Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerelmi, , négyszögbe, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi, , négyszögbe, , keveredtem. Mit csináljak? (picit hosszú, de nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Négy éve mentem hozzá álmaim pasijához.Legalábbis akkor még ezt hittem.Ő volt a legmenőbb srác a fősulin(leghelyesebb (szőke haj , kék szem), legkedvesebb, legsportosabb stb.)és nagy mákomra belém volt zúgva.El sem hittem, amikor ez kiderült.Összejöttünk, és fél év után meg is kérte a kezem.Bebeszéltem magamnak, hogy én is viszonzom az érzéseit, és most így utólag visszagondolva, csak"menőségből" mentem hozzá.Mivel a kedvesem nem elégített ki engem(...)hamar egy másik férfi karjaiban kötöttem ki.Egy török "adonisz",de csak érzesek nélkül feküdtünk le egymással.Ezzel a kettős élettel elvoltam egy darabig, de aztán , megismertem őt a NAGY őt.Érezem, hogy csak Ő kell nekem.És most jön a csavar.Teherbe estem a töröktől.De mivel mi csak testi kapcsolatot létesítettünk, neki nem kell a baba.A férjem, aki az én "titkos" életemről mit sem selyt, már teljesem be van zsongva, és alig várja, hogy megszülessen a kicsi(persze azt hiszi, tőle van a gyerek.)Az én nagy szerelmem tud mindent, és ő is szeretne babát, de nem a töröktől(akivel már nincs testi kapcsolatunk).Tehát, ha megszűlöm a gyereket, a szerelmemre nem számíthatok.És ha a gyerek az apjára üt(tehát barna bőr, barna szem stb)a már rég nem szeretett férjemre sem.Most mit tegyek? Ha elhagyom a férjemet, és a szeretőmhöz költözöm, mindenképpen el kell vetetnem a babát(amit én nem akarok és nem is lehet, mert a 4.hónapban vagyok!!!)Ha viszont a férjemmel maradok, ki fog derülni a baba megszületése után, hogy hónapokig csaltam egy törökkel és most meg a nagy Ővel.Nagy ribi voltam, segítsetek kérlek!!!!!!!!!!!!

26L


2012. ápr. 2. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
29%

a nagy szerelmedet itélem el valamilyen szinten...persze a te sztorid se semmi, de most nem azért irok hogy a szokásos uristen hogy lehettél ilyen hülye szöveget nyomjam.

ha te lennél élete szerelme és tegyük fel elvált anya lennél egy többéves gyerekkel csak azért nem akarna veled élni mert mástol van gyereked?nemááár...ha szereti a gyerekeket akkor tökmindegy hogy van e gyereked mástol vagy nincs. ti fogjátok nevelni a ti példátok szerint, nem a török....és miért ne lehetne töle is gyereked?

még egy lehetöség van, beadod árvaházba de az meg elég nagy kicseszés vele szembe....

2012. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem add örökbe a gyereket, válj el és maradj a szerelmeddel. Így tlán az a gyerek is olyan szülökhöz kerül, akik harmónikus környezetet és szerető egészséges családot tudnak neki nyújtani.. A férjed is újra kezdheti, a szerelmed is megmarad..

Lehet, hogy elsőre meredeknek tűnik, hiszen nem játék baba az a baba, de azért ez is egy perspektíva. Csak felvetettem..

2012. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
66%
Nézd, ha nem kellesz az idegen gyermekkel, akkor előbb-utóbb nélküle sem kellenél. Érted ugye, hogy mire gondolok. Mindent elsöprő szerelembe akár egy hozott gyerek is belefér. Mert az teljesen mindegy, hogy már megszületett, vagy még ezután fog megszületni. Gondolj bele. Feltételekhez kötni egy ilyenfajta érzelmi kapcsolatot. Ha szeretlek, akkor nem fontos, hogy mid van és mennyi, vagy ágrólszakadt, nincstelen vagy, nem fontos. Nézd, ő tiszta beszéddel volt irántad, megmondta, hogy nem kellesz az idegen gyermekkel. Ezzel szemben ha a férjed is megtudja az igazságot és azt mondja, hogy vállalja és segít felnevelni, akkor tényleg megütötted a főnyereményt, mert a szerelem mulandó, de a szeretet örök. És egy gyermek felneveléséhez a szerelem kevés, ahhoz szeretet kell, ami a szeretődben nincs meg, viszont lehet, hogy a férjedben megvan. Ezért(is)kellene mihamarabb beszélnetek. Őszintén, felnőtt asszony módjára.
2012. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
87%

hogy voltál képes ezt csinálni? nincs olyan érzésed esténként, hogy "hú de leköpném magam"? na mind1, de esetleg, ha a továbbiakban normális ember módjára szeretnél élni, akkor vallj színt a férjednek.

