Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem érzitek nagyon elszállva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzitek nagyon elszállva az árakat? Kis esküvőt se uszol meg már 2-4 millió alatt. Hol a határ?

Figyelt kérdés

Alap eskuvo 30 fővel kihozhato 1-2 millióból, 60 fős 2-4 millió alatt nem áll meg.

Halisten van ennyi tartalék, de házunk meg nincs. Tényleg ennyit elcseszni 1 darab napra?

Ti mit gondoltok erről?


És kíméljenek azok a vélemények, hogy ti tudjatok. Igen, mi tudjuk , általánosan vagyok kíváncsi mit gondolnak erről az emberek.

Azzal nem akarok számolni, hogy visszajon, nem gondolom, hogy az embereknek van 30-40 ezer forintja per fő egy estére...



2023. febr. 5. 10:14
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
92%

Mi az aminek az árai nincsenek elszállva?


Elmegyek a boltba és akarok egy alap főételt csinálni ami még semmi extra vagy ennék egy hamburgert és megveszem a hozzávalókat akkor hopp... minusz 8-10k.. ott tartunk, hogy 5 ezer forint alatt be se éri meg menni egy üzletbe.


"Halisten van ennyi tartalék, de házunk meg nincs. Tényleg ennyit elcseszni 1 darab napra?"


Én a helyetekben nem cseszném el, de ezt nektek kell eldönteni. Mindig kellene, hogy legyen egy biztos tartalékod. Csak sajnos ezt nem olyan egyszerű megvalósítani.

2023. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
96%
Mi pont emiatt csak egy nagyon minimálisat csináltunk. Kicsit fura volt, hogy kijöttünk és nincs semmi lagzi meg hejehuja, se rakás vendég, de legalább megmaradt a pénzünk.De volt egy kolléganőm, neki a szülei meg 200 fős esküvőt csináltak, és neki úgy tűnt, tényleg az volt élete nagy napja, folyton erről beszélt, ezzel azonosította magát, engem pl. mélységesen lenézett, hogy ez kimaradt az életemből. De ti tudjátok :)
2023. febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 Lazy Lover ***** válasza:
88%
De igen borzasztó ami itt megy albérlet 200 ezer forint lakás ház 50 60 millió.... Fizetés meg 250 ezer forint.... És még mondja valaki hogy házasodjanak meg szüljenek gyereket a nők
2023. febr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
14%
Nektek kell átgondolni hogy megér-e nektek ennyit a felhajtás. Annak fényében hogy elég nagy eséllyel úgyis elváltok pár év múlva mint ahogy az divat manapság szerintem nem éri meg de ettől függetlenül csináljátok nyugodtan, nem az én pénzemet költitek.
2023. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtudom, de egy polgári esküvő kihozható fillérekből ez az eszem-iszom dínom-dánom meg elnapolható a tényleg szűk családi körre.
2023. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
26%
A te igényeid magasak. Abba sem gondoltál még bele, ha elváltok mekkora pazarlás volt ez a nap. :D
2023. febr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
54%
Kisesküvő, nagyesküvő....ember!!! Sok honpolgártársadnak már a kenyér ára is probléma!!!
2023. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk 30 fő a szűk családi kör plusz a legjobb barátaink. Nem lagzi volt, hanem egy kertiparti. Sátrat meg sörpadokat kaptunk kölcsön, grill van, bogrács van. Volt egy kis díszítés, zene, és megkértük a vendégeket, hogy hozzanak sütit meg innivalót, nekünk ezek voltak a nászajándék listán. Egy nagyon csinos fehér koktélruhám volt, a férjemnek egy öltöny, az se a legdrágább. Két rokon is szokott fotózni, meg a végén mindenki átküldte az összes képet, videót. Nagyon szuper lett némelyik, egy egész komoly album összejött. Kaptunk egy pár rokontól kisebb összeget, így szinte teljesen visszajött az, amit ráköltöttünk. Az egyetlen extra, amiért fizettünk, hogy szombaton legyen.

Mindenki jól érezte magát, összességében teljes siker. Szuper fotók lettek, ami nekem külön fontos. Rengeteg albumom van, imádom őket összerendezni. Lehet röhögni, de nekem ez fontos.

Azóta eltelt lassan 20 év, egy percig nem bántam, hogy nem volt nagy felhajtás.

2023. febr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
95%

De, borzasztóan elszállva érzem őket. Mi szeptemberben házasodtunk szűk körben. Nem volt zenekar, lagzi, 28 fő volt összesen velünk együtt. Fotóst csak 2 órára kértünk fel, nem volt klasszikus esküvői ruhánk, nem béreltünk fel dekorost, sőt a helyszín eleve meglévő dekorját használtuk. Az volt a fontos, hogy legyen szép szertartás, tehát felkértünk szertartásvezetőt, és hogy legyen egy ebéd meg egy vacsora. Így is mindennel együtt kb. 1,2 milliót költöttünk rá.

Őszintén, jó élmény volt, örültem, hogy összeházasodtunk, jó volt együtt lenni a szeretteinkkel, de igazából megbántam. Annak a pénznek lett volna jobb helye is. Ha újracsinálhatnám, akkor csak bementünk volna egy anyakönyvvezetőhöz, a családot meghívtuk volna egy ebédre, aztán a barátokkal elmentünk volna bulizni úgy, hogy mindenki megveszi magának azt, amit szeretne.

2023. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
33%
Én olyan esküvőt szerveznék magamnak, hogy részvételi díj van, csak annyi, ami fedezi a költségek nagy részét. Azt a részt, ami a lakodalomhoz kapcsolódik. Pénz,vagy tárgy ajándékozás nincs, csak az előre megbeszélt díj. A meghívottakkal előre megbeszélném, aki nem érti meg és megsértődik, az így járt, aki megérti, de így nem szeretne jönni azt elfogadom, a többiek meg jönnek. Nincs hatalmas kiadás, a vendégek részéről meg kínos feszengés, hogy jót vett-e, elég-e az ajándék pénz, mennyit illik a menyasszonytáncba, stb.
2023. febr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!