Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerelmi, , négyszögbe, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi, , négyszögbe, , keveredtem. Mit csináljak? (picit hosszú, de nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Négy éve mentem hozzá álmaim pasijához.Legalábbis akkor még ezt hittem.Ő volt a legmenőbb srác a fősulin(leghelyesebb (szőke haj , kék szem), legkedvesebb, legsportosabb stb.)és nagy mákomra belém volt zúgva.El sem hittem, amikor ez kiderült.Összejöttünk, és fél év után meg is kérte a kezem.Bebeszéltem magamnak, hogy én is viszonzom az érzéseit, és most így utólag visszagondolva, csak"menőségből" mentem hozzá.Mivel a kedvesem nem elégített ki engem(...)hamar egy másik férfi karjaiban kötöttem ki.Egy török "adonisz",de csak érzesek nélkül feküdtünk le egymással.Ezzel a kettős élettel elvoltam egy darabig, de aztán , megismertem őt a NAGY őt.Érezem, hogy csak Ő kell nekem.És most jön a csavar.Teherbe estem a töröktől.De mivel mi csak testi kapcsolatot létesítettünk, neki nem kell a baba.A férjem, aki az én "titkos" életemről mit sem selyt, már teljesem be van zsongva, és alig várja, hogy megszülessen a kicsi(persze azt hiszi, tőle van a gyerek.)Az én nagy szerelmem tud mindent, és ő is szeretne babát, de nem a töröktől(akivel már nincs testi kapcsolatunk).Tehát, ha megszűlöm a gyereket, a szerelmemre nem számíthatok.És ha a gyerek az apjára üt(tehát barna bőr, barna szem stb)a már rég nem szeretett férjemre sem.Most mit tegyek? Ha elhagyom a férjemet, és a szeretőmhöz költözöm, mindenképpen el kell vetetnem a babát(amit én nem akarok és nem is lehet, mert a 4.hónapban vagyok!!!)Ha viszont a férjemmel maradok, ki fog derülni a baba megszületése után, hogy hónapokig csaltam egy törökkel és most meg a nagy Ővel.Nagy ribi voltam, segítsetek kérlek!!!!!!!!!!!!

26L


2012. ápr. 2. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
95%
Ha kamu ha nem kamu ha már kiemelted írd már le mi lett veled!
2014. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
93%

Jövök a nagy tanulságaimmal és óóóriási bölcsességgel :D : az a villódzás, amit általában szerelemként élnek meg az emberek, legfeljebb (azaz nagyon maximum) 3 évig tart. Utána átalakul minden kapcsolat. Lehet szerelmesnek lenni sok évtizeden át is, de a lepkés gyomor meg a rózsaszín köd nem örök. Aki azt hiszi, hogy az, az 2 évente partnert fog váltogatni egész életében. Nem egy ilyen ember él ma, egyet sem láttam köztük, aki boldog.


De tényleg, mi lett? Ha kamu, akkor meg valld be, már tök mindegy. :)

2014. júl. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
95%
Alapítsatok kommunát!
2014. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kiemelted mond el mi volt
2014. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 A kérdező kommentje:
A baba megszületése után egyedül éltem egy hónapig és azután megismerkedtem a mostani párommal aki eltart minket
2014. júl. 16. 16:50
 76/83 anonim ***** válasza:
100%
Az igen...a gyökér. :D
2014. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
79%
De mi volt? A töröké volt a gyerek? Ki lett végül a baba apja? Higy derült ki az egész megcsalás a férjed elött és a szerelmed elött?
2014. júl. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
28%
legjobb színt vallani. el kell mondanod a férjednek, hogy nem az ő gyereke, a töröknek meg hogy az ő gyerekét várod, a harmadiknak úgyszintén el kell mondanod hogy nem az ő gyereke. Ezek a dolgok kiderülnek előbb- utóbb. jobb ha te öntesz tiszta vizet a pohárba.
2014. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
72%
Jó dagadt lehetsz ha ennyien szeretnek! Csak em sztojnov katácska vagy?
2015. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
100%
:O
2017. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!