Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti kinek az esküvőjére mennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kinek az esküvőjére mennétek el fehér ruhában?

Figyelt kérdés

Hallottatok már olyanról, hogy valaki fehér ruhában ment el egy esküvőre? Az illemszabály szerint ugye ez nem illik...

Miért teszi ezt valaki? Esetleg bosszúból? Vagy ez már nem olyan "nagy dolog" manapság?


2013. máj. 6. 09:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Hogy bosszantsa a menyasszonyt. Sokéra elmennék de nem megyek
2013. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Magyarországon ugye nem illik.

aki elmegy az bosszúból teszi igen.

pl itt Olaszországban ha esküvő van,akkor a koszorús lánynak KÖTELEZŐ fehérben lennie.. pl tesóm esküvőjén,mivel én voltam az egyik koszorús lány,kötelező volt fehérben mennie,a többieknek pedig színesben. :)

2013. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha valakit már eleve bosszantani akarok, akkor egyáltalán minek megyek el az esküvőjére?
2013. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

tiszta fehérben csak a sajátomba :-)

fekete-fehérben már voltam

2013. máj. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Senkiébe nem mennék fehérbe. Az a menyasszony napja én úgy gondolom a fehér ruha őt illeti. Ha az enyémbe jönne valaki fehérbe igen bosszantana. Haragudnék is érte.
2013. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

Én csak egy ázsiai ember esküvőjére, ott tuti nem fehérben van a menyasszony, hanem valamilyen helyi ünnepi népviseletben, ált. pirosas színt öltenek magukra.

Azonban egyik barátnőm esküvőjén a menyasszony másik barátnője fehérben volt. Elég égő volt. De nem neki. Ahhoz is buta volt, hogy felfogja, ezt nem kellett volna. Marilyn Monroe-s ruha volt rajta.

2013. máj. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

nálunk nem veszik szigorúan, törtfehérben anyukám volt már...

Én azért nem mennék, mert nem szeretném, ha véletlenül mégis érzékenyen érintené a menyasszonyt....


A sajátomra fehérben megyek ősszel...

2013. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%

Hol van az illemszabályzatban, hogy nem lehet menni fehérbe, én még soha nem olvastam.

Utálom a fehéret így nem mennék.

2013. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Hétvégén voltam esküvőben, volt olyan vendég, aki fehérben volt, volt, aki feketében. A menyasszonyon nem láttam, hogy zavarná a dolog. De azért jobb nem kísérletezni vele...lehet a menyasszony nem venné jó néven. Mondjuk engem különösebben nem érdekelne, de hát nem vagyunk egyformák. :)
2013. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Nekünk koszorúslányként a menyasszony kérte, hogy törtfehér ruhánk legyen :)


Egyébként bosszúból nem értem, minek mennék bárkinek is az esküvőjére...

2013. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!