Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lefújnátok így az esküvőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefújnátok így az esküvőt? Meddig fér bele az ex-kérdés?

Figyelt kérdés

2 és fél év után jegyeztem el a páromat, május végén lesz/lenne az esküvőnk. Most ért váratlan pofonként a hír, hogy azért van rossz kedve napok óta, azért ingerült és van maga alatt, mert megtudta, hogy a volt barátja szintén nősül és ott már a baba is úton van. Nekem erről nem beszélt, pénteken hívott, hogy ott alszik a tesójánál, csajos estét tartanak. Majd ma testvére mondta el, miután többször kérdeztem, nem tudja-e, mi a baj, mi történt, mert konkrétan vízen és kávén él napok óta a menyasszonyom kis túlzással.


A testvére mondta, hogy örül, hogy észrevettem, mert már nagyon aggódott érte és nem tudta, szóljon-e nekem... Valahol örülök, hogy tudom, de közben ott van bennem, hogy miért viseli ez meg ennyire, ha állítólag engem szeret, velem boldog. Tudom, hogy nagy szerelem volt, 3 évig voltak együtt, mi a szakításuk után fél évvel találkoztunk.

Nekem is vannak lezárt kapcsolataim, volt barátnőim. Bármelyikükről megtudnám, hogy gyerekük lesz, megállapodnak, örülnék, ha összefutnánk, gratulálnék talán. De nem rendítene így meg. Elbizonytalanodtam a most kiderültektől, hogy ő a péntek délutánt és az éjszakát végigsírta, meg hogy az exe találkozni akart vele hétvégén, de ő nem lett volna képes ránézni se ezután.


Nem vagyok betegesen féltékeny típus szerintem, de számomra nem fér bele, ha a menyasszonyom, akivel megosztom az ágyamat, otthonomat, azzal beszélget a tudtom nélkül, akit az élete szerelmének nevezett régen...


Mit tennétek a helyemben?


2023. jan. 31. 14:36
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nőként sem tudom megérteni a párodat. Volt nem egy olyan exem akit úgy gondoltam életem bizonyos szakaszaiban, hogy ő a nagy Ő. Bevallom őszintén, igen, néha eszembe jutnak, néha még rájuk is keresek mi van velük. Van olyan akinek azóta családja van, de még mikor én egyedül voltam se sírtam emiatt. Kicsit talán lehangolt, igen, hogy ő már itt tart, de nem estem mély depresszióba. 2 éve én is házas vagyok, szeretem a férjem, vele akarom leélni az életem, és bármelyik exem csengetne be az ajtón, hogy na már pedig neki én kellek, elzavarnám, akármennyire is szerettem annó. Jah és nyilván találkozni sem találkoznék velük, mert ennél többre becsülöm a férjem, hogy így hátbaszúrjam
2023. febr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd egy kicsit lenyugodni. Szerintem arról nem tehet senki, hogy kivel éli meg azt az "igazi lelki társ" érzést, ha a menyasszonyodnak a srác volt a nagy Ő, akkor ő volt, de nem működött, vége. Attól nem jelenti azt, hogy téged nem szeret maximálisan, és nem boldog veled. A srác valszeg most halt meg úgymond a menyasszonyod lelkében véglegesen és meggyászolja.
2023. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

A srác valszeg most halt meg úgymond a menyasszonyod lelkében véglegesen és meggyászolja.


Nem tudom, ha mellettem valaki 2,5 év után még így érezne az exe iránt, akkor nagyon elszomorodnék, hogy kidobtam 2,5 évet az ablakon egy olyan partnerre, akinek csak vigaszág voltam, vagy valami kényelmi eszköz, ha már ló nincs, aztán majd nagy bánatában összeházasodik velem, mert jaj, nehogy egyedül maradjon, utána meg nem tudom, mitől ment gallyra a házasságom, miközben én beleadtam apait , anyait. Közben meg csak sz..rból építettem légvárat és rohadt az elejétől fogva a dolog...Úgy vélem, ha én lennék ilyen helyeztben, megérdemelnék egy őszinte társat, aki engem szeret és akar, nemcsak beéri velem. De ez én vagyok.

2023. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
90%

Ja a srác volt neki a Nagy Ő, de azért házasodjon össze vele :D


Én elvárom, hogy én legyek a lelki társa, a Nagy Ője annak, aki nekem is az. Nem egy exe, akin nem tud túllépni, hanem én. Ha nem én vagyok az, akit eddig az összes korábbi embereket véve a legjobban szeret, akkor mehet ahova akar.


Nem értem amúgy, hogy nem lehet túllépni valakin úgy, hogy közben már mással van együtt évek óta, akinek igent is mondott. Én ha nem beszélek az exemmel és eltelt néhány hónap akkor túllépek rajta. Akkor meg főleg, ha van új párom. Ennyire egyszerű, távolság, idő, aztán máris nem lesz szerelmes az exébe. De ez a hülye p.icsa itt sír 3 évvel a szakítás után, hogy jaj élete szerelme mással van együtt, igaz ő is házasodni készül de az mindegy, mert neki a megcsaló gyökér exe kell, az jobb, mint a jelenlegi egészséges kapcsolata. Gratulálok.

2023. febr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
38%
Akkor akinek már elment a nagy Ő ilyen-olyan okokból, az maradjon szingli, mert nem fair a másikkal szemben, ha a lelked mélyén nem tudod annyira szeretni, mint egy másik személyt tudtál rahtad kívülálló okokból? Nem tudom, nekem sem a férjem a nagy Ő, de nem adnám az (ex) nagy Ő-ért, csak volt akivel jobban egyben voltunk, de attól nagyon jól működünk együtt 10 éve...és nem vágyok másra, sem az exre, csak emlékben tudom, hogy megéltem egy kapcsolatot már másként is.
2023. febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

De ez a hülye p.icsa itt sír 3 évvel a szakítás után


Az még elmegy, hogy sír, de napok óta nem eszik, gyakorlatilag belebetegedett a dologba. Na, ez a beteges és a büdös nagy red flag! Hát kellene a halálnak ilyen menyasszony, aki más hapsiért érez így!

2023. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha meg valóban ennyire megviseli, akkor ő fogja lemondani az esküvőt...
2023. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Igen amíg nincs túl az exén valaki maradjon szingli. Lehet két ember akik annyira nem szeretik egymást jól működnek házasságban, de ha valakinek a másik az igazi, de ő még mindig az exére vágyik, na az kicseszés.
2023. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Lefújnám az egészet ÉS szakítanék is azzal a lendülettel.


Éltem ilyen kapcsolatban, ahol én mint a párkapcsolt tagja tudtam meg mindent utoljára.

Egyrészt bosszantott, másrészt szerintem rhadt megalázó, hogy ennyire semmibe vesz a másik, aki ELVILEG közösen tervezi veled az életét.


Akkor is szakítottam, amikor kiderült ez-az, meg hogy kinek mit mondott, és bármikor megtenném.

Nekem nem kell olyan ember, akiben a minimális tisztelet sincsen meg, hogy a problémáit nekem mondja és közösen keressünk megoldást.

2023. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
86%
Par picsa mit hisz itt magarol? Pl a #32. Hagyd lenyugodni… persze meg segítse át a nehéz időkön nem?! Hol a fenébe élsz te?
2023. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!