Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meg fogja érteni ezt a különle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogja érteni ezt a különleges helyzetet a leendő feleségem?

Figyelt kérdés
Negyvenes éveim elején járó férfi vagyok, most fogok nősülni, egy hét múlva. A menyasszonyom már élt egyszer rövid ideig házasságban (kb. 10 évvel ezelőtt), de néhány hónap után elvált. A helyzet az, hogy még soha nem voltam úgy lánnyal, bármilyen furcsa is, a nászéjszakám lesz az első alkalom. Még szerencse, hogy a leendő feleségem elvált asszony, így legalább neki lesz némi tapasztalata. Hogy mondjam el neki a nagy igazságot, hogy valljam be, hogy ő lesz nekem (az ágyban) az első?
2011. aug. 5. 20:25
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
61%
Nézd, ha a feleséged belement abba, hogy összeházasodjon veled anélkül, hogy valaha szexeltetek volna (ilyesmit csak mélyen vallásos emberek szoktak), akkor azon sem fog megütközni, ha kiderül, hogy neked ez az életed első alkalma lesz. Nagyon nem lehet kihegyezve az érzékiségre, mert akkor nem vásárolna zsákbamacskát. Én tutira nem mennék hozzá olyanhoz, akiről azt sem tudom, milyen vele az ágyban.
2011. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
79%
Az első házasság:az érzelem diadala az értelem felett.A második házasság a remény diadala a tapasztalat felett.A harmadik házasság a hülyeség diadala mindenek felett.
2011. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudja. Nem is gondolja. A baráti körömben sem sejti senki. Jóképűnek, fiatalosnak mondott férfi vagyok, a munkahelyemen is azt hiszik, biztos váltogattam eddig a nőket. Divatosan öltözöm, ápolt vagyok, adok magamra. Senki nem hinné, hogy olyan tapasztalatlan vagyok, mint egy tizenéves srác.
2011. aug. 5. 20:40
 14/42 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudj, de egy elvált nő nem hiszem, hogy szex nélkül házasságba menne, ha meg mélyen hívő, nem házasodna kétszer. De ha igaz, akkor hajrá.
2011. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
54%
20:40-es, ez fantasztikus!...el kéne mondani az anyámnak is :D
2011. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
33%
Egy 16 éves fogalmaz így, nem pedig egy negyvenes férfi. Ez a kérdés akkora kamu, mint egy ház.
2011. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
58%
És áruld már el, hogy a HORMONJAID-nak hogyan tudtál parancsolni?? Kézimunka .... Vagy mit csináltál? Kamaszkorodban? Meg úgy egyáltalán felnőtt korodban? Hát el nem hiszem, hogy ilyen van, hogy egy negyvenegynéhány éves pasas szűz... Ez nem csak a mai világban de régen sem volt jellemző, ilyen nincs. FAKE
2011. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most nem értek valamit. A menyasszonyoddal mindketten úgy gondoljátok, hogy a házasságon kívül nincs szex. Ez eddig világos. Na de akkor nyilván azt is tudja, hogy te eddig nem voltál nős. Ebből kifolyólag azt is tudnia kell, hogy még szűz vagy, nem?
2011. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
55%
Igen! A negyvenes, napi 24 órát güriző, mélyen vallásos férfi a GYK-en érdeklődik a szüzesség elveszítésének körülményeiről.Pontosan, én meg a Johanna vagyok, kedves!Meg lila hó is esni fog.
2011. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért kell azt gondolni, hogy az életnek csak egyetlen helyes útja van: méghozzá az az út, amelyet a nagy többség választ. Vannak ritka kivételek és egyedi esetek is. Ha nem kérhetek (arc nélkül) segítséget a lelki problémáimban anélkül, hogy rosszindulatú embertársaim kamu kérdésre ne gyanakodnának, akkor minek ez az egész oldal??
2011. aug. 5. 20:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!