Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek a "kedves" mostoha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a "kedves" mostoha húgommal, hogy az esküvőnkön normálisan jelenjen meg?

Figyelt kérdés

A mostoha húgom, apa feleségének a lánya eléggé feltűnési viszketegsége van.

Mindenhol ő akar a középpontban lenni, nagy hangú, harsány.

És az öltözködése is az erősen kihívó ruhákat részesíti előnyben.

Meg kértem szépen, hogy lehetőleg ne öv vastagságú és ne elől-hátul testrészeket kificcenő ruhában jelenjen meg.

Ezek után ki akadt rám mert ne én mondjam meg neki és ő bizony abba a ruhában fog jönni amibe akar és nem fogja magát eltakarni.

Erre a kijelentésre mondtam neki, oke akkor aznap inkább egy discoba menjen az esküvőnkön nem akarom látni.

Apa azt mondta, hogy próbáljak vele még beszélni hátha meg gondolja magát.

Sajnos ez sem használt. Ebből viszont az jött, hogy apa felesége sem akar jönni.

Már úgy vagyok, hogy akkor ne jöjjenek de nem az ő páváskodását szeretném látni.



2015. ápr. 26. 21:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Attól mert valaki jól néz ki nem kell k.akent fel öltöznie.

Az, hogy mennyire csinos az pedig szubjektív.

2015. ápr. 26. 22:36
 12/21 acelsziv ***** válasza:
79%
Nézd: ha még a saját anyja sem látja be, hogy gáz ha a lánya kvázi pucéran megy el egy esküvőre és inkább ő sem akar ott lenni akkor ne legyen. Apád mit szól ehhez a dologhoz?
2015. ápr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az anyjával beszélj még utoljára,hogy várod őket az esküvőre,abban az esetben ha a lánya alkalomhoz illő ruhát tud felvenni. Ha nem tud felöltözni,akkor inkább a lánya ne is menjen el.



Akik azt irják h miért baj h hogyan öltözik fel,meg h ezzel nem csak magát járatja le. Ők gondoljanak már bele,hogy a kérdező férjének a családja is ott lesz. Elöttük elég ciki h a menyasszony egy közeli rokona ennyire nem bir viselkedni

2015. ápr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Apa is ki volt akadva de hát ő mindig is a békesség kedvéért nem igazán szólt senkinek, itt sem.

Köszönöm a tanácsokat akkor beszélek az anyjával.

2015. ápr. 27. 10:12
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"gondoljanak már bele,hogy a kérdező férjének a családja is ott lesz. Elöttük elég ciki h a menyasszony egy közeli rokona ennyire nem bir viselkedni"


Nem valószínű, hogy ez lesz az utolsó alkalom, amikor találkozik a két család. Szóval előbb-utóbb kisül, hogy a csaj (aki egyébként nemhogy nem közeli, de még csak nem is rokona a kérdezőnek...) milyen. Vagy egész hátralévő életetekben dugdosni akarjátok??? Ül a hátsó szobában, mert szerinted nem tud illően megjelenni?


Más kérdés, hogy a kérdezőnek se így kellett volna nyitni, ilyen ellenségesen, hogy "lehetőleg ne öv vastagságú és ne elől-hátul testrészeket kificcenő ruhában jelenjen meg"... Talán ha kedvesen odamegy azzal, hogy "gyere, hugi, válasszunk egy ruhát neked a kölcsönző kínálatából", akkor anélkül, hogy minősítgetni kéne a másik ruháit és öltözködését, normális mederbe lehet terelni.


Én úgy érzem a leírtakból, hogy sokkal mélyebb és régebbi itt a konfliktus, mint ez a buta ruha-ügy...

2015. ápr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Sikerült beszélni az anyjával?


Egyébként én úgy vagyok ezzel a dologgal, hogy aki nem odaillő ruhában jelenik meg az esküvőn, az magát égeti le.


Nálunk anyu izgul azon, hogy nehogy túlöltözzön engem, mert ő szeret harsányabban öltözni, mint én, de mondtam neki, hogy azért ez személyiségfüggő is, magamhoz képest rendesen ki leszek öltözve, de engem az se zavar, ha ő cifrább lesz, mint én, a személyiségünkhöz képes arányaiban nem fog túlöltözni. :D


Na de a lényeg, hogy nyilván legyenek elegánsabbak azért népek, de ha véletlenül valaki "nem odaillő" öltözékben jelenik meg, én nem fogom ezen magam izgatni. Majd a násznép csámcsog rajta, ha akar, de szerintem ennyi bünti elég is neki... :)

2015. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Sikerült beszélnem az anyjával de nem sokra mentem.

Ő is ugyan azt fújta, hogy nekem semmi bele szólásom nincs abba hogy milyen ruhába jön.

Próbáltam mondani, hogy nézzünk egy szép elegáns ruhát. De ő már kiválasztotta ezt és ő ebbe jön.

Szerencsére nem fog össze nőni a két család, sőt igazából őket is csak apa miatt hívtam volna meg.

Sajnos mivel így sem sikerült így apának is elmondtam, hogy őt és a feleséget szívesen látom. Meg értette tudja, hogy igazam van es ez fontos nekem.

2015. ápr. 27. 20:22
 18/21 anonim ***** válasza:
Láttad a ruhát, amit választott? Hátha elviselhető...
2015. ápr. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Ha nem láttam volna akkor a látatlanban nem is beszéltem volna.

Feljebb írtam, hogy az a "ruha" inkább egy sztriptíz bárba a lányokra való.

2015. ápr. 28. 08:56
 20/21 anonim ***** válasza:
Bocs, nem volt egyértelmű, hogy konkrétan a koszorúslány ruháról beszélsz. Hát így elé gáz. Szerintem amúgy apukáddal beszéld meg, ő meg rendezze le otthon, ha meg emiatt nem jönnek, akkor ne jöjjenek.
2015. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!