Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Támogatnád-e, ezen dolgokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnád-e, ezen dolgokat? Miért igen/nem?

Figyelt kérdés

Előre köszi az emberhez méltó kommenteket!


- Ne lehessen 16. életévtől házasodni.

- Esküvő előtt legyen kötelező vagyonjogi szerződés/házassági szerződés.

- Esküvő előtt legyen kötelező fizikai ÉS mentális orvosi szűrés. Laborral!

- Esküvő előtt legyen kikérhető a leendő házastárs BIZONYOS egészségügyi előélete. Pl.: függőségek, abortuszok, nemi bajok, mentális betegség, örökletes bajok,...

- Esküvő előtt legyen kötelező minimum 6 hónap együtt élés.

- Esküvő előtt legyen kikérhető a leendő házastárs bűnügyi előélete.

- Maximum 3X lehessen válni és házasodni is.

- 25 éves kor alatt ne lehessen házasodni. (Itt, a Gyakorin olvastam, hogy még a 22 éves lány is befolyásolható és buta hozzá.)


2023. febr. 10. 18:31
 71/113 A kérdező kommentje:

Tehát te:


- Nem akarod tudni, hogy a pasi, aki elvesz és imád, egy felnőtt kori mumsz miatt terméketlen, e miatt nem lehet gyerek, miközben te akarnál. De mivel szeret és akar téged, ezért inkább nem mondja el.

- Nem akarod tudni férfiként, hogy a feleséged volt pszichiátrián öngyilkossági kísérlet miatt, és hajlamos a szülés utáni depresszióra.

- Nem akarod tudni, hogy életed leendő párja, gyermekeid leendő apja/anyja már volt bűntetve családon belüli erőszakért.


Ezek úgy látszik nem okoznak gondot a kapcsolatban, hisz nem is kell tudni róluk.

De ha én kiejtem a számon a büdös nig*** szavakat, vagy elmondom, hogy nem pártolom a magzatgyilkosságot...ha már én nem abortálhatok egy 22 éves ci...izé...rigót, akkor én vagyok a rossz ember.


Jobb is egyedül.

2023. febr. 11. 12:09
 72/113 anonim ***** válasza:
98%
#71 Normális ember, normális kapcsolatban mindezeket megosztja a párjával jóval azelőtt, hogy egyáltalán eszükbe jutna, hogy valaha majd össze fognak házasodni. És nem azért, mert egyszer majd úgyis kiderül, mert kötelező vizsgálatokat írnak elő erre, hanem azért, mert szereti a párját és akik szeretik egymást azok szoktak egymással beszélgetni és dolgokat megosztani a saját életükről. Sajnálom, ha te úgy nőttél fel, hogy neked ez nem normális, és neked csak akkor mondana bárki bármit, ha törvényileg lenne rá kötelezve. De azért a többi embert ne vegyük már egy kalap alá a magadfajtával meg azokkal, akikkel te randizgatsz, köszi!
2023. febr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/113 A kérdező kommentje:

72. Csak példa! :)


Te és én járunk.


Meghalnék érted, veled akarom leélni az életem. És tudom, hogy gyereket akarsz.

Mit lépnél, ha feldobnám a 17 éves ukrán diáklány örökbefogadását...mivel mumszos voltam, és vaktöltényt lövök, így nem lehet soha tőlem gyereked? Azaz közös gyerekÜNK.


Vagy engednék a szüleid a lánykérést, ha ott lenne a rendőrségi papír, hogy már 2 nőmet is elvertem? Sőt...te lennél olyan hülye, hogy hozzám gyere?

2023. febr. 11. 12:24
 74/113 anonim ***** válasza:
100%
A hazugsagok elobb-utob ugyis kiderulnek es akkor a hazug embert ugyis kidobjak. Szoval tok mindegy, mindenre ugyse tudsz felkeszulni elore. Azert sz stlag embernek nincsenek ilyen csontvazak a szekrenyeben. Az meg, hogy lehet-e gyereked vagy sem, nem biztos, hogy elore kiderul, amig nem probalkozol valakivel es nem vizsgalnak ki. Sok esetben egeszseges embernek sem jon ossze a gyerek. Mas esetben a hofeher multtal rendelkezo ember lesz agressziv. Nem tudsz am mindent kiszurni, barmennyire is szeretned, de ugyse fogod fel.
2023. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/113 anonim ***** válasza:
100%
Gyereket akar és 17 évest fogad örökbe? He?
2023. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/113 A kérdező kommentje:

75.


IRÓNIA!


(Mellesleg a LEGÉNYBÚCSÚ és a CSUPASZ PISZTOLY 3 filmekben is benne van ez.)

2023. febr. 11. 17:38
 77/113 anonim ***** válasza:
86%
Szánalmas baromság ez az egész.
2023. febr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/113 anonim ***** válasza:
78%
Egyedül a kötelező együttéléssel értenék egyet (házasság előtt).
2023. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/113 anonim ***** válasza:
98%

#73! Te nagyon hülye. Ezen is látszik, hogy fogalmad sincs arról, mi az a szeretet. Aki szeret valakit, ugyanis nem titkolná el előle, hogy nem lehet gyereke, ha tudja, hogy a másik akar🤦🏽‍♀️ Ilyet csak olyan pszichopata csinál, mint te, mert csak magát szereti. Egyedül az érdekel, hogy TE vele akarod leélni az életed, pont leszarod, hogy ő mit akar. Meghalnál érte, mi?😂

Voltam fiatal koromban depressziós, pszichiátrián is öngyilkossági kísérlet miatt. Semmi köze a szülés utáni depresszióhoz. Aki amiatt nem venne el egy nőt, mert lehet, hogy szülés utáni depressziója lesz, az legjobb, ha senkit nem vesz el, mert több millió nőnek volt minden kórelőzmény nélkül. Szóval jobb, ha nem kockáztat.

2023. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/113 A kérdező kommentje:

"79/79 anonim ***** válasza:


#73! Te nagyon hülye. Ezen is látszik, hogy fogalmad sincs arról, mi az a szeretet. Aki szeret valakit, ugyanis nem titkolná el előle, hogy nem lehet gyereke, ha tudja, hogy a másik akar🤦🏽‍♀️ Ilyet csak olyan pszichopata csinál, mint te, mert csak magát szereti."


Mint 10-ből 9 nő, akik titkolják az abortuszt, és a színes kanit.

2023. febr. 11. 21:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!