Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy oldanátok/oldottátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldanátok/oldottátok meg az ételt, ha nem étteremben?

Figyelt kérdés

Nem étteremben leszünk, hanem bérelünk egy helyet, és oda rendelnénk ételt.

Szerintetek hogy/honnan a legolcsóbb/leggazdaságosabb?

Budapesten lesz. Ha tudtok konkrét helyet is ajánlani, megköszönöm! :)


2015. márc. 16. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Pl. netpincer.hu-ra regisztrálj, keress a közeledben olyan éttermet, ahonnan lehet rendelni, és jó véleményeket írtak róla a felhasználók.


Ha nagyobb rendelés lesz (+20 fő), akkor előtte egy próba rendeléssel megnézhetnéd, hogy mennyire jók Neked.

2015. márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Catering cegek kozott neznek szet.


Illetve tesomeknal is igy volt, ahogy ti tervezitek. A helyszin kozeleben volt egy kis etterem, ok gondoskodtak az etelrol. Lehet erdemes lenne megneznetek nektek is, hatha van a kornyeken olyan etterem ami vallalja

2015. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én céges rendezvényre szoktam rendelni, pl szendvicseket a duran-ból, vagy a kaltenberg is jó kis hidegtálakat szokott csinálni állófogadásra. Nem a legolcsóbbak, de jó a minőség.
2015. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Legolcsóbb a batyus megoldás: minden vendég hoz valamit. Csak egyeztetni kell, ki mit, különben ott álltok leves nélkül, ötven adag pogácsával.
2015. márc. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elsősorban catering cégek; de nem mindegy hány főről van szó. A batyus dolog nagyobb társaságnál szerintem nem működik, hiszen asztal, szék, teríték is kell, nincs melegentartás/hűtésm sem felszolgálás. Persze ha ennek egy része adott a helyszínen, akkor könnyebb a dolog. De egy catering cég ezt mind megoldja.
2015. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csak rendelni szeretnétek? mert ha nem, akkor megkérhettek egy szakácsismerőst, hogy főzzön. ez mondjuk függ a személyek számától is. ha maxi 50 körüli lenne, én tuti főzetnék valakivel.
2015. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Olyan 70 főről van szó. Köszönöm az eddigieket, de szívesen fogadnék még javaslatokat! :)
2015. márc. 16. 18:47
 8/10 anonim válasza:
Igaza van az előttem szólónak.70 főre catering cégtől rendelni egy vagyon....(de Ti tudjátok) ahol én dolgozom 5500.- ft/fő egy lakodalmas menü. (vidék) persze attól is függ,milyen kajákat szeretnétek....arról nem is beszélve, ha kibérelsz egy helyet, és a kaját máshonnan kéred 3 szoros árat fog kérni a helybérletért....
2015. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én nem feltétlen szeretnék cateringet, egy szóval sem mondtam, sőt! Épp a tanácsotokat kérem, mit ajánlotok. Tehát, kedves utolsó, mit ajánlasz? Mindenképp külső helyről kell a kaja, mert a hely már megvan, és nem kérnek háromszoros árat, mert ismerősön keresztül foglaltunk termet, ahol az egész gyerekkoromat töltöttem szinte, édesanyám is ott dolgozott, és amúgy is fix áraik vannak, ami már le is van beszélve. :) Épp próbálnak rábeszélni az olcsóbb teremre technikai dolgok miatt. :D

Szóval csak a kaját kéne csak megoldani. Még csak a tálalást sem, csak étel kéne. :)

2015. márc. 16. 21:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahol van munkahelyi étterem ott. Mi nyugdíjas búcsúztatókat szoktuk így rendezni.
2015. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!