Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lefújnátok így az esküvőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefújnátok így az esküvőt? Meddig fér bele az ex-kérdés?

Figyelt kérdés

2 és fél év után jegyeztem el a páromat, május végén lesz/lenne az esküvőnk. Most ért váratlan pofonként a hír, hogy azért van rossz kedve napok óta, azért ingerült és van maga alatt, mert megtudta, hogy a volt barátja szintén nősül és ott már a baba is úton van. Nekem erről nem beszélt, pénteken hívott, hogy ott alszik a tesójánál, csajos estét tartanak. Majd ma testvére mondta el, miután többször kérdeztem, nem tudja-e, mi a baj, mi történt, mert konkrétan vízen és kávén él napok óta a menyasszonyom kis túlzással.


A testvére mondta, hogy örül, hogy észrevettem, mert már nagyon aggódott érte és nem tudta, szóljon-e nekem... Valahol örülök, hogy tudom, de közben ott van bennem, hogy miért viseli ez meg ennyire, ha állítólag engem szeret, velem boldog. Tudom, hogy nagy szerelem volt, 3 évig voltak együtt, mi a szakításuk után fél évvel találkoztunk.

Nekem is vannak lezárt kapcsolataim, volt barátnőim. Bármelyikükről megtudnám, hogy gyerekük lesz, megállapodnak, örülnék, ha összefutnánk, gratulálnék talán. De nem rendítene így meg. Elbizonytalanodtam a most kiderültektől, hogy ő a péntek délutánt és az éjszakát végigsírta, meg hogy az exe találkozni akart vele hétvégén, de ő nem lett volna képes ránézni se ezután.


Nem vagyok betegesen féltékeny típus szerintem, de számomra nem fér bele, ha a menyasszonyom, akivel megosztom az ágyamat, otthonomat, azzal beszélget a tudtom nélkül, akit az élete szerelmének nevezett régen...


Mit tennétek a helyemben?


2023. jan. 31. 14:36
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
98%
Jézus, azért ez az érzelmi reakció minden racionalitáson túlmegy :S Nem tudom, kié a lakás, de a helyedben elküldeném, hogy lakjon most egy ideig a nővérénél, amíg összeszedi magát. Nem kell elmondanod neki, hogy honnan tudod, elég ha érezteted vele, hogy nem te leszel az, aki felmossa a padlóról. Addig te is összeszedheted magadat, hogy megemészd, hogy az imádott nődnek te csak egy szamár vagy a ló helyett, ezért vagy te a jobban szerető fél, és hogy ezzel a tudattal akarsz-e vele egy életre tervezni. Az ok, hogy egy idő után csendesül a nagy szerelem is, és átveszi a helyét valami másfajta összekapcsolódás, de fiatal, háttér nélküli (gyerek, stb.) emberként szerintem tedd magasabbra a mércét, mint az, hogy csak egy kellék vagy az életében.
2023. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint Te csak arra voltál jó, hogy mutogassa az exének, hogy milyen jó élete van, és most, hogy pofára esett, mert az mégelőrébb van valaki mással, szabályosan belebetegedett? Nekem bocs, de nagyon ez jön le...Hagynám a fenébe, akinek ennyit jelentek :(
2023. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit kell ezen megbeszélni?! A csaj egyértelműen nincs túl az exén. Ergo csak pótlékként működik a kérdező.

Én ebben a pillanatban szakítanék.

Aztán sirhat az után aki után akar.

2023. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lefújnám. Ez vicc. Cuccait meg az utcára tenném
2023. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem normális reakció. Bizonyos mértékű frusztráltság érthető és akár normális is. Az exe, akit szeretett és hozzá is ment volna többször átverte, más nőkkel kavart mellette, tehát megalázta. Most meg az illető talált valakit, akit elvesz. Az embert még utólag is tudja ez valahol zavarni, hogy őt miért nem tisztelt és becsülte? Engem is zavart, mikor láttam a fotókat, hogy az egyik exem, akit tényleg szerettem, megnősült. De ennyi, nem borultam ki és ha szingli lennék most, akkor sem mennék vissza hozzá ennyi idő után.


"ő a péntek délutánt és az éjszakát végigsírta, meg hogy az exe találkozni akart vele hétvégén"


Igen? És miért? Hogy őt is felcsinálja így búcsúzóul? A hapsi nem a hűség mintaszobra és gondolom érzi/tudja, hogy a barátnőd bizonytalan. Most nem ment bele ebbe a barátnőd, de ki tudja, mi lesz később, ha így kötődik még hozzá, hogy napokig padlón van, mert az idióta exe, aki végigcsalta, megnősül.

Biztos lefújnám az esküvőt (párkapcsolat folytatásán is elgondolkodnék). Egy házasságra készülő nőtől ez nagyon nem normális reakció.

Erre csak rátesz még egy lapáttal, hogyha problémája van (ráadásul párkapcsolati témában), akkor azt nem veled beszéli meg, akivel elvileg készül összekötni az életét, hanem rohan a tesójához.

2023. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
93%

Ez is fura h találozgatnak!

Jövőkép: majd ha ott meglesz baba, az anyuka meg fáradt, ingerült, zilált, a gyerek hasfájós,és az ex felhívja a feleségedet, hogy elpanaszolja, milyen harpia lett a kis neje, még talán még is vígasztalná a párod az exét...

2023. jan. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez még kérdés??

Ma lefújnám, holnap meg szakítanék.

Ha valaki egyedülálló lesz szomorú ilyen hírért, még csak-csak megértem. De hogy kapcsolatban?

2023. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Lefújnám és ki is b.asznám.


Az engem is zavarna, ha valamelyik exem megnősülne és gyereke lenne, mert nekem ezek még nincsenek meg és ez egyfajta révbe érés, plusz zavarna, hogy valaki jobb nálam, esetleg az bántana, hogy szegény lányt hogy tönkre fogja tenni. De ők konkrétan beszélgetnek és találkoznak ami nem fér bele egy kapcsolatba. Nem is tőle tudod ráadásul. Az oké lett volna ha szomorkodik pár órát de enni se tudott... Szerelmes belé és neki jobb ha szarrá csalják mint te aki szereted. Miért maradnál egy ilyen gyökérrel?

2023. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a többiekhez, én is lefújnám az esküvőt. Az, hogy ennyire megviselte őt, azt mutatja, hogy nincs túl még az exén. Nekem ennyi bőven elég lenne.


Azért majd írd meg, hogy végül mi lett.

2023. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lefújnám.

Az, hogy azon sír, hogy az egykori exe megházasodik, az egyetlen dolgot jelent: még őt szereti. A világ persze nem fekete-fehér, ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy irányodban is teljesen semleges, de hogy az ex iránt jóval többet érez, az tagadhatatlan.

Az, hogy ennyire mélydepresszióba zuhant ettől, az pedig nyilvánvalóvá teszi mind azt, hogy még egyáltalán nem lépett túl rajta, illetve azt, hogy mindeddig abban reménykedett, hogy majd valamikor ők újra együtt lesznek. Te pedig csak egy pótlék vagy/voltál.

Ami pedig a nosztalgiázást illeti: nosztalgiázni lehet. De van egy éles határ nosztalgia, és vágyakozás között. Ami volt, az elmúlt. Tök jó dolog visszaemlékezni arra, hogy az előző kapcsolatokban mik történtek, és nincs is ezzel semmi baj. De ettől még nem fog elkeseredetten bőgni, mert az ex hozzáment valakihez. Ez már nem nosztalgia, hanem vágyakozás.

2023. febr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!