Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meg fogja érteni ezt a különle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogja érteni ezt a különleges helyzetet a leendő feleségem?

Figyelt kérdés
Negyvenes éveim elején járó férfi vagyok, most fogok nősülni, egy hét múlva. A menyasszonyom már élt egyszer rövid ideig házasságban (kb. 10 évvel ezelőtt), de néhány hónap után elvált. A helyzet az, hogy még soha nem voltam úgy lánnyal, bármilyen furcsa is, a nászéjszakám lesz az első alkalom. Még szerencse, hogy a leendő feleségem elvált asszony, így legalább neki lesz némi tapasztalata. Hogy mondjam el neki a nagy igazságot, hogy valljam be, hogy ő lesz nekem (az ágyban) az első?
2011. aug. 5. 20:25
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg rossz helyre írtad a kérdést, talán inkább a vallás kategóriába kellett volna, ott én is hamarabb rátaláltam volna. (Hívő vagyok, a nővérem esküvője miatt jöttem az esküvő kategóriába.) Mielőtt megtértem volna, elkezdtem Istent keresni és Tőle kértem egy kedves embert, aki esetleg a Férjem is lenne. Egy hónap múlva meg is jelent az életembe. A munkatársakat persze csak egy dolog érdekelte: Szex megvolt már? Én meg azt mondtam, hogy az nem érdekel, az lesz az utolsó! Ez így is volt, nem érdekelt. Pedig még nem tértem meg teljesen. Ha kiderült volna, hogy Neki még nem volt sz. kapcsolata, az sem érdekelt volna! Tudtam, hogy Ő az igazi és nem jöhet semmi akadály, semmit probléma!

Szerintem a Te leendő Feleségedet sem fogja nagyon zavarni/érdekelni. Ha szeretitek egymást, akkor az érzelmetek fogja irányítani ezt a dolgot! Sztem egyszerűbb, ha utólag tudja meg! Úgyis finom, gyengéd szex lesz az első, nem kell "produkálni". Tehát nem az első alapján fog megítélni! Ismerek egy hívő házaspárt, a férfi szintén 40 körül jár, nem fiatalon volt az esküvőjük, ő is szűzen nősült. A feleség úgy imádkozott a leendő férjéért (még mielőtt ismerték volna egymást), hogy tartsa meg az Úr őt neki tisztán... megtartotta!

Cseppet se aggódj! Ez erény és nem hátrány! Ez büszkeség, nem szégyellni való! Minden hívő örülne ilyen társnak és a saját múltját is törölné, hidd el! Én is sajnálom az egész előtte lévő múltamat, ahogy Pál apostol mondja, KÁRnak és SZEMÉTnek ítélem!

Nné

2011. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a soraidat.
2011. aug. 10. 23:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!