Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerelmi, , négyszögbe, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi, , négyszögbe, , keveredtem. Mit csináljak? (picit hosszú, de nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Négy éve mentem hozzá álmaim pasijához.Legalábbis akkor még ezt hittem.Ő volt a legmenőbb srác a fősulin(leghelyesebb (szőke haj , kék szem), legkedvesebb, legsportosabb stb.)és nagy mákomra belém volt zúgva.El sem hittem, amikor ez kiderült.Összejöttünk, és fél év után meg is kérte a kezem.Bebeszéltem magamnak, hogy én is viszonzom az érzéseit, és most így utólag visszagondolva, csak"menőségből" mentem hozzá.Mivel a kedvesem nem elégített ki engem(...)hamar egy másik férfi karjaiban kötöttem ki.Egy török "adonisz",de csak érzesek nélkül feküdtünk le egymással.Ezzel a kettős élettel elvoltam egy darabig, de aztán , megismertem őt a NAGY őt.Érezem, hogy csak Ő kell nekem.És most jön a csavar.Teherbe estem a töröktől.De mivel mi csak testi kapcsolatot létesítettünk, neki nem kell a baba.A férjem, aki az én "titkos" életemről mit sem selyt, már teljesem be van zsongva, és alig várja, hogy megszülessen a kicsi(persze azt hiszi, tőle van a gyerek.)Az én nagy szerelmem tud mindent, és ő is szeretne babát, de nem a töröktől(akivel már nincs testi kapcsolatunk).Tehát, ha megszűlöm a gyereket, a szerelmemre nem számíthatok.És ha a gyerek az apjára üt(tehát barna bőr, barna szem stb)a már rég nem szeretett férjemre sem.Most mit tegyek? Ha elhagyom a férjemet, és a szeretőmhöz költözöm, mindenképpen el kell vetetnem a babát(amit én nem akarok és nem is lehet, mert a 4.hónapban vagyok!!!)Ha viszont a férjemmel maradok, ki fog derülni a baba megszületése után, hogy hónapokig csaltam egy törökkel és most meg a nagy Ővel.Nagy ribi voltam, segítsetek kérlek!!!!!!!!!!!!

26L


2012. ápr. 2. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
87%

neked nincsenek igazi érzelmeid, nekem mindig az kell aki épp a legmenőbb


A gyerek nem biztos, hogy az apjára fog hasonlítani,az én babám is sötét pedig én és az apja világosak vagyunk.


Én megértem, hogy nem kellesz a legújabb nagy Ő-nek hisz tudja, hogy elég nagy ribanc vagy, nem a gyerek az akadály hanem a viselkedésed

2012. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
86%

Azt nem tudom,hogy mit csinálj,de azt igen hogy ezt egyszer még visszakapod az élettől amit te csináltál a férjeddel,és akkor az nagyon nagy pofon lesz az élettől.

Szégyeld magad!

2012. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
82%
Igazad van:tényleg nagy ribi voltál!!!No comment.Nem sajnállak, csak a férjedet,de azt nagyon...
2012. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
27%
Azon felül, hogy a sztori több sebből vérzik, egy nagyon árulkodó mondatot találni:" nagy ribi voltam". Egy ilyen idióta liba soha nem ismerné be, hogy hibázott, hanem ha még tanácsot is kér, megpróbálná a körülmények áldozataként lefesteni magát. Élvezed, kedves kamukérdező? :)
2012. ápr. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 A kérdező kommentje:

Köszönöm minkenkinek a válaszát.Akkor is, ha leribancoztatok, ami jogos. De egyet szögezzünk le.Nem kamu a kérdés.Ezért is írtam, hogy fontos.Pontosan tisztában vagyok a tettem súlyával, de ne kérdezzétek, hogy miért tettem azt, amit tettem.Most tisztábban látok, és ha nem lenne gyerek, akkor elválnék a férjemtől.Ja, és még egy dolog:mióta a nagy szerelmemmel vagyok, nem volt testi kapcsolatom a törökkel.

,Nem vagyok hülye, van eszem(már ami a tanulást illeti)Ügyvédnek készülök, nem csövesnek.

Lehet, hogy el kéne hagynom a szerelmemet, de ez nem olyan egyszerű.A férjemet szeretem és tisztelem, de egyáltalán nem érzek vonzalmat iránta, nem vagyok szerelmes belé.Ma estére tervezem a nagy beszélgetést a férjemmel.Nagyon ideges vagyok,szegény férjem mit sem tud az egészről.

akik hasznos választ írtak, azoknak pedig külön köszönet!!

2012. ápr. 4. 13:24
 26/83 anonim ***** válasza:
31%
Hát igen megesik az ilyen.Nekem nagyobb szerencsém volt , kidetült a férjemről , hogy meleg így maradtam a szeretőmmel. A gyerekem most másfél éves és baromira hasonlít az apjára. Tudom hogy most mit érzel én is hasonlókat éraztem, de a szeretőm (már a második férjem) a sajátjaként neveli gyerekünket.Peched van.Bocsi :(
2012. ápr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
100%

A NAGY szerelem hidd el, nem olyan nagy. Ha az lenne, elfogadna a gyermekeddel egyutt, akit a szived alatt hordasz. Ugyhogy o szerintem nem alternativa az eleted elkovetkezendo reszeben. A torok ugyebar emlitesre sem melto, mert ugysem akarja majd veled nevelni a gyereket, es gondolom elismerni sem fogja. Sot! Jobb is neked, ha nem teszi. A ferjed meg szerintem ossze fog omlani, es szamits a valasra. De ha megsem, akkor neked kell tisztaznod magadban, hogy egyutt akarsz-e maradni a ferjeddel, vagy sem, de azert ne maradj vele, hogy a gyereknek apja legyen. Hangsulyozom, a nagy O, nem az igazi, mert akkor elfogadna a gyermekeddel egyutt. Itt most mar nem csak rolad van szo, gondolkodj igy.

Szerintem kezdj el felkeszulni arra, hogy egyedulallo anya leszel.

2012. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
83%

Huhh...


Fiatal anyaként azt mondom, hogy a gyerkőc legyen az első. Szerintem is hagyd mindegyik pasit, lépj le, én ezt tenném, nem mernék már mutatkozni előttük.

A szerelmedet is felejtsd el. Ha tudja ezeket a dolgaidat, hogy tudna tisztelni, ha együtt élnétek? Ami nagyon, de nagyon fontos egy kapcsolatban, főleg gyerkőccel, mert már nem csak a testi értékek számítanak. Szerintem nem igazán tudna megbízni benned.

2012. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
96%

Így jártál.

Nem gondolkodtál rajta hogy mindenkitől függetlenül felneveld a gyereket.Neked egy olyan ember kell a 3 közül aki eltart titeket.

Szégyen.

2012. ápr. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
79%
honnan tudod, hogy a toroktol vagy terhes? ezt max. kisakkozni lehetne a korulményeket nézve. hogy mit tennék? elmondanám a férjemnek, hogy mi a szitu és hazakoltoznék a szuleimhez, mikozben leégne az arcocskámrol a bor. ezután még reménykedhetsz, hogy a férjed szeret annyira, hogy utánad megy... a tobbi szereploje a sztorinak felejtos...
2012. ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!