződést és a kapcsolat komolyságát fejezi ki, hanem az ellenkezőjét sugallja. Az ilyen pasiról pont nem azt gondolnám, hogy tudja mit akar, hanem azt hogy ha ilyen hamar ilyen komoly döntést hozott akkor valószínűleg másba is ilyen hamar beleszeret és otthagy az első csaj miatt aki megtetszik neki. Nekem semmi bajom az elköteleződéssel de ez nem itt kezdődik.
2017. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%

Én megmondanám neki kerek perec,hogy én is szeretem, látok rá esélyt,hogy vele legyek a távoli jövőben is.. DE még csak 2 hónapja ismeritek egymást, és szeretnéd jobban megismerni. Szerintem legalább 2 év kell,hogy a másik minden oldalát megismerd és ne érjen meglepetés..

Nálunk pl 1 év kapcsolat után még mindig derültek ki újdonságok a másikról(hogyan reagál x helyzetben stb).

2017. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Teljesen megérti h miért ellenzem.

Mondta h csak kiváncsi volt. Viszont ő 3-5 éveket biztos h nem várna az eljegyzéssel. Házasságpárti nagyon, és gyerekek csak eskűvő után

2017. jan. 2. 09:00
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Őt kéne megkérdezned, hogy miért akar eljegyezni, mindenki más csak találgathat. Esetleg ha komolyan érdekel mi lehet a belső motivációja akkor beszélgess a barátaival, szüleivel erről.


Egy ismerősöm 4 évig járt együtt a párjával majd eljegyzés, utána esküvő és fél év után már váltak. Ha nem léptek előrefelé egy kapcsolatban akkor sose fog kiderülni mennyire vagytok egymásnak valók.


Szvsz a legjobb a másik megismerésére ha egy ideig együtt éltek. Minek húzni egy olyan kapcsolatot aminek nincs jövője.

2017. jan. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%

Nagyot nevettem lepontoztaok mert 2 ho utan eljegyeztek szex nelkul ?

Az en ferjem ennyire biztos volt bennem.

Es nem mosogepnek nezett garanciaval akit probalgatni kell mielott megveszik.

Orommel mondhatom 25 eves evfordulonk lesz iden.joban rosszban egyutt szegenysegben gazdagsagban....

Csak eskuvo utan szexeltunk 2 evig csak beszelgettunk ismerkedtunk hetvegen egyutt aludtunk ( nem egy agyban).

2017. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%

Ha 2 ember nagyon összepasszol, azt lehet érezni rövid idő utàn is. Ha nem, hónapok, de még évek sem tudnak ezen változtatni.

Mi egy hónapja voltunk együtt, mikor a lànykérés megtörtént. Igen meglepett, és igen, rövid idő utàn történt, de nem akàrki kért meg. Nem volt okom nemet mondani. 1,5 év kapcsolat utàn volt esküvő. Nagyon jó döntés volt, 7. éve vagyunk együtt boldogan, és nem bàntunk meg semmit. Nekünk ennyi idő kellett, màsok meg 6-10 év utàn sem biztosak az érzéseikben. Az mennyivel jobb ha évekig hülyítesz valakit, mert nem tudsz dönteni, hatàrozatlan vagy?


Az emberek különbözőek, ahogy a kapcsolatok is. Jàrogathattok 5 évig is akàr, ha nem illetek egymàshoz, vége lesz.... A hosszabb kapcsolat sem garancia semmire, ezt jó, ha tudod.

2017. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
15# nagyon örülök, hogy boldog vagy a férjeddel azóta is. Senki nem mondta, hogy nincs ilyen. De attól hogy nektek mázlitok volt még írtó nagy baromság a mai világban, 2 hónap után...
2017. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
30%
16# senki nem mondta hogy jobb az ha 10 év után azt sem tudják merre vannak arcal előre... Butaság, és nagyon gáz dolog. De ettől még nem lesz okosabb ötlet ilyeh rövid idő alatt ilyen komoly döntést hozni.
2017. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

persze, igaz h az együtt töltött évek nem garanciák. Viszont úgy érzem, hogy nem tudok róla sok mindent. Egymás családja se tud a kapcsolatunkról. Korainak tartottam elmondani.

Ő pedig már lánykérést emleget, áh ez durva :D


Nem szeretnék semmit se elhamarkodni. Nem érzem magam olyan hüde szerelmesnek se. Emellett szeretném még élvezni a "járogatást" a randizást, egy kis kötetlenséget.


Nem volt komoly kapcsolatom. Mindig 1-2 hónap után gyerekes indokokkal dobtak, vagy én léptem ki inkább. Így fura nekem h vki már komolyan tervez velem.


Amúgy nem feküdtünk még le.

2017. jan. 2. 22:35
 20/22 anonim ***** válasza:
62%

Akkor ez nem csak arról szól, hogy nem hosszú kapcsolat, nem is szereted.... persze, hogy így nem okoz örömet az eljegyzés gondolata.


Mellesleg nem a szerencsén múlik. Ha pl szex sincs hàzassàg előtt az már inkább. De nàlunk ilyesmiről szó sem volt. 16. voltam.

2017. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!