Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Támogatnád-e, ezen dolgokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnád-e, ezen dolgokat? Miért igen/nem?

Figyelt kérdés

Előre köszi az emberhez méltó kommenteket!


- Ne lehessen 16. életévtől házasodni.

- Esküvő előtt legyen kötelező vagyonjogi szerződés/házassági szerződés.

- Esküvő előtt legyen kötelező fizikai ÉS mentális orvosi szűrés. Laborral!

- Esküvő előtt legyen kikérhető a leendő házastárs BIZONYOS egészségügyi előélete. Pl.: függőségek, abortuszok, nemi bajok, mentális betegség, örökletes bajok,...

- Esküvő előtt legyen kötelező minimum 6 hónap együtt élés.

- Esküvő előtt legyen kikérhető a leendő házastárs bűnügyi előélete.

- Maximum 3X lehessen válni és házasodni is.

- 25 éves kor alatt ne lehessen házasodni. (Itt, a Gyakorin olvastam, hogy még a 22 éves lány is befolyásolható és buta hozzá.)


2023. febr. 10. 18:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/113 A kérdező kommentje:

18.


És szerinted, mindenki őszintén elmondja a szerelmének, az esküvő előtt, hogy:

- Volt 8 abortusza.

- A családban volt vérzékenység, 12 féle rák, 3 génbaj, de én sportolok és szedem a Béres cseppet.

- Elvertem a Katit. Meg a Diát. Jó...a Gizit is, de ő egy mocskos Durva. Jó, hasba rúgtam a Tercsit, de úgyis abortuszt akart és a rendőr meg a bíró nem kedvelt, csak ezért kaptam azt a 6 évet.

- Fű? SOHA! Jó...volt az a kis kokó, de 3 hónapja semmi!

- Nemi baj? Nekem? Áááhh, a thaiföldi nyaralás jó lecke volt, csak új folyt a genny a pitonból.

- Hűséges leszek, és a babánk gyönyörű lesz. Velem sincs gond, pedig apu és anyu első unokatestvérek.

2023. febr. 10. 19:32
 22/113 anonim ***** válasza:
96%
Ezzel tényleg csak azt érnéd el, hogy kevesebb házasság lenne.
2023. febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/113 anonim ***** válasza:
97%

#21! Hát, barátom, ha neked ennyit hazudnak és észre se veszed, akkor a hiba a te készülékedben van. 😉

#18

2023. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/113 anonim ***** válasza:
100%
Nem támogatnám, mert egy hatalmas baromság.
2023. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/113 A kérdező kommentje:
Csak jelzem, hogy az USA majd minden tagállamában, ma is kötelező a vérvizsgálat az esküvő előtt.
2023. febr. 10. 19:59
 26/113 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, te vagy mindig rosszul választottál, vagy szimplán nem vagy normális.
2023. febr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/113 anonim ***** válasza:
100%

#25! Mire vonatkozik a vérvizsgálat? Mi olyan eredménye lehet, ami megakadályozza az esküvőt?

Tesóm egyébként USA-ban házasodott, szó se volt ilyesmiről.

2023. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/113 anonim ***** válasza:
98%

- Ne lehessen 16. életévtől házasodni.

Igen.


- Esküvő előtt legyen kötelező vagyonjogi szerződés/házassági szerződés.

Nem.


- Esküvő előtt legyen kötelező fizikai ÉS mentális orvosi szűrés. Laborral!

Nem. Idiótaság.


- Esküvő előtt legyen kikérhető a leendő házastárs BIZONYOS egészségügyi előélete. Pl.: függőségek, abortuszok, nemi bajok, mentális betegség, örökletes bajok,...

Nem. Teljesen abszurd, jogsértő. Legyen egyedül a te bajod ha olyannal házasodsz akit nem ismersz.


- Esküvő előtt legyen kötelező minimum 6 hónap együtt élés.

Nem. Baromság. És ismét a magánéletbe való jogtalan beavatkozás.


- Esküvő előtt legyen kikérhető a leendő házastárs bűnügyi előélete.

Ilyen szintű bizalmatlanságnál meghiúsulna a tervezett esküvő. Én legalábbis úgy rúgnám ki a tetvet hogy a lába nem érné a földet.


- Maximum 3X lehessen válni és házasodni is.

Már megint: jogsértő, magánéletbe beavatkozás.


- 25 éves kor alatt ne lehessen házasodni. (Itt, a Gyakorin olvastam, hogy még a 22 éves lány is befolyásolható és buta hozzá.)

Pedóka, nem látsz a sértettségtől és hazudozol összevissza :D 14 évesekről szoktál undorító dolgokat írni, nem 22 évesekről. A partner a tinikhez meg a negyvenes vén perverzek. Senkit nem az zavar ha a 22 éves házasodik.

2023. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/113 anonim ***** válasza:
98%
Amugy azt tudod, hogy nemcsak azoknak nem jon ossze a gyerek, akik iagzoltan meddoek? Te paranoias vagy. Nem lehet minden kockazatot elore kiszurni. Barki megorulhet, megbetegedhet, mehmghalhat barmikor. Na, ezt kapd ki!
2023. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/113 anonim ***** válasza:
22%

- Ne lehessen 16. életévtől házasodni.- Most is csak gyámügyi engedéllyel lehet


- Esküvő előtt legyen kötelező vagyonjogi szerződés/házassági szerződés. -Nem, ez mindenkinek a saját döntése, ne pofázzon ebbe bele a jog.


- Esküvő előtt legyen kötelező fizikai ÉS mentális orvosi szűrés. Laborral!- Szerintem ez se rossz, így sok minden kiderül, nem árt ha az ember tudja az egészségügyi helyzetét a családjának.


- Esküvő előtt legyen kikérhető a leendő házastárs BIZONYOS egészségügyi előélete. Pl.: függőségek, abortuszok, nemi bajok, mentális betegség, örökletes bajok,... -Szerintem ez jó ötlet, így nem lehet titkolni a különböző bajokat.


- Esküvő előtt legyen kötelező minimum 6 hónap együtt élés. -Ez hülyeség, mindenkinek a saját dolga, hogy és mikor akar költözni


- Esküvő előtt legyen kikérhető a leendő házastárs bűnügyi előélete. - Ez jó, így nem lehet titkolni


- Maximum 3X lehessen válni és házasodni is. - ehhez mi köze a jognak? mindenkinek a saját dolga


- 25 éves kor alatt ne lehessen házasodni. (Itt, a Gyakorin olvastam, hogy még a 22 éves lány is befolyásolható és buta hozzá.) - hülyeség, nem a gyik fogja megmondani ki mikor érett rá, had tudja mindenki magáról

2023. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!