Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi lehet a baj a párkapcsolatu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj a párkapcsolatunkkal? Nem akar feleségül elvenni életem párja.

Figyelt kérdés
Kérlek adjatok tanácsot! 10 éve vagyunk együtt a párommal, 6 éve együtt élünk, s szóba került a házasság gondolata, ami szerintem elég aktuális, mivel nem vagyunk már olyan fiatalok. Amíg általánosságban beszélünk a dologról, mindenre azt mondta rendben, eljött velem éttermeket, szolgáltatókat nézni. Sajnos nagy naivan beharangoztam a rokonoknak is, hogy lassan elérkezik a mi napunk. Mikor viszont közelegne a döntéshozatal visszakozik, kifogásokat keres. Végül ma a fejemhez vágta, nem is érti miért erőltetem ezt a dolgot, hiszen Ő sosem mondta, hogy feleségül akar venni, hiszen a kezem sem kérte meg. Ő nem akarja ez! Ezen nagyon elkeseredtem, mert számomra egyértelmű volt ez a dolog. Persze hivatalos eljegyzés nem volt, azt sem jelentettük be anno hivatalosan, hogy mostantól együtt járunk, minden természetes volt. Én azt hittem köztünk minden rendben, családot terveztünk, s most úgy tűnik mindennek vége. Arról nem is beszélve, hogy nem akad olyan nap, hogy valamelyik ismerős, barát vagy rokon meg ne kérdezze mikor lesz az esküvő. Nagyon fáj ez nekem, s természetesen nem tudok mit válaszolni. Kérlek írjatok, mit tennétek a helyemben! Köszönöm!
2011. máj. 12. 11:49
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
10%
Szia,én vagyok,aki azt írtam,hogy a párom szülei verekedtek,csúnyán váltak el és hogy elfogadtam a párom döntését,hogy emiatt nem akar esküvőt.Én azt látom,hogy te szereted a párodat,a családi elvárásoknak akarsz megfelelni.Ne törődj ezzel,nem másoknak kell megfelelned.Értem,hogy becsapva érzed magad és igazad is van,de az is lehet,hogy a párod azért nem volt őszinte,mert nem akart megbántani.Lehet,hogy ő is retteg az esküvőtől és nem azért,mert nem szeret,hanem,mert hasonló rossz példákat látott.Ha szereted,akkor ne foglalkozz másokkal,még a szüleidnek sem kell megfelelned ebben a kérdésben.Mond azt ha kérdeznek,hogy meggondoltátok magatokat és más dolgok lettek fontosak.Idővel majd elcsitulnak a kedélyek.
2011. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a nők mindenben hátrányban vannak. Azért akarják a házasságot (nem a ceremóniát, hanem a bizonylatot, esküt)mert kell nekik egy bizonyság arra, hogy a férfi tényleg komoly szándékú, és lehet vele családot alapítani. Mivel a nőé a felelősség, ő szüli a gyerekeket, ő neveli fel az ő nyakán marad, ezért neki nem mindegy hova és kinek szül!!! Ezért kell a férfinak KOMOLY SZÁNDÉKÁT BIZONYÍTANI! Ez a lényege!

A pasik könnyen vannak, nekik nincs akkora felelősségük az egészben, nem lesznek terhesek, nem kell gyereket nevelniük, mert az anyának adják a gyereket. Egyedülálló (elhagyott) anyának meg anyagilag is bizonytalan élni, egyben hátrány is, és a további párkapcsolat lehetősége is lecsökken.

-TEHÁT A NŐ BIZTOSRA AKAR MENNI.

-NINCS SOK IDEJE, 40 ÉVES KOR ALATT KELL SZÜLNI (minden bizonytalan perc elvesztegetett idő), nem így a pasiknak.


Igenis ha egy pasi nem tud egy papírt aláírni, HOGY FELELŐSSÉGET VÁLLAL A LEENDŐ CSALÁDJÁÉRT, az megérdemli h egyedül haljon meg és magányosan.


alapban is a férfiaknak kedvez a házasság, sokkal tovább és jobban élnek a házas férfiak, mint az egyedülállók.

Ellenben a nőknek az egyedülállóság kedvez.

Utána lehet járni...és ennek ellenére a nők nagy része még is bevállalja... AKKOR MOST KI KOCKÁZTAT???


Az ilyen pasik akik csak kihasználják a másikat, húzzák a párjuk idejét, mind ők tehetnek arról, hogy a magyarság ki fog halni! Egy nő nem vállal lányfejjel egy olyan pasinak gyereket, akiben nem lehet megbízni (kivéve a gazdag nők, nekik nem olyan fontos a biztonság az utódoknak, mert megvan)

2011. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim válasza:
van egy olyan nap amikor állitólag a lány kérheti meg a fiú kezét nemtom hogy magyar országon van e ilyen szokás meg azt se hogy mikor van ez a nap de utána nézhetek
2011. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
hogy vagytok mi tortent veletek?
2012. szept. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:
Mi lett a vége?
2022. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!