Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha 40 éves a menyasszony -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 40 éves a menyasszony - mennyiben másképp illik az esküvő?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy 40 éves koromban fogok először házasodni. Nagyon fontos az esküvő, de talán nem olyan módon, ahogy ezt mindig is elképzeltem. Úgy gondolom, hogy részben visszatetszést is kelthet, részben talán nem is illik, ha minden "fiatalos" hagyományok szerint zajlik. Szerintetek mi az, amiben ilyenkor más az elvárás? Ruha, hangulat, vagy folytonosan a "fiatal pár" emlegetése? Vagy nem is kell, hogy más legyen? Volt itt már valaki hasonló helyzetben? (Fontos, hogy az első - és reményeim szerint egyben utolsó - esküvőről van szó.)

2014. júl. 15. 16:18
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem kell túlmagyarázni ha te nem érzed a különbséget a te dolgod. Vannak emberek akiknek fontos , hogy nem százszor történjenek meg az ember életében fontos dolgok, az első az igazi. Mindenki más, bár nem hiszem hogy te nem tudod miről beszélek csak kötekedni akarsz. Bár nagyon el is kanyarodtunk a kérdéstől.
2014. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
54%

14-es vagyok

a válaszom 0%-ban volt hasznos

nem tudom, melyik nyomoronc húzott le, de gratulálok neki!

a véleményem akkor sem fog változnak, ha full lepontoznak, abszolút hidegen hagy: számomra ízléstelen a pocakos menyasszony, olyan, mintha hitel vagy gyerek miatt miatt vennének el, nem magamért, és az már régen rossz, ha emiatt jön létre házasság

el nem ítélem, de kihagynám, az biztos


egyébként, ha valaha férjhez mennék, én is 40 fölött lennék már, nyilván ízléses, de egyedi ruhám lenne, valami extrém, eszem ágában nem lenne mások kedvéért idomulni, vagy behódolni, az az én napom, és kész

2014. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
51%
én ismerek majdnem 40 éves menyasszonyt, ő habos-babos ruhát akar meg mindent..sztem elég vicces lesz, pláne, hogy a testalkata sincs meg hozzá
2014. júl. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítő hozzászólást, igazán jól estek. Az esküvő közeledtével éppúgy izgulok, mint egy 20 éves. Remélem, minden jól sikerül, és azt is remélem, hogy nem olyan sokára majd "Az első gyerek 40 éves kor után"-féle kérdést fogok indítani.
2014. júl. 17. 12:08
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
nyugi az igazi beszólogatást majd úgyis arra a kérdésre fogod kapni
2014. júl. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
93%

14 és 32 vagyok

Komolyan, a hajam égnek áll ettől a világtól, nagyjából veled egyidős vagyok, miért ne lehetne most anyának lenned? Bőven belefér az idődbe, a mai negyvenesek, akik foglalkoznak magukkal, simán 30-asnak néznek ki, fittek, egészségesek. Vállalj babát, és sok boldogságot nektek, és nézz körül a nagyvilágban, hány színész, énekes és művész házasodik a mi korunkban és várja az első gyermekét.

kitolódott az életkor, teljesen időben vagytok.

Hajrá!:)

2014. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

"Miben más először csókolózni mint századszor, miben más először igazán szerelmes lenni mit másodszor?" " Vannak emberek akiknek fontos , hogy nem százszor történjenek meg az ember életében fontos dolgok, az első az igazi."


Akkor te ezek szerint a legelső pároddal vagy együtt a mai napig, és azóta is azon szomorkodsz, hogy a csókjaitok minősége egyre romlik?

2014. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
32-es! A TE napod? A férjedet azért elviszed magaddal, vagy ő maradjon is inkább otthon, mert a TE napod? :) Ha ennyire önző vagy, akkor talán 40 felett sem kell gondolkodnod a házasságon. Remélem érted a célzást…
2014. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
61%

"Bőven belefér az idődbe, a mai negyvenesek, akik foglalkoznak magukkal, simán 30-asnak néznek ki, fittek, egészségesek.

kitolódott az életkor, teljesen időben vagytok."


Na jó, azért nem kell ezt a fszságot terjeszteni, mert még elhiszik. A kérdezőnek így alakult, oké, de nem követendő példa. Miért? Mert külsőre lehet 30 a 40, de a tested tudja, hogy 40, öregszik, és vannak, akiknek a biológiai órája "le van maradva", de a többségnek jól jár. Amíg "foglalkozik magával, addig lemarad a családról. Megéri :)

A kitolódott életkorról meg csak annyit, hogy nem a természet tolta ki szükségből, hanem a divat tolta ki. És így lesznek az egykék, mert a tesóra már nem jut idő. Mire jöhetne már a klimax kopogtat. Szóval remek ötleteket adsz itt. Istenem csak ne kiabálnád a világba a nyomi divatelméleteket a celeb világot belekeverve.

2014. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
80%

Esküvős szakmában dolgozva azt mondom, hogy nem kell semmit másként csinálnotok. Azt láttam eddig, hogy aki később házasodik, a legtöbb "sallangot" leveti, letisztultabb, felesleges dolgoktól mentesebb szokott lenni az esküvő, nem lehet már rákényszeríteni egy csomó baromságra a rokonság részéről.

Ne hagyd, hogy elrontsák az esküvőd azzal, hogy beszólogatnak (ahogy itt is néhányan), ahogy írod is, ez lesz az első és nem is 60 éves vagy.

Sok boldogságot!

2014. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!