Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Támogatnád-e, ezen dolgokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnád-e, ezen dolgokat? Miért igen/nem?

Figyelt kérdés

Előre köszi az emberhez méltó kommenteket!


- Ne lehessen 16. életévtől házasodni.

- Esküvő előtt legyen kötelező vagyonjogi szerződés/házassági szerződés.

- Esküvő előtt legyen kötelező fizikai ÉS mentális orvosi szűrés. Laborral!

- Esküvő előtt legyen kikérhető a leendő házastárs BIZONYOS egészségügyi előélete. Pl.: függőségek, abortuszok, nemi bajok, mentális betegség, örökletes bajok,...

- Esküvő előtt legyen kötelező minimum 6 hónap együtt élés.

- Esküvő előtt legyen kikérhető a leendő házastárs bűnügyi előélete.

- Maximum 3X lehessen válni és házasodni is.

- 25 éves kor alatt ne lehessen házasodni. (Itt, a Gyakorin olvastam, hogy még a 22 éves lány is befolyásolható és buta hozzá.)


2023. febr. 10. 18:31
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/113 anonim ***** válasza:
100%

#50! Miért kéne elmondania? Annak a "sok" férfinak soha a büdös életben nem lesz semmilyen nője, nemhogy házassága, mivel a rasszizmus a legkisebb gond vele. Más pasinak meg tök mindegy, hogy elmondja-e, mert normális pasit nem érdekel. Nincs szüksége erre az információra. Egy nő se fog tételes listát adni az exeiről, de ha szóba kerül valahogy, akkor elmondja, igen. Miért titkolná?

Amit az őszinteségről írtál, egy f@szság. Minden pasimmal őszinte voltam és egyik se kért volna ilyen hülyeségeket, mert nagyjából normálisak voltak, vagy legalábbis nem ennyire elborultak.

#48

2023. febr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/113 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szeretném, ha TE elmondanád, hogy rasszista vagy, és fura a női szexualitáshoz való hozzáállásod.


Mert a nők többsége meg olyan díszfaszt nem akar, aki fennakad az abortuszon meg a színesbőrű pasin.

2023. febr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/113 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem azt mondta, hogy hazudozni kell. Szimplán azt, hogy ez így nem egy bizalmon alapuló kapcsolat lenne, akkor meg minek? Lehet szépen élni házasság nélkül is, nem kell szerelmet színlelni oda, ahol nincs.

Én minden "gázos" dolgomat elmondtam még az ismerkedős korszakban a férjemnek. Ha mondjuk egy színesbőrű expasi miatt nem kellettem volna neki, az nem lett volna baj, mert nekem sem kell egy rasszista szerencsétlen aki annyira sudribunkó hogy egy más bőrszínű embertől megijed. Akik meg hozzám hasonló körökben mozognak (bp-i, egyetemet végzett férfiak), azoknak ez nem kunszt. Plusz egy ilyen pasinál nem is az ex lenne az egyetlen probléma. Nyilvánvalóan tök más értékrendű lenne mint én, ami amúgy kb 3 mondat után lejönne, így kölcsönösen elkönyvelnénk egymást hülyének, és nem mennénk randizni.

A férjemmel úgy kerültek szóba kényesebb témák, hogy beszélgettünk mint a normális emberek ha ismerkednek. És ő is elmondott nekem olyan dolgokat a múltjából amik biztos zavaróak sok nőnek, én meg vagy túlléptem rajtuk, vagy alapból nem is zavartak.

A példáid meg nem reálisak. Mert szimplán nem kerülök olyan helyzetbe hogy egy piti bűnözővel randizzak. Egyszerűen nem ilyen emberekkel veszem körül magam. Újgazdag kokósokkal sem haverkodom. Az unokatestvér szülők elég ritka a mai világban. Max a komoly betegség az, amivel valóban találkozhatok, azt meg jobb minél előbb elmondani a másiknak.

A kérdésed alapból nem feltételezi azt, hogy hasonló a hasonlóval találkozik, pedig ez így van. Közeposztálybeli Klára nem kerül kapcsolatba Bűnöző Bélával. Nem is igazán egy térben mozognak, ha meg mégis, akkor elmennek egymás mellett, nem jutnak el randiig. Bűnöző Béla max a hasonló kaliberű Lecsúszott Lillával tud találkozni, akinek meg nem téma hogy a partnere ült betörésért, hiszen ő is olyan közegből jön, ahol ez a norma.

