Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meg fogja érteni ezt a különle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogja érteni ezt a különleges helyzetet a leendő feleségem?

Figyelt kérdés
Negyvenes éveim elején járó férfi vagyok, most fogok nősülni, egy hét múlva. A menyasszonyom már élt egyszer rövid ideig házasságban (kb. 10 évvel ezelőtt), de néhány hónap után elvált. A helyzet az, hogy még soha nem voltam úgy lánnyal, bármilyen furcsa is, a nászéjszakám lesz az első alkalom. Még szerencse, hogy a leendő feleségem elvált asszony, így legalább neki lesz némi tapasztalata. Hogy mondjam el neki a nagy igazságot, hogy valljam be, hogy ő lesz nekem (az ágyban) az első?
2011. aug. 5. 20:25
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el ..off ..o.O
2011. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Ja, meg azért pici és puha, hogy ne fájjon...
2011. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
29%

Kedves Kérdező!

Azt hiszem, hogy a lehető legrosszabb helyre tetted fel a kérdésed, hisz ez az oldal tele van rosszindulatú, üres élettel rendelkező emberkékkel, akik az életben talán sikertelenek, önbizalom hiányosak, és itt próbálják kiélni perverz vágyaikat. Ugyanis akik itt arcoskodnak, abban biztos lehetsz, hogy az életben nem sok mindent értek még el.

Kérdésedre a válaszom, akkor mond el amikor jól esik. Amikor úgy érzed itt az idő.

Legaktuálisabb így kívülállóként szerintem, amit már előttem is írtak, együtt lét előtt.

A többiekkel meg ne foglalkozz. Itt a neten az emberek 75% -a nagymenő bunkónak adja elő magát, az életben meg egy nyuszik.

2011. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó választ. Nagyon rendes Tőled, hogy megnyugtattál. Egy munkahelyi kollégám ajánlotta ezt az oldalt, mondván, hogy itt lehet segítőkész embertársaktól tanácsot, bátorítást, megerősítést kérni. Jó, hogy olyanok is maradtak azért ezen az oldalon, mint Te. Köszönöm.
2011. aug. 5. 21:55
 35/42 anonim ***** válasza:

Sok sikert !!! :)

És boldogságot ...

2011. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
en ugy, gondolom, hogyha valakivel osszekotod az eleted, akkor kelloen joban lehetsz az illetovel ahoz, hogy barmit megbeszelj vele. nem hiszem, hogy ez problemat okozna a menyasszonyodnak es egeszen biztos vagyok benne, hogy megerto lesz veled. nyugi
2011. aug. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Nos, fordított helyzetről tudok... a kolléganőm 23 évesen még szűz volt, így ismerte meg a párját. Nagyon aggódott, hogy mit fog hozzá szólni, de mikor a srác megtudta, nagyon-nagyon boldog volt! :D Összeköltöztek, összeházasodtak és már megszületett az első babájuk is! Szóval ez happy end a javából!


A te helyzeted elég fura nekem is. Én is kételkedem az igazságában, de azért válaszolok a kérdésedre. Szerintem még esküvő előtt el kéne mondani neki. Én nem vagyok hívő, nem is értem, hogy miért kéne a házasságig várni, hogy akkor legyetek együtt először. Ezt azért mondom, mert a szex nagyon fontos egy kapcsolatban és így látatlanban nem lehet tudni, hogy két ember mennyire érti meg egymást az ágyban. A rossz szex tönkreteheti a házasságot és ha ez az első alkalom, az nagyon kihathat a lelki életedre is. Nem elítéllek, csak nem értem. Nagyon elvakult szerelemnek kéne lenni ahhoz, hogy így hozzámenjek valakihez. Mióta vagytok együtt?

2011. aug. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:
bocsi az OFFért, de jehova tanúja vagy?
2011. aug. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Nem tartozom a Jehova-tanúk közé.
2011. aug. 7. 03:07
 40/42 anonim válasza:

Kedves kerdezo!

Ahogy olvastam, szinte mindenki azt tanacsolta, hogy meg eskuvo/naszejszaka elott mondd el a parodnak, hogy szuz vagy.

En ennek pont az ellenkezojet gondolom.

Ha eddig nem volt rola szo, ill. testi kapcsolat nelkul kotttok hazassagot, akkor ezt az informaciot most mar teljesen felesleges bejelentened...

Illetve a fo indokom, tapasztalatbol: tobb szuz sracnak is en voltam az elso (nekem persze ok nem). Kabe fele-fele aranyban volt olyan, akirol tudtam, es akirol nem. Egyertelmuen azokkal volt jobb, akikrol nem tudtam! Akikrol tudtam, sokkal idegesebb voltam en is, hogy ne okozzak csalodast, de o is amiatt, hogy tudom... (valahogy nyogvenyelosebb is volt a dolgog) Sot, akikrol nem tudtam elore, azokrol sem gondoltam volna, hogy szuzek, csak mikor utana megmondtak. Minden jol sikerult, mindkettonknek szuper elmeny volt.

Nektek sok boldogsagot kivanok!

28/L

2011. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!