+ én nem lennék olyan biztos a "nagy ő"ben sem, több okból is. most veled van ugyan, de lehet pont azért, mert csak hétvégi barátnőnek jó vagy neki, de komolyabb... hááát ezt nem tudhatod hogy konkrétan akkor kellenél e neki, vagy csak etetett eddig. egy szerelmes férfi nem tudja elviselni, ha az imádott nőt rajta kívül mások is k.rogatják (asszem érted mire célzok).

ja, és mire vártál az elmúlt három hónapban, mióta tudod, hogy terhes vagy??? biztos van itt olyan, aki szeretne neked segíteni, de rajtad már nem lehet, túl sok mindent csesztél el az elmúlt időben, épkézláb sorsfordító ötletet már nem fogsz hallani.

2012. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
87%
legjobb poén estére:)))))))
2012. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
85%

plusz, ha megtaláltad a nagy ő-t, akivel minden téren szupcsi minden, akkor ugyan miért látogattad továbbra is a törököt????

... hiába, a kamu sztorik mindig több sebből véreznek :) legközelebb jobban dolgozd ki a történetet mielőtt felpakolod..

2012. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
31%
Na jó, tisztázzunk valamit. A Nagy szerelmeddel való kapcsolat alatt is törököztél? S ezt ő elnézte neked? Vagy ez a NAGY Ő az utóbbi 4 hónapban vált életed értelmévé?
2012. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
63%
hát ez olyan, mint egy szappanopera, én nem tudok tanácsot adni, hogy keveredj ki egy ilyen helyzetből, mert nekem már a belekeveredés se menne :D de szerintem is meg kellene mondanod a férjednek. persze ha tudsz hazugságban élni, akkor nem kell elmondanod, nem mindig látszik, hogy sötétebb a gyerek... de ez nem lenne szép.
2012. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 Davina válasza:
93%
Pont az ilyen "nőciknek" kéne a a fogamzásgátlásra jobban odafigyelni...(!) Arra mondjuk nem is gondoltál,hogy mind a három partneredet is össze-vissza fertőzheted? Mostmár mindegy,a legrosszabb megtörtént. Szerintem vallj be mindent a férjednek, hátha megbocsát. Bár nem valószínű. A babát viszont szeresd, ő nem tehet semmiről. A "nagy őt" meg szerintem el kéne felejtened,nincs az az ok,amiért egy még meg nem született babát utálni lehet. Tapasztalatból mondom. Barátnőmet (még terhesen) hagyta el a palija,szegénynek nagyon nehéz volt egyedül a terhesség és szülés... Másfél évvel a baba érkezése után talált párt magának,aki úgy szereti barátnőm lányát,mintha a sajátja lenne!! A gyerek őt hívja Apunak!A közös pici is úton van,házasság,stb. Hidd el, aki téged tényleg szeret,nem nézi hogy kié a gyerek, mert ő szegény aztán semmiről nem tehet. Tehát a "nagy szerelmed" eléggé egy felejtős figura. Bocs az offért.
2012. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
84%

Hát ne is haragudj, de te egy igazi r.ibanc vagy. Nem találtam rád szebb szót.

1. Ha érezted, hogy már nem szereted a férjedet, miért nem hagytad el?

2. Miért láttad azt könnyebb megoldásnak, hogy csalod őt 2 férfival?

3. Velejéig romlott nő vagy, remélem a 4. hapsi ugyan ezt teszi majd veled.


Nyugodtan pontozz le, de akkor is szánalmas vagy. Tanácsot meg nem adok, mert ilyen legalja nőnek nincs is mit tanácsolni.

2012. ápr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!