Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek hogy veszi ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy veszi ki magát az ha meg hívsz valakit a házasságkötésedre de, nem tartasz azonnal lagzit utána és úgy hívod meg a vendégeket , hogy ebédre van lehetőség utána de, állja mindenki a saját fogyasztását ?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy lagzit halasztani szeretnénk mert anyagilag nem engedhetjük meg magunknak a bulit és vőlegényem ragaszkodik ahhoz hogy, mindenki magának állja a házasságkötés után az ebédet. Ez az ő családjában működik de nálam elég kínosan jön ki a dolog ilyet kérni a rokonoktol. Mondta nem akarja kétszer megetetni a népet majd jövőre mikor lesz a lagzi mindenkit meg vendégelünk.
2023. febr. 6. 13:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Tartsatok egy házibulit. Megírjátok, hogy ajándék helyett mindenki hozzon sütit és/vagy innivalót. Szerintem nem gáz. Voltam már hasonló lagzin, bár tény inkább barátok voltak és nem nagyszülők, de nagyon jó volt a hangulat, duma, tánc és semmi kötelező program.

(És azért arra készülj lelkileg, hogy jövőre sem lesz alkalmasabb kisgyerek mellett. A legtöbb ilyen elhalasztott lagziból a környezetemben nem lett végül semmi.)

2023. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez így tényleg elég hülyén venné ki magát. Teljesen értem, hogy most nem fér bele nektek anyagilag, de még a gyerek születése előtt szeretnétek összeházasodni, de akkor legyen inkább két tanús és majd jövőre meghívtok mindenkit. Szerintem ebből nem lenne sértődés, meg fogják érteni és mivel írtad, hogy templomi is lesz akkor, így semmiből nem maradnak ki.
2023. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!