Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Katolikus esküvő előtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katolikus esküvő előtt a jegyesoktatásért mennyit kértek el tőletek?

Figyelt kérdés

Arra is kíváncsi lennék hogy maga a liturgiáért mennyit kertek?


Mivel én picit sokallom a picivel több mint 50 ezer forintot Budapesten és nem frekventált helyen.



2014. máj. 26. 14:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Magáért a jegyesoktatásért nem kértek pénzt tőlünk. A mise került 15.000 ft-ba...
2014. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Ebbe bent van az elmaradt egyházi adótok is szerintem ."


Egyházadót csak a már házasoktól szednek, és mivel ők most fognak házasodni, még nem lehet elmaradás.


Ebben az 50ben mi van benne, és mikor lesz a lagzi? Télen pl. fűteni kell, nálunk az árban (25e) már a virágok is benne vannak. Ha így van, nem sok.

2014. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Jegyesoktatás ingyenes volt, a szertartásért orgona kísérettel együtt 20 ezer forintot kértek, plusz a templom feldíszítését, ami azon a hétvégén maradt is templom dísznek. Egyébként nálunk a tanúk fizetik az esküvő díját, így szokás. (Vas megyei falu)
2014. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A szertartàs nàlunk ingyenes, a jegyesoktatàsèrt meg màshol sem szoktak pénzt kérni.
2014. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát itt kérne a jegyesoktatásért csak nem árulták el hogy pontosan mennyi. 40 ezer a szertartás a többi a virágdíszítés. Nem fűtési szezonban lesz az esküvő.
2014. máj. 26. 21:04
 16/21 anonim ***** válasza:

Nekünk 45ezer Forint a templomi, ebben benne van a jegyesoktatás, szertartás, zene, dekoráció (oltárt díszítik).


A miénk Budapest IV. kerben lesz.

2014. máj. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A mienk Agardon lesz, a papotkorabban nem ismertük, a jegyesoktatas ingyenes, az esküvö dija 24 000ft a diszitessel együtt. Az, hogy epp fütesszezon van-e, vagy sem nalunk nem befolyasolta az arat, pedig egyebkent az esküvönk fütesszezonban lesz.
2014. máj. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Attól még áramot használnak. Fűtési szezon basszus te is sokszor járhatsz templomba ha azt sem tudod, hogy e legtöbb templomba télen sem fűtenek.
2014. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Lehet hogy a vidéki templomok nem használnak fűtést. Én Budapesten nem voltam még olyan templomban ahol ne fűtöttek volna télen.


Azt szeretném hogy a továbbiakban a kérdésemre vonatkozó válaszokat kapjak mert én arra vagyok kíváncsi!!!!!!!!!!

2014. máj. 27. 12:17
 20/21 anonim ***** válasza:

OFF 18-asnak(bocsi Kerdezö): a szekesfehervari reformatus templomban van fütes.


ON: Budapesti jegyesoktatasnal olyat is hallottam, hogy 90 000ft lett volna.

2014. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!