Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok! Melyik ajándékn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok! Melyik ajándéknak örülnétek inkább?

Figyelt kérdés

Doboz házi bonbon, "egyedi" ízek, egyedi személyre szabott dobozban. VAGY Horgolt vagy hímzett terítő


Melyik jobb nászajándék szerintetek?

Kapcsolat: több évtizedes barátság, de azért nem BFF



2015. ápr. 25. 22:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.:-) Azt azért nem mondanám, hogy a terítõ porfogó lenne, de tény, hogy azzal könnyebb melléfogni. Abban meg biztos vagyok, hogy a barátnõm nem szeretné ha az esküvõje napján vallanék szerelmet neki, fõleg mivel mindketten ueteroszexuális kapcsolatbab élünk:-D
2015. ápr. 26. 16:52
 12/19 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem egy hímzett terítő jobb ajándék mint a bonbon, mert te ismered a menyasszonyt, és tudod milyen tetszene neki. Azt évek múlva is előtudja venni, és szép emlék lesz.Esetleg majd tudja mutogatni az unokáknak, hogy ezt a terítőt még nászajándékba kapta.


Biztos vannak olyanok is, akik nem használnak terítőt, de szerintem azért egy háztartásban van helye!

2015. ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is a bonbonra szavazok. Nem szeretem a terítőket.
2015. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Bonbon

Nehogy terítőt!

2015. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén, hogy egyiknek sem örülnék, de még a bonbon, ami közelebb áll a szívemhez.
2015. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, elárulod, hogy miért?
2015. máj. 17. 15:18
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ezek közül kell választani:bonbon. 1.mivel édesszájú vagyok 2.mivel a terítők nagyon távol állnak tőlem. De talán jobb lenne valami ami maradandó viszont nem terítő:D
2015. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha elég ügyes vagy ezzel a hímzés dologgal és még van időd, csinálhatnál egy közös képet a párról egy kisebb (akár nagyobb de az túl macerás lenne..) terítőre. Ha láttad már kb milyen lesz a menyasszonyi ruha (vagy legalább annyit tudsz róla hogy szép nagy szoknyás vagy valami kis szolídabb), akkor direkt csinálhatsz esküvői képet is, csak legyen személyre szabott, pl a hajszínek, magasságok aránya, testalkat, kb ennyi amit meg tudsz csinálni. Esetleg keretezd be, én tuti kiraknám, pedig nem tartok itthon hímzett dolgokat.
2015. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Ez nem tudom mennyire jött át, de én kb úgy képzeltem el ezt a képet, mint amit néhány helyen még most is lehet látni, hogy keresztszemessel van megcsinálva az árnyékolás, színek, és erre van ráhímezve a kontúr. Az meglepően jól tud kinézni messziről, közelről meg látszik hogy mennyi munka van benne. Szépen bekeretezve valószínűleg évtizedeket töltene a falon mert szép emlék nekik az esküvőre és jó baráttól kapták. Egy gazos terítő meg szerintem rövid úton a fiókban kötne ki. Olyanja mindenkinek van 200 darab, aki szereti őket. Aki meg nem, annál még rövidebb úton kerülne a fiók mélyére.

Ha ehhez a képhez nem vagy elég ügyes (én sem tudnám megcsinálni, max ha lenne mintám hozzá meg 2-3 évnyi időm) akkor is érdemes személyreszabni. Pl tudod milyen csokrot akar? Ha van elég konkrét elképzelése, hogy na ilyen lesz, akkor megcsinálhatod azt egy kis terítőre. Megint inkább legyen keretezve és falra, de te ismered őket, hasznának-e terítőt.

2015. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!