Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan utasíttassuk ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasíttassuk ki az eskuvonkrol, ha nem szeretnénk ott látni?

Figyelt kérdés
Apukám barátnojével nem beszélek, nem vagyunk joban, nemis leszunk, nemis voltunk. Egyszeruen nem birom a képét, és ez kolcsonos. Nincsenek osszehazasodva, más a vezetéknevuk. Ha kuldok meghivot az apum nevére, akkor szerintetek o is eljonne? Vagy kulon megmondjam apunak, hogy a kedvese nincs a szivesen latottak listajan, vagy esetleg a meghivora is ráírattassam, hogy csak a Kovács családnak szánjuk a meghívot? Szerintem van az a no olyan pofátlan, hogy odadugná a képét, akkor is ha nem bír minket... Ti hogyan csinálnátok?

2015. ápr. 7. 10:49
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
81%
Elküldeném a meghívót, de külön azért megbeszélném apával, hogy nem örülnék, ha ott látnám.
2015. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
77%
1-es jól mondja!
2015. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
78%
Mikor átadom a meghívót megmondanám,hogy az csak neki szól, a párjának nem. Ha küldöd akkor meg persze előtte lebeszéled.
2015. ápr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
44%

A meghívót névre szólóan illik küldeni. A helyzet így eleve megoldva.


Másfelől beszélj az édesapáddal. Bár nem tudom, miért lenne borzasztó, ha ő is vinné a partnerét, mint mások.

2015. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
60%
Apukáddal személyesen/vagy telefonon beszéld meg, ne küldj addig semmit. Az is lehet, hogy Apuka azt mondja, akkor nem akar menni, hagy döntse el Apuka, hogy legyen ez.
2015. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
62%

bunkosag az apadat egyedul meghivni hiszen a no a parja hozza tartozik szeretik egymast

en az apad helyeben total nem mennek el egyedul mert ha nem fogadod el a parom akkor nem fogadsz el engem sem.

2015. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
79%
Én sem szeretem az apukám új párját, de az apukámat igen. Így aztán eszembe sem jutna azzal megbántani, hogy vagy egyedül jössz, vagy ne is gyere... az a nő ott fog ülni, akár beszélned sem kell vele. HA nem vagy annyira felnőtt, hogy a jelenlétét elviseld, akkor a férjhez menésen is gondolkodnod kellene még...
2015. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
31%
Ekkora parasztot mint te vagy kérdező!
2015. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
en tudom hogy nem a legszebb dolog lenne az, hogy nem hivnam meg a parjat. De az hogy en egy asztalnal uljek vele, az hogy a parom egy asztalnal uljon vele, az nagyon kemeny dio lenne. A nem beszelesbe beletartozik hogy amikor az a no beszel velem, akkor vagy kiabal, vagy megvadol valamivel, amihez semmi kozom. Mi egy ilyen novel nem szeretnenk egy asztalnal ulni... Apam is tudja milyen az a no, azt hogy megjatsza a kedves mostohat a tobbiek elott, arra pedig nincs turelmem. Es elso pontban ez a mi napunk lenne, nem az a nap, hogy ki mit szolna hozza, en csak azt szeretnem tudni, hogy hogyan csinaljuk...
2015. ápr. 7. 11:17
 10/55 anonim ***** válasza:
55%
az 5. miért pontoztátok le? miért nem jó, emberi,ha megpróbálod apáddal első lépésben megbeszélni? nem szeretnéd, hogy ott legyen - ne is küldj meghívót, hanem BESZÉLD MEG - emberek így szokták
2015. ápr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!