Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha 40 éves a menyasszony -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 40 éves a menyasszony - mennyiben másképp illik az esküvő?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy 40 éves koromban fogok először házasodni. Nagyon fontos az esküvő, de talán nem olyan módon, ahogy ezt mindig is elképzeltem. Úgy gondolom, hogy részben visszatetszést is kelthet, részben talán nem is illik, ha minden "fiatalos" hagyományok szerint zajlik. Szerintetek mi az, amiben ilyenkor más az elvárás? Ruha, hangulat, vagy folytonosan a "fiatal pár" emlegetése? Vagy nem is kell, hogy más legyen? Volt itt már valaki hasonló helyzetben? (Fontos, hogy az első - és reményeim szerint egyben utolsó - esküvőről van szó.)

2014. júl. 15. 16:18
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
10%

Úgy tartod, ahogy szeretnéd. Nekem semmiféle elvárásaim nem lennének a hangulattal szemben, örülnék, ha ugyanolyan vidám és felhőtlen lenne, mint két huszonéves esküvője :) Szerintem ez nem illem kérdése.


A ruha tekintetében annyi, hogy szolidabb legyen kicsit, és talán ne annyira testhezálló. Tehát korban illő.

2014. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Nincs illemszabály erre vonatkozóan. Akárhány évesek vagytok, olyan esküvőtök legyen, amilyet szeretnétek. Nem csak a huszonévesek öltözhetnek abroncsos ruhába, és játszhatnak hagyományos játékokat a vőféllyel. :) Ugyanúgy bolondozhattok és lehettek "fiatal pár". :)Voltam én is már több esküvőn, ahol nem fiatalok voltak, de mégis ugyanúgy mulattak, sőt, úgy vettem észre, minél fiatalabbak ma már, annál visszafogottabb az esküvő... a huszas-harmincas menyasszonyok elegáns, kifinomult ruhákat akarnak, a régi, hagyományos játékokat már elfelejtették... de a lényeg, hogy olyan esküvőtök legyen, amilyet szeretnétek. :)
2014. júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Az egyetlen, ami zavaró lenne nekem egy idétlen vőfély, a hülye poénjaival( mondjuk azt sosem szeretem, de ilyen esetben pláne nem). Azon kívűl szerintem lehet szép ruhád, csak nem túl kihívó, de gondolom amúgyse olyat akarnál, csokrod, lagzi, minden.
2014. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
62%

Illik-nem illik, ilyen nincs már egy esküvőn szerintem. Sokkal inkább a mi áll jól neki, mi illik a párhoz és a hangulathoz.

Láttam fiatal lányt nyakig zárt ruhában, csodaszép volt, és kihívó 40-es menyasszonyt is, amúgy is nagyszájút, dögös volt.

Nálam a terhes ruha veri ki a biztosítékot, az nekem annyira képmutató, na nem a pocak miatt, hanem, mert azt érzem, a pasi csak a gyerek miatt nősült (de ez egyéni ízlésem).

2014. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy gondolom, hogy szolidan visszafogott esküvővel minden rendben. Tehát a ruhád ne legyen habos-babos, én vagy egyszerűbb egyenes szabású menyasszonyi ruhát tudok elképzelni vagy valami szép kosztümöt. A romantikus, "fiatalos" dolgokat is mellőzzétek szerintem. Szóval egy szolíd, bensőséges esküvő és vacsora szerintem jó ötlet ilyenkor. Nekem 33 éves koromban volt a (második) esküvőm, de már nálunk is a visszafogottság volt a jellemző az egészre. Sok boldogságot! 40/N.
2014. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
66%
Ha már a vőfélyről is szó volt, tökmindegy hogy mennyi idős a pár, mindenképpen ízléstelen, és tényleg idétlen majom a vőfélyek nagy része. És szerintem semmi poén nincs az egészben. Mindezért elkérnek már-már 100 ezret. Van valaki, akinek tetszenek ezek a baromságok?
2014. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
27%

# 15/16


Második esküvőn legyenek is szerények az emberek, hisz másodszor ígérnek örök hűséget.De elsőn nyugodtan lehet bármilyen esküvő, pár életkora egyáltalán nem számít.

2014. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
76%

szerintem a habos kiralylanyos ruha 20 evessen is izlestelen mint egy kolasuveg ugy neznek ki benne Olcso anyag nagy szoknya.Hofeher pedig nagyon keves nonek all jol.A tort feher pezsgo csont stb sokkal elegansabb

Csodaszep izleses ruhak letezik nagy szoknya nelkul es korona nelkul is.

Lagzi amilyet ti szeretnetek fiatalos porgos vagy laza vagy hagyomanyos.

Mi 40+ hazasodtunk elegans de menyaszonyi ruham volt nagy szoknya nelkul.

A sajat huvos kertunkben volt az intim ceremonia kis csaladdal naplementekor.

Utani igazi kerti bulit tartottunk grill zene tanc lazan tobb szaz gyertyaval.

aKI IRTA A ROMANTIKUS DOLGOKAT MELLOZEK NEM ERTEM

a romantika a szerelem nincs korhoz kotve 80 evesssen is lehet romantikus a par.

2014. júl. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
51%

Ajanlom a szuper elegans belga tervezo ruhait

Nem habos kelet eu abroncsos stilusu es csodaszepek

[link]

2014. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
92%

En is masodszorra igertem orok huseget de rendes eskuvom volt.

Az igeretem a halalig solt es a volt ferjem elhunyt.

Szerinted akkor mar nem fogadhatok masnak orok huseget?

,,mig a halal el nem valaszt,, es az elhunyt ferjem kerte hogy ha o meghal menjek ujra ferjhez ne eljek elettarsi kapcsolatba mert azt o gyulolte.

2014. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!