Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha 40 éves a menyasszony -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 40 éves a menyasszony - mennyiben másképp illik az esküvő?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy 40 éves koromban fogok először házasodni. Nagyon fontos az esküvő, de talán nem olyan módon, ahogy ezt mindig is elképzeltem. Úgy gondolom, hogy részben visszatetszést is kelthet, részben talán nem is illik, ha minden "fiatalos" hagyományok szerint zajlik. Szerintetek mi az, amiben ilyenkor más az elvárás? Ruha, hangulat, vagy folytonosan a "fiatal pár" emlegetése? Vagy nem is kell, hogy más legyen? Volt itt már valaki hasonló helyzetben? (Fontos, hogy az első - és reményeim szerint egyben utolsó - esküvőről van szó.)

2014. júl. 15. 16:18
1 2 3 4 5
 41/42 mi a fene ***** válasza:

Anyakönyvvezető voltam, az a tapasztalatom, hogy 30-40 körüli menyasszonyok sokkal izlésesebbek és elegánsabbak tudnak lenni. Lehet világos hosszú ruha, term. fányol nélkül, - és nem pántnélküli "kánikula ruha "virág egyebek mehet. a hangulat is bensőségesebb, hogy fogalmazzak, valahogy látszott a megfoltoltság, meghatott is tud lenni. És nem ifjú párt köszöntöttem, hanem, "kedves házasulók "

És ha szeretnétek, jöhet a baba is minél hamarabb, ha már igy adódott a korod ne tartson vissza. A fiatal szülőt is érheti betegség, baleset ! Hajrá ! Utána ird meg, hogy sikerült. Egyébként télen és praktikusnak találom , egy elegáns nadrágkösztümöt is, de mindenképpen mait szeretnél, és jól áll !

2014. dec. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha esetleg erre jársz, írnál pár sort, hogy hogy sikerült az esküvő, illetve összejött-e a baba? :)
márc. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!