Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lefújnátok így az esküvőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefújnátok így az esküvőt? Meddig fér bele az ex-kérdés?

Figyelt kérdés

2 és fél év után jegyeztem el a páromat, május végén lesz/lenne az esküvőnk. Most ért váratlan pofonként a hír, hogy azért van rossz kedve napok óta, azért ingerült és van maga alatt, mert megtudta, hogy a volt barátja szintén nősül és ott már a baba is úton van. Nekem erről nem beszélt, pénteken hívott, hogy ott alszik a tesójánál, csajos estét tartanak. Majd ma testvére mondta el, miután többször kérdeztem, nem tudja-e, mi a baj, mi történt, mert konkrétan vízen és kávén él napok óta a menyasszonyom kis túlzással.


A testvére mondta, hogy örül, hogy észrevettem, mert már nagyon aggódott érte és nem tudta, szóljon-e nekem... Valahol örülök, hogy tudom, de közben ott van bennem, hogy miért viseli ez meg ennyire, ha állítólag engem szeret, velem boldog. Tudom, hogy nagy szerelem volt, 3 évig voltak együtt, mi a szakításuk után fél évvel találkoztunk.

Nekem is vannak lezárt kapcsolataim, volt barátnőim. Bármelyikükről megtudnám, hogy gyerekük lesz, megállapodnak, örülnék, ha összefutnánk, gratulálnék talán. De nem rendítene így meg. Elbizonytalanodtam a most kiderültektől, hogy ő a péntek délutánt és az éjszakát végigsírta, meg hogy az exe találkozni akart vele hétvégén, de ő nem lett volna képes ránézni se ezután.


Nem vagyok betegesen féltékeny típus szerintem, de számomra nem fér bele, ha a menyasszonyom, akivel megosztom az ágyamat, otthonomat, azzal beszélget a tudtom nélkül, akit az élete szerelmének nevezett régen...


Mit tennétek a helyemben?


2023. jan. 31. 14:36
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
96%
Ez gáz, sajnálom. Én így lefújnám az esküvőt.
2023. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
98%
Hát ez elég durva ìgy, én lehet kész tények elé állítanám
2023. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok vészjósló lenni, de ez eléggé gáz. Szerintem próbálj meg vele erről beszélni, hogy miért érinti ez ennyire nehezen.
2023. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz kérdés, mindenképpen nyugodt körülmények között kellene erről beszélgetnetek. Idáig semmi jele nem volt annak, hogy nincs túl az exen?
2023. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
97%
Engedd el ezt a kapcsolatot.
2023. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Legalább egyelőre lefújni, halasztani kellene az esküvőt szerintemf.
2023. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Kérdeztem a testvérét (nagyon jóban vannak). Éreztem rajta, hogy gondolkozik, mit mondjon okosat, mennyire menjen bele a részletekbe. De a végén kérte, hogy ha lehet, ne is mondjam a menyasszonyomnak, hogy ő mondta el, mert nem akar bajt.

Ő azt mondta, hogy a párom anno nagyon szerelmes volt az exébe, folyton mondta, hogy az egy sokkal mélyebb kapcsolat a sima szerelemnél, ők lélekben kapcsolódtak össze már az elején is... Ezért ment sokáig a huzavona náluk, hol együtt voltak, hol nem. Akkor vetett véget neki, mikor kiderült, hogy vannak mellette más lányok is, ezt nem viselte el. Utána ismerkedtünk meg mi, erre pár hónapra.

2023. jan. 31. 14:45
 8/41 A kérdező kommentje:
Nem, nem voltak jelek. Sőt, nem is beszélt róla, nem is említette soha. Legalábbis nekem nem.
2023. jan. 31. 14:46
 9/41 A kérdező kommentje:
De igazából nekem már az is eszembe jutott, hogy mindig voltak jelek erre, csak én voltak a vak, a túlságosan is szerelmes... Mert én már akkor odavoltam érte, hogy először láttam, nem is ismertük egymást még, de tudtam, hogy egyszer ő a feleségem lesz. Összeszedtem a bátorságomat és randizni kezdtünk, majd viszonylag hamar össze is költöztünk. Sosem éreztem, hogy más férfira gondolna mellettem, vagy hogy mással is beszélne. De az tény és való, hogy a kapcsolatunkban én vagyok az a fél, aki jobban szeret.
2023. jan. 31. 14:49
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagy szerelem exemről mikor kiderült hogy megszuletett a gyermeke, az enyém akkor volt fél éves. Már túl voltam rajta, mégis volt egy fél nap nosztalgia, kis rossz érzés. De tényleg egész kicsi, sírás nélkül, és semmit nem bántam meg, se h vége lett, se a jelenlegi házasságomat, szimplán nem volt közömbös teljesen, hiszen 5 évet éltünk együtt. Este elmondtam a férjemnek h közös ismerőstől tudtam meg,( azt sem tudtam h babát várnak).

Férjemnek nagy gyermeke van az előző házasságból, nálunk az ex téma ilyen nyílt dolog. :)


Szóval szerintem itt az a gáz nálatok h kiborult, sírt és nem tőle tudod meg. Ha az élete része volt, érthető ha valamilyen hatást kivált belőle, de ez ebben a formában inkább aggasztó

2023. jan. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!