Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek a "kedves" mostoha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a "kedves" mostoha húgommal, hogy az esküvőnkön normálisan jelenjen meg?

Figyelt kérdés

A mostoha húgom, apa feleségének a lánya eléggé feltűnési viszketegsége van.

Mindenhol ő akar a középpontban lenni, nagy hangú, harsány.

És az öltözködése is az erősen kihívó ruhákat részesíti előnyben.

Meg kértem szépen, hogy lehetőleg ne öv vastagságú és ne elől-hátul testrészeket kificcenő ruhában jelenjen meg.

Ezek után ki akadt rám mert ne én mondjam meg neki és ő bizony abba a ruhában fog jönni amibe akar és nem fogja magát eltakarni.

Erre a kijelentésre mondtam neki, oke akkor aznap inkább egy discoba menjen az esküvőnkön nem akarom látni.

Apa azt mondta, hogy próbáljak vele még beszélni hátha meg gondolja magát.

Sajnos ez sem használt. Ebből viszont az jött, hogy apa felesége sem akar jönni.

Már úgy vagyok, hogy akkor ne jöjjenek de nem az ő páváskodását szeretném látni.



2015. ápr. 26. 21:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, nehogy már azon agyalj a párod és a te nagy napodon, hogy egy illemet nem ismerő kis csitri mit vesz fel, mert ennyi nem szorult az okos kis fejébe. Hány éves? Ha egy kislány, akkor beszélnék az anyjával, hogy vmi normális öltözékbe jön vagy tényleg helyette buliba. Ha meg már egy felnőtt nő, aki egy normális ruhával se képes megtisztelni az esküvőmet, el se jöjjön. Légy határozott!
2015. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!