Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fekete ruha esküvőre vendégkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete ruha esküvőre vendégként illetlen?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kis helyes fekete strasszis kisestélyim, azt gondoltam felvenni egy esküvőre szombaton. Van egyéb alkalmi ruhám is, csak szeretem őket váltogatni, hiszen azért van, hogy hordjam. De valahol azt olvastam, hogy esküvőre nem illik feketében megjelenni.


Most én értem, hogy a menyasszony valószínűleg nem az én ruhámmal lesz elfoglalva, de relatíve kis létszámú lesz maga a lagzi, és a párom főnökének az esküvőjéről van szó, nem szeretném még akár véletlenül sem megsérteni a menyasszonyt.


Ezért kérdezem, még elfogadható egy elegáns, egyáltalán nem gyászos hatású, de fekete ruha egy esküvőre? Előre is köszönöm! :)


2015. máj. 14. 17:05
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

[link]


ugyan a szabása nem ilyen, de a "hangulata" hasonló. a válla ilyen pont, a hossza is megfelel ennek, az én ruhámon öv nincs, de ehhez hasonló strasszok vannak csípőtájékban és vállon. sajnos olyat, ami pont úgy nézne ki, mint az én ruhám, nem találtam.

2015. máj. 14. 19:44
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, többen leírták, hogy nem szerencsés, de nem is katasztrófa, így a tied a döntés, hogy megkockáztatod e.


Igazából a válaszolóknak tök mindegy, hogy odamész ebben, és esetleg nem veszi jól ki magát (nem fognak szólni miatta, de akkor sem biztos, hogy örülni fognak), hogy nem lesz semmi gond, vagy éppen ellenkezőleg az ő köreikben éppen ez a divat.


Egy szolidabb pasztell színű ruhával tuti nem nyúlnál mellé, ebben benne van a kockázat. A választás a Tied.

2015. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
52%

Nyugodtan vedd fel, ez csak ilyen itteni okoskodás, hogy nem lehet feketében menni. Én élõben még sehol nem hallottam..

Amùgy sajàt tapasztalat: pàr hete voltam esküvõn egy kis faluban, hagyományos nagy lakodalomban, ahol elvileg jobban élnek a hagyományok. No most nem egy vendég jött feketében és nem öregasszonyok. Rajtam is fekete volt felül, senki nem szólt meg érte vagy nézett furán. Èn Pest mellett lakom, nálunk sem ismert ez a "feketébennemillik" szöveg. Legyél elegáns, de ne öltözd túl a menyasszonyt, illetve ne öltözz prostinak. Ennyi, nem kell túlvariálni.

2015. máj. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem csak fekete, de hasig kivágott is. A szolidtól, elegánstól meglehetősen távol áll.


Egy buliba, táncolni tudnám maximum elképzelni, túl szexi. Nagyon nem esküvői viselet.

2015. máj. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ha legkevésbé sem szeretnéd megbántani a menyasszonyt, akkor olyan ruhában menj amibe nem lehet belekötni!

Biztos csinos az a ruha de szerintem lesz más alkalom is ahova fel tudod venni.

Illik, nem illik... ez tényleg relatív mert van akit zavar van akit nem. Úgy gondolom azért nem szoktak feketében menni esküvőre, mert az egy lehangoló szín. Elismerem attól még lehet szép egy fekete ruha is, de az esküvő egy örömteli esemény és ehhez a hangulathoz nem illik a fekete.

2015. máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
Eletemben egyszer lattam fekete ruhaban lanyt eskuvon, akkor olyan szinten megdobbentem es leesett az allam, szogy alig birtam megallni, hogy ne kerdezzem meg tole, hogy normalis-e. Nagyon durva, hogy ilyen egyaltalan megfordul emberek fejeben. Oltozkodesben 2 szinre vonatkozo nagyon komoly szabaly van: temetesre nem mesz feherben es eskuvore nem mesz feketeben. De ha neked hianyzik az, hogy az egesz tarsasag azt nezze es beszelje, hogy az a csaj ott mennyire neveletlen, akkor csinald. Meg ha szivarvany szinu strasszok vannak rajta, akkor is taplosag! nekem van egy lila koktelruham, aminek a ket olsalan fekete csipke van, en azt se vennem fel, mert nagyon dominans rajta a fekete, pedig maga a ruha orgonalila.
2015. máj. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Szombaton volt az esküvő. nagyon sok nő ment feketében- volt olyan, aki fekete cipő, fekete harisnya és minden színes, világos, bármi mintától mentes fekete ruha, fekete hajpánttal. Senki nem botránkozott meg. Szerencsére azért értelmesebb volt a társaság annál, hogy a ruhák színén felakadjon, az a lány, aki hasig kivágott, lila ruhát vett fel melltartó nélkül egy ízléstelen mintás fekete harisnyával, sokkal több csúnya nézést kapott.


Köszönöm a tanácsokat! :)

2015. máj. 18. 08:50
 28/29 anonim ***** válasza:
53%
Nem illik feketébe öltözni, de ha színes kiedészítőket veszel fel hozzá, akkor teljesen jó.
2015. máj. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szerintem sem illik feketébe. Nem temetésre mész!
2015. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!