Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem érzitek nagyon elszállva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzitek nagyon elszállva az árakat? Kis esküvőt se uszol meg már 2-4 millió alatt. Hol a határ?

Figyelt kérdés

Alap eskuvo 30 fővel kihozhato 1-2 millióból, 60 fős 2-4 millió alatt nem áll meg.

Halisten van ennyi tartalék, de házunk meg nincs. Tényleg ennyit elcseszni 1 darab napra?

Ti mit gondoltok erről?


És kíméljenek azok a vélemények, hogy ti tudjatok. Igen, mi tudjuk , általánosan vagyok kíváncsi mit gondolnak erről az emberek.

Azzal nem akarok számolni, hogy visszajon, nem gondolom, hogy az embereknek van 30-40 ezer forintja per fő egy estére...



2023. febr. 5. 10:14
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
94%

Mi konkrétan tele vagyunk pénzzel. 4 és fél éve vagyunk együtt, eljegyzés megvolt, esküvő jövőre. Mindkettőnknek ez lesz a második. Az első nagy csinnadratta volt, lagzi, vendégek, minden, ahogy kell. Most, bementünk az ékszerboltba, kiválasztottuk az eljegyzési gyűrűket, nemesacél, 9000 forint volt a kettő együtt. Az esküvő hasonló stílusban fog zajlani, két tanú, szűk család, max. 20 fő. Minden más számunkra felesleges pénzkidobás, az első esküvő után nagyon jól tudjuk. Pedig mint írtam, megtehetnénk a rongyrázást, de minek? Nem az a házasság lényege.


Nektek kell eldönteni, hogy mennyire és miért fontos ez nektek.

2023. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
Részvétdíj, vagyis belépő. Szerintem az emberek azért mennek oda, mert a szeretteid, nem azért, mert sztárocska vagy. Paparazzik ne menjenek? Uramisten........ Fuuuuuu.... Desok hülye van!
2023. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%

En ott dobtam el az agyam, hogy Csongrad megyeben 140.000 Ft a ruha kolcsonzesi dija. Meg ha az eladasi ara lenne ennyi..na de a berles ami 3 nap maximum??

A mi eskuvonk sem lesz nagy, delelott polgari szertartas, utana egy ebed, aztan szetszelednek a vendegek. Akik 30-an lesznek. Se lagzi, se vofely, se zenekar.

2023. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Hacsak nem nagyon közeli rokon lennél, pl. Teso, gyerekem. El se mennék. Még 10-20 ezer ftot is gaz kiadni, abbol be kell vasarolni. Gondolj bele! Azzal hogy duplazodtak az arak, gyakorlatilag mindenki fizetese lefelezodott. Eleg lenne szuk korben, tesok es szulok, parjaik nelkul. Ha nagyon ragaszkodsz az eskuvohoz rokonokkal, baratokkal, akkor javaslom, hogy bereljetek egy muvelodesi hazat, szoljon cdrol a zene és legyen batyusbuli, cserebe nincs naszajandek.
2023. febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
84%
minden jobb, mint az egyik okos belépődíjas megoldása a saját esküvőjére. xd
2023. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
36%

25-ös!

És mennyivel jobb 40.000 Ft-ot kifizetni borítékban, mint konkrétan odaadni a közös programért,vacsoráért?

2023. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
81%
Ne hozd kellemetlen helyzetbe a vendegeidet. Szerintem most mindenki a hata kozepere kivanja hogy barki eskuvojere elmenjem plusz uj ruhat vegyen ha a regi alkalmit kinotte vagy a vendeg gyereknek kell alkalmi uj ruhat venni plusz naszajandek. Lehet elmennek de biztos sokan lemondjak vagy titokban otthon morognak majd rad keszulodes kozbe.
2023. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
82%
Annyival jobb kedves, hogy a boríték önkéntes, nem kötelező. Ha belépőt kérnél el se mennék még akkor sem, ha azt amúgy borítékba adnám. mit képzelsz magadról? Inkább örülnél, hogy elmennek a te eseményedre. Nem nekik kell örülni, hogy jelen lehetnek elsősorban. Annak örülj, hogy veszik a fáradtságot.
2023. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell meghívni 30 ember. Kétlem, hogy 30 fős a rokonság, vagy ennyi őszinte igaz barátod van.


3as unokatestvért akit évente 1x látsz jó esetben, nem kell meghívni.


Szűk családi kör. Senki más.


Én esküvőmön a 2 tanún és a páromon kívül senki nem lesz ott. Nem fogok etetni senkit, aki amúgy sz@rik rám magasról.

2023. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
67%
Esküvőfotós vagyok. Egy tíz órás megbízást 2014-ben 180.000 Ft-ért vállaltam, jegyes fotózással, külön napos kreatív fotózással. Ez mostanra 360.000 Ft. Az élelmiszerek, az üzemanyag, az autópályadíj, a rezsi csak tavaly nagyobb mértékben emelkedett. Sajnos csak árakban kezdtünk el felzárkózni a nyugathoz, jövedelmekben nem. Kinek mit intézett ugye...
2023. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!