Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fekete ruha esküvőre vendégkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete ruha esküvőre vendégként illetlen?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kis helyes fekete strasszis kisestélyim, azt gondoltam felvenni egy esküvőre szombaton. Van egyéb alkalmi ruhám is, csak szeretem őket váltogatni, hiszen azért van, hogy hordjam. De valahol azt olvastam, hogy esküvőre nem illik feketében megjelenni.


Most én értem, hogy a menyasszony valószínűleg nem az én ruhámmal lesz elfoglalva, de relatíve kis létszámú lesz maga a lagzi, és a párom főnökének az esküvőjéről van szó, nem szeretném még akár véletlenül sem megsérteni a menyasszonyt.


Ezért kérdezem, még elfogadható egy elegáns, egyáltalán nem gyászos hatású, de fekete ruha egy esküvőre? Előre is köszönöm! :)


2015. máj. 14. 17:05
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
de a strasszok rajta ezüst színűek, szinte már fehérek. tehát az valahogy feldobja, nem egyszínű, unalmas fekete az egész. de oké, ha ezt mondjátok... :( pedig már nagyon beleéltem magam :D de akkor lesz sötétkék. vagy azt se illik?
2015. máj. 14. 17:40
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Szines kiegészítökkel: piros, sárga, élénk kék vagy zöld sál, öv, boleró, stb nem problémás.


De ha nagyon fontosnak tartod a kérdést, akkor kérdezd meg a menyasszonyt, hogy neki mi a véleménye - elvégre ö a fö személy.

2015. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Látom, közben írtál, a sötétkék mindenképpen mehet.
2015. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Nézd... nem akarok bunkónak tűnni csak segíteni szeretnék :D DE szerintem NE itt kérdezd meg, mert van akit egyáltalán nem zavar van, aki viszont nem szeretné az esküvőjén, hogy a vendégek fekete ruhában legyenek, szóval ilyen esetben, amikor nem tudod eldönteni, akkor mindig kérdezd meg magát a menyasszonyt, hoszen az ő esküvőjéről van szó nem a miénkről. A sötétkék viszont simán mehet :D
2015. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Általában azt mondják, hogy nem szerencsés sima feketében megjelenni egy esküvőn, érdemes valami színessel feldobni. Ha biztosra akarsz menni, akkor inkább ezt most kihagyod, bár lehet, hogy semmi gond nem lenne belőle.


Arra figyelj még, hogyha a vállakat szabadon hagyja, és/vagy erősen dekoltált, akkor amennyiben van templomi része is az esküvőnek, ott legyen nálad egy kendő, vagy valamilyen felső, amivel kicsit szolidabbá tudod varázsolni arra az időre az estélyit.

2015. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
A menyasszonnyal sajnos nem vagyok ilyen viszonyban, hogy megkérdezzem tőle, eddig kb 2x láttam életemben. A vőlegény a párom főnöke, de ő meg olyan tipikus pasi, ha tőle kérdezném, akkor csak pislogna rám, hogy mégis, ez mit számít? Ezért kérdezem itt, ha közelebbi ismerettségben lennék a menyasszonnyal, nyilván tőle tudakolnám meg a dolgot :)
2015. máj. 14. 17:54
 17/29 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem is ismered a párt igazán, akkor meg pláne illetlenség.
2015. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom ha én lennék a menyasszony én nem szín tilalmat rendelnék, hanem minimális szoknya hosszt követelnék :D...
2015. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha pedig én lennék a vőlegény, akkor maximális szoknya hosszat követelnék :P
2015. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Tudsz képet küldeni a ruhákról? Úgy egyszerűbb lenne dönteni :D
2015. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!