Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lefújnátok így az esküvőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefújnátok így az esküvőt? Meddig fér bele az ex-kérdés?

Figyelt kérdés

2 és fél év után jegyeztem el a páromat, május végén lesz/lenne az esküvőnk. Most ért váratlan pofonként a hír, hogy azért van rossz kedve napok óta, azért ingerült és van maga alatt, mert megtudta, hogy a volt barátja szintén nősül és ott már a baba is úton van. Nekem erről nem beszélt, pénteken hívott, hogy ott alszik a tesójánál, csajos estét tartanak. Majd ma testvére mondta el, miután többször kérdeztem, nem tudja-e, mi a baj, mi történt, mert konkrétan vízen és kávén él napok óta a menyasszonyom kis túlzással.


A testvére mondta, hogy örül, hogy észrevettem, mert már nagyon aggódott érte és nem tudta, szóljon-e nekem... Valahol örülök, hogy tudom, de közben ott van bennem, hogy miért viseli ez meg ennyire, ha állítólag engem szeret, velem boldog. Tudom, hogy nagy szerelem volt, 3 évig voltak együtt, mi a szakításuk után fél évvel találkoztunk.

Nekem is vannak lezárt kapcsolataim, volt barátnőim. Bármelyikükről megtudnám, hogy gyerekük lesz, megállapodnak, örülnék, ha összefutnánk, gratulálnék talán. De nem rendítene így meg. Elbizonytalanodtam a most kiderültektől, hogy ő a péntek délutánt és az éjszakát végigsírta, meg hogy az exe találkozni akart vele hétvégén, de ő nem lett volna képes ránézni se ezután.


Nem vagyok betegesen féltékeny típus szerintem, de számomra nem fér bele, ha a menyasszonyom, akivel megosztom az ágyamat, otthonomat, azzal beszélget a tudtom nélkül, akit az élete szerelmének nevezett régen...


Mit tennétek a helyemben?


2023. jan. 31. 14:36
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg csak pótlék Vagy. Neked nem ő a TÁRSAD.
2023. febr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!