2023. febr. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/113 anonim ***** válasza:
98%

Nem azért nem mondanám el ezeket, mert titok, hanem mert eszembe nem jutna, hogy nácival ismerkedem.


Ha a férfi mondaná nekem, hogy ja, amúgy az egyik barátnője fekete volt, és egyszer az egyik barátnője elvetette a magzatukat, hát néznék egy sort, hogy ehhez nekem mi közöm.

2023. febr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/113 A kérdező kommentje:

52. Mindegy, hogy elhiszed-e vagy sem.


ÉN, tényleg elmondom/nem titkolom/levenni rólam, hogy milyen vagyok.


Szexista, xenofób, fegyverkedvelő, abortusz ellenes, vegetariánus, állatbarát, mizantróp, filmkedvelő, tisztaságmániás vagyok és még az órákat és az öltönyöket is szeretem.


A nők terén meg mindenevő vagyok, de a MILF a gyengém. Meg az ázsiai diáklányok.


És ezt tudja is a környezetem, mert én őszinte vagyok, és tudod mit, ez a legnagyobb hibám, mert mint itt is, a való életben sem szeretik az ilyeneket, csak legyél tucatember, nyalj csontig a tömegnek, és kussolj!

2023. febr. 11. 00:40
 56/113 anonim ***** válasza:
100%

De cica, nem az őszinteségedet nem szeretik, hanem a személyiségedet.


Ha valaki elmondja neked, hogy volt abortusza, az őszintesége lesz vele a bajod, vagy az abortusza?

2023. febr. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/113 anonim ***** válasza:
100%

#55!Az, hogy valaki eltér az átlagtól, az önmagában nem dicsőség. Mindkét irányba el lehet térni, és amiket felsoroltál, azzal pont lefelé térsz el. A többséget azért nem zavarja, hogy nincsenek ilyen hülye szabályok, amiket felsoroltál, mert eleve nem olyanokkal ismerkednek, akiket kizárhatnának, az "eredmények" alapján, mint például téged.

Az a furcsa, hogy ezeket pont csak te igényelnéd, így ha lennének, akkor is kiesnél, ha egyébként ezek nem derülnének ki rólad, ha úgy tetszik, hazudnál. Abban neked mi a jó?

Összefoglalva, a többségnek nincs szüksége ilyen kötelező szűrésekre, így nem is igénylik. Az az egy ember(te), aki igényelné, arra nézve pedig hátrányos. Ebben mi a logika akkor? Amiket felsoroltál abból legalább egy a legtöbb nőnél kizáró ok. Ezért nincs csajod, nem azért, mert "őszinte vagy". Nyilván vannak még olyan rossz tulajdonságaid, amik nincsenek a listán, azok űzik el a maradékot. Szóval tök mindegy, hogy te mi alapján "szűrnél", hisz nincs kikből szűrnöd🤷🏼‍♀️

#51

2023. febr. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/113 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy ha te őszinte vagy és mindezeket elmondod, akkor... mi a problémád? Hisz akkor pont azok a nők maradnak fenn a szűrőn, akivel egyezik a nézetetek.


Nem szeretek nőtársaim nevében kinyilatkozásokat tenni, de erősen kétlem, hogy belefutnál olyan nőbe, akinek miután szépen őszintén elmondtad, ki vagy, arra gondolna, hogy "ha ha, most móresre tanítom a nőgyűlölő nácit, kihasználom a testét, és reggel elárulom neki, hogy fekete pasival is voltam, muhaha!!"

2023. febr. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/113 anonim ***** válasza:
100%

"SOK férfinak nem kéne olyan nő, akinek volt színes pasija." "A nők terén meg mindenevő vagyok, de a MILF a gyengém. Meg az ázsiai diáklányok."


Szóval a nőnek ne legyen színes pasija, de neked lehet ázsiai.

2023. febr. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/113 anonim ***** válasza:
98%
Nem azért nem kellesz kutyának sem mert őszinte vagy, hanem azért mert egy ostoba, korlátolt, degenerált fasz vagy. Amúgy a xenofóbia és az ázsiai diáklányfétis együtt is egy vicces kórkép. Tegyél meg egy szívességet a világnak és ne szaporodj!
2023. febr. 11. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!