Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek hogy veszi ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy veszi ki magát az ha meg hívsz valakit a házasságkötésedre de, nem tartasz azonnal lagzit utána és úgy hívod meg a vendégeket , hogy ebédre van lehetőség utána de, állja mindenki a saját fogyasztását ?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy lagzit halasztani szeretnénk mert anyagilag nem engedhetjük meg magunknak a bulit és vőlegényem ragaszkodik ahhoz hogy, mindenki magának állja a házasságkötés után az ebédet. Ez az ő családjában működik de nálam elég kínosan jön ki a dolog ilyet kérni a rokonoktol. Mondta nem akarja kétszer megetetni a népet majd jövőre mikor lesz a lagzi mindenkit meg vendégelünk.
2023. febr. 6. 13:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ezek után már nem is kellene majd lagzit tartanotok.
2023. febr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
16%
Nekem ez lenne az álom. Nem szoktam esküvőkre menni, mert nem akarom mások alkoholfogyasztását fizetni, de egy ilyenre mennék simán.
2023. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
98%
Olyat hallottam már, hogy "batyus" lagzi volt. Bevallom (és tényleg nem akarok megsérteni senkit), de én ezt is egy kicsit cikinek és prosztónak érezném. Akkor tartok csak egy egyszerű állófogadást a házasságkötés után, de az én pénzemből. Elvégre én hívtam meg őket, az én vendégeim, tehát nekem illik őket vendégül látni. Már ha nekem fontosak és meghívom őket és nem csak két tanúval esküdünk.
2023. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
6%

"Elvégre én hívtam meg őket, az én vendégeim, tehát nekem illik őket vendégül látni."


Ez akkor igaz, ha nem kérsz pénzt ajándékba.

2023. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ez akkor igaz, ha nem kérsz pénzt ajándékba."


Nem kérek pénzt ajándékba. De mindentől függetlenül egy esküvőn a pár a vendéglátó.

2023. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
7%

15.


Ezért szeretnek sokan vendégek lenni.


Egy kis potya, ingyenvacsora és ami még jobb, ingyepia, ingyenbohóc (vőfély néven).

2023. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
8%

"Nem kérek pénzt ajándékba. De mindentől függetlenül egy esküvőn a pár a vendéglátó."


Persze, de ha a fogyasztásomat fizetnem kell, csak nem a pontos összeget, hanem átlagban, az szerintem nem vendégség.

2023. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
30%

17.


Szereted a potyát, mi? Klasszikus gyerekvers is megénekli a Házasik a Tücsök-ben: "Mindenféle csúf bogár, vendég akar lenni!"

2023. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem kérünk mi semmije ajándékot a vendégektől pont azért mert mi sem tudjuk most megvendégelni őket. Később sem feltétlen azért tartanánk a lagzit hogy ajándékokat kapjunk.
2023. febr. 6. 15:52
 20/22 anonim ***** válasza:
89%

De ez nem potya. Ha én meghívok valakit akármire, akkor én fizetek. Ha nincs rá pénzem, nem hívok meg senkit.


És írtam a 12-es válaszomban, hogy én imádnám, ha a SAJÁT konkrét fogyasztásomat fizethetném. Ez pont nem potya.

2023. febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!