Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti kinek az esküvőjére mennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kinek az esküvőjére mennétek el fehér ruhában?

Figyelt kérdés

Hallottatok már olyanról, hogy valaki fehér ruhában ment el egy esküvőre? Az illemszabály szerint ugye ez nem illik...

Miért teszi ezt valaki? Esetleg bosszúból? Vagy ez már nem olyan "nagy dolog" manapság?


2013. máj. 6. 09:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%
én is fehér ruhában mentem el. szerintem ez az emberek szokásaitól függ..
2013. máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Én nem voltam fehérben, de az esküvőmre volt, aki fehér ruhát húzott. És? Engem nem érdekelt, mert ő így volt csinos. Elvileg pirosat se illik, de a koszorúslányaimat olyanba öltöztettem. Feketébe se illik, de volt olyan nő, aki feketében volt. Engem nem érdekelnek a külsőségek.
2013. máj. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Igazi bosszú akkor lenne, ha meztelenül menne el :D
2013. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
27%

Engem nem zavarna ha valaki fehér ruhában jönne az esküvőnkre(persze azért ne hosszú legyen, hanem akkor térdig érő), de én másnak az esküvőjére nem mennék fehérben.


Nem tudni ki hogy reagál erre. Lehet a menyasszonyt zavarná, ezért nem is kísérlem meg. Jobb a békesség.


Egyébként én megértem, ha valaki erre háklis. Voltunk egy baráti párnak az esküvőjén, ahol a abrátok szépen szolidan felöltöztek, figyeltek az alapvető illemszabályokra.(mint nem öltözök olyan ruhába ami akár menyasszonyi is lehetne, nem veszek fel túl feltűnő ruhát, illetve olyat amiből kiesik a mellem, vagy ki van a p.csám.

Nost a barátok erre figyeltek, azon a párnak a rokonai figyelmen kívül hagyták. Volt aki nagy, tüllös fodros piros fekete ruhában jött, volt aki rikító pink pánt nélkül rövid ruhában jött, ahol még 2 centi kellett volna, hogy kilátszódjon az aminek nem kéne, és még sorolhatnám.


Botrányos volt őszintén szólva. Így nem csodálom ha valaki erre allergiás.

2013. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
*azonban
2013. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
44%
Ez valami GYIKes illemszabály, sehol máshol nem hallottam még. Ha menyasszony lennék, jobban örülnék egy fehérbe vagy más világos színekbe öltözött vendégseregnek, mint olyan tiritarkának, amit néha látni.
2013. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%

Engem nem zavar ha valaki fehérbe jön ha neki az tetszik, vag ha abból a ruhából csak olyan szín volt, stb

Miért kellene hogy zavarjon? A menyasszonyi ruhára úgysem tud hasonlítani, nem estélyikről beszélünk....ez a nem mehet fehérben esküvőre mert zavarná a menyasszonyt akkora hülyeség. Meg is érdemli az a nő aki ilyenkor ilyenen idegeskedik....

2013. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%
az enyémen is volt egy lány fehér ruhában. Az egy kis nyári ruha volt, fekete boleróval és fekete övvel, térdig ért. nem akadtam fenn rajta. A párom tanujának a barátnője volt, előtte egyszer találkoztam vele. Nem zavart, mert így is mi voltunk a középpontban, nem volt vele semmi baj. Ha mondjuk egy hasonló ruhában jött volna, mint az enyém, azon kiakadtam volna.
2013. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
43%
Én egy példát tudok neked mondani Kérdező, nemrég tudtam meg én is. Anyósom esküvőjére az anyósa (párom apai nagyanyja)teljesen hófehér ruhában volt. Örömanyaként. Gondolom, ez mindent elmond kettejük akkori kapcsolatáról,ami sajnos a mai napig tart. A mi esküvőnk most lesz októberben, és nyugodt vagyok, mert egyikünk örömanyukája sem fog megjelenni fehérben, nagyon jó a viszony velük kölcsönösen. Szerencsére. :) Egyébként senkinek nem mennék el az esküvőjére fehérben, mert tudom, milyen rosszul esne ez elsősorban a menyasszonynak. Ha bosszantani akarnám, akkor inkább nem mennék el. 22/N
2013. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
63%

Az én anyám fehér kosztümben jött az esküvőmre, együtt választottuk. Csak itt a Gyik-en hallottam erről a hülye illemszabályról, többször mentem már fehér nadrágkosztümben esküvőre, és soha nem sértődött meg senki.

Mondjuk én vajdasági vagyok. És a fekete estélyi is jól mutat.

2013. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!