Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Támogatnád-e, ezen dolgokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnád-e, ezen dolgokat? Miért igen/nem?

Figyelt kérdés

Előre köszi az emberhez méltó kommenteket!


- Ne lehessen 16. életévtől házasodni.

- Esküvő előtt legyen kötelező vagyonjogi szerződés/házassági szerződés.

- Esküvő előtt legyen kötelező fizikai ÉS mentális orvosi szűrés. Laborral!

- Esküvő előtt legyen kikérhető a leendő házastárs BIZONYOS egészségügyi előélete. Pl.: függőségek, abortuszok, nemi bajok, mentális betegség, örökletes bajok,...

- Esküvő előtt legyen kötelező minimum 6 hónap együtt élés.

- Esküvő előtt legyen kikérhető a leendő házastárs bűnügyi előélete.

- Maximum 3X lehessen válni és házasodni is.

- 25 éves kor alatt ne lehessen házasodni. (Itt, a Gyakorin olvastam, hogy még a 22 éves lány is befolyásolható és buta hozzá.)


2023. febr. 10. 18:31
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/113 anonim ***** válasza:
100%
Ja, igen, egyszer a tortenelemben elofordult mar ilyen, akkor ezentul mindenkitol erkolcsi bizonyitvanyt kell kerni. Amugy, ha van az illetonek normalis, bejelentett munkahelye, akkor emiatt nem kell aggodnod, ott ugyanis elkerik az erkolcsi bizonyitvanyt.
2023. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/113 anonim ***** válasza:
98%
Origo mint hiteles forrás. Te hülyébb vagy mint hittem! :D
2023. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/113 anonim ***** válasza:
98%
Olyan is volt már, hogy férfi nővé műtette magát, de ettől normális ember nem kér DNS vizsgálatot az első randin, hogy biztos nőnek született-e.
2023. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/113 A kérdező kommentje:
102. MINDEN, akkori médiában benne volt, csak ezt linkeltem. Nem mindegy neked? Libsi.
2023. febr. 12. 18:41
 105/113 anonim ***** válasza:
97%
Tudod mije van ennek a libsinek ami Neked sose lesz? Barátnője.
2023. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/113 A kérdező kommentje:
105. Nem is ismersz pubi.
2023. febr. 12. 20:34
 107/113 anonim ***** válasza:
98%
Amit itt összesírtál abból azért kiderült, hogy soha nem áll veled szóba értelmes nő.
2023. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/113 anonim ***** válasza:
94%

95

Magyarokban is van olyan, akiknek nem. Ez nem származásfüggő.

2023. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/113 anonim ***** válasza:
96%
Én azt szeretném tudni, hogy vajon olyan hülye-e, mint a kérdező, de ez úgyis igen hamar kiderül.
2023. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/113 anonim ***** válasza:
17%

- Ne lehessen 16. életévtől házasodni.


- Esküvő előtt legyen kötelező vagyonjogi szerződés/házassági szerződés.


- Esküvő előtt legyen kötelező fizikai ÉS mentális orvosi szűrés. Laborral!


- Esküvő előtt legyen kikérhető a leendő házastárs BIZONYOS egészségügyi előélete. Pl.: függőségek, abortuszok, nemi bajok, mentális betegség, örökletes bajok,...


- Esküvő előtt legyen kötelező minimum 6 hónap együtt élés.

Támogatom, de nem úgy, hogy "kötelező". Ez alap kéne, hogy legyen. Sőt, inkább 1 év. Közhely, de lakva ismered meg a másikat igazán, hogy tudtok-e együtt élni.


- Esküvő előtt legyen kikérhető a leendő házastárs bűnügyi előélete.

Mondjuk, hogy igen, bár itt is alapból elvárom, hogy őszinte legyen. Én is az vagyok.


- Maximum 3X lehessen válni és házasodni is.

Nem. Semmi értelme ezt leszabályozni.


- 25 éves kor alatt ne lehessen házasodni. (Itt, a Gyakorin olvastam, hogy még a 22 éves lány is befolyásolható és buta hozzá.)

Nem lehet megtiltani. De inkább itt is az van, hogy éljenek együtt, és meglátják, működik-e. De tiltani semmiképp. A 22 is már bőven felnőtt kor.

2023. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!