Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Támogatnád-e, ezen dolgokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnád-e, ezen dolgokat? Miért igen/nem?

Figyelt kérdés

Előre köszi az emberhez méltó kommenteket!


- Ne lehessen 16. életévtől házasodni.

- Esküvő előtt legyen kötelező vagyonjogi szerződés/házassági szerződés.

- Esküvő előtt legyen kötelező fizikai ÉS mentális orvosi szűrés. Laborral!

- Esküvő előtt legyen kikérhető a leendő házastárs BIZONYOS egészségügyi előélete. Pl.: függőségek, abortuszok, nemi bajok, mentális betegség, örökletes bajok,...

- Esküvő előtt legyen kötelező minimum 6 hónap együtt élés.

- Esküvő előtt legyen kikérhető a leendő házastárs bűnügyi előélete.

- Maximum 3X lehessen válni és házasodni is.

- 25 éves kor alatt ne lehessen házasodni. (Itt, a Gyakorin olvastam, hogy még a 22 éves lány is befolyásolható és buta hozzá.)


2023. febr. 10. 18:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/113 A kérdező kommentje:

27.


Régen nálunk is volt vérvizsgálat,kötelező tüdőszűrés stb. házasságkötés előtt.Ha beteg volt valamelyik fél,akkor nem engedélyezték a házasságkötést.Így akadályozták meg,hogy beteg utódok szülessenek.Akkoriban még nem költöztek csak úgy össze a párok,vagy ha igen,elítélték a vadházasságban élőket.Valamikor az 50-es évek táján szűnt meg.


Ahol még ilyesmi az USA-ban,hasonló oka lehet. És ugye a rokonok szűrése, ami ott nagyobb esélyű, hiszen sok a lakos, sok a spermadonor, és ott a rabszolgaság, ami miatt megint lehetnek közeli rokonok.

2023. febr. 10. 21:20
 32/113 A kérdező kommentje:
Lemaradt, bocsika: [link]
2023. febr. 10. 21:21
 33/113 A kérdező kommentje:
32.-hez. Igen, román, pedo, incel, és már fasiszta is vagyok, tudom.
2023. febr. 10. 21:22
 34/113 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj ezzel, hogy lehet papíron valaki "rendben", és élőben idióta. És lehet valakinek volt egy abortusza, vagy hajlamos a magasvérnyomásra, és tökéletes párod lenne.


Egyszer csináltattam egy immunbetegség vizsgálatot, nem volt rá indokom, csak kíváncsi voltam. Valamire pozitív lett, amit később megmutattam reumatológusnak, aki jót nevetett, és mondta, hogy ha alaposan kivizsgálnának, megtalálnának bennem 20 különböző betegségre hajlamosító gént, és akkor sem lenne biztos, hogy az majd nekem valaha is bajom lesz.

2023. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/113 anonim ***** válasza:
93%

Egyikkel sem értek egyet, nem vagyok zsarnok típus, én csinálom ahogy jónak gondolom, mások meg nem érdekelnek.

De nagyrészük amúgy is hülyeség. A vagyonjogot pl a magyar jog teljesen jól leszabályozza szerződés nélkül is. A sok ellenőrizgetős kitétel pont csak a házasság értelmét venné el, aki annyira nem bízik a másikban, hogy lekérné pl az eü dokumentumait, az mégis mi a szarnak akar házasodni? Kb egyedül a kötelező együttélős kitételnek lenne értelme, de azt sem szabályoznám. Ha valaki olyan hülye, hogy együttélés nélkül akar házasodni, akkor lelke rajta.

2023. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/113 anonim ***** válasza:
100%
És akkor kiderülne a patológiás kontrollmániád és bizalmatlanságod, és nem kellenél senkinek.
2023. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/113 A kérdező kommentje:

34.


Értem, de reálisan mindig arra kell törekedni, hogy a lehető legtöbb veszélyt kizárjuk, ha lehet.


- Nem veszel lakást cickány család mellett, mert nem valószínű, hogy 4 generációs sebész família, ugye?

- Nem veszed meg a Mini Cooper azon szériájának egy példányát, ami hírhedten motorhibás. Mert nagy eséllyel belefutsz egy rosszba.

- Nem veszel telket Debrecen külsőn mostanában, hacsak nem az a perverziód, hogy egy akksi gyár építését, majd később a gyárat bámuld.


De! Attól még vehetsz lakást és kocsit.

2023. febr. 10. 22:07
 38/113 anonim ***** válasza:
100%

Csakhogy egy háznak nincsenek jogai. Te konkrétan elvennéd az emberektől azt a jogot, hogy a saját tempójukban közöljék a dolgokat. Illetve ne csak adatként tegyék ezt, hanem kontextusba helyezzék.


Amit leírsz, az valami disztópikus filmben a rendszer, amit le kell győzni.

2023. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/113 A kérdező kommentje:

38.


Oké...mikor, és hogyan kéne közölnöm, hogy...ültem betörésért 5 évet? Vagy azt, hogy a szüleim unokatestvérek, és nagy gond lehet a babával? Vagy azt, hogy 3X estem vissza rákba? Vagy azt a..."kis gondot" a kokainnal?

2023. febr. 10. 22:24
 40/113 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudhatom, hisz engem ezek nem érintenek. De én minél előbb közölném a gázos dolgaimat. Pl. hogy nem akarok gyereket, szóval nincs semmilyen baba.
2023. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!