Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek az esküvő előtti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az esküvő előtti utolsó 2 hétben?

Figyelt kérdés
2023. okt. 26. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz???
2023. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Tegyél fel egy fülhallgatót, amiből végtelenített lejátszási lista hallatszik: kilégzés, belégzés, kilégzés, belégzés.

Biztos, hogy akarod te ezt a házasságot? Normális esetben várja az ember a nagy napot, és addig is teszi a dolgát, nem ilyen hülyeségeket gondolkodik.

2023. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Készülődj az esküvőre! Ugyan mi mást?
2023. okt. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1. Hát hogy mit csináljak. Életem egyik legnagyobb eseményéig 2 hét van hátra. Utána soha többé nem leszek az esküvőm előtt, mindig csak történelem lesz


2. Normális eset van, mert várom a nagy napot, dolgomat is teszem, de mégis gondolkodom hülyeségeken, látod


3. Már minden kész

2023. okt. 26. 23:16
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha ilyesmin agyalsz, ne házasodj.
2023. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Hát akinek egy agyonstresszelt rohanós esküvő élete nagy napja, az majd rohadt nagyot fog a válás után koppanni.
2023. okt. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

"Életem egyik legnagyobb eseményéig'


Sz esküvő nem cél, csak kezdet.

2023. okt. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pro tipp: semmi újat nem érdemes. Értem ezt ételre, arckrémre, sportra, stb. Ha peched van, pont most leszel allergiás vagy ér baleset. Készítsd fel a bőröd és a hajad pakolásokkal, hogy szép legyen. Gondolom, a ruhaigazítás is megvolt. Most már ne fogyj, ne hízz. A cipődet érdemes felvenni, betörni, hogy ne törje fel a lábad a nagy napon.
2023. okt. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bekérni a vendégektől a végleges létszámot. Mi ilyenkor írtuk alá a végleges szerződést az étteremmel.
2023. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed minden megvan, akkor NAGYON jól szerveztetek. Veregesd meg a vállatokat, este nyissatok ki munka után egy üveg bort és legyetek boldogok, hogy nincs rohanás, nincs stressz, hanem ügyesen elintéztetek mindent. Egy csomóan stresszelnek, pedig kétszáz esküvő van mögöttem(szolgáltatóként) és tudom, hogy esküvőt elrontani csak egyféleképpen lehet: ha valaki nemet mond. Azon kívül, nem tudjátok úgy elrontani, hogy a végén ne legyetek házasok!


Sok boldogságot!

2023. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!