Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Dekorációval kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dekorációval kapcsolatos segítséget szeretnék?!

Figyelt kérdés

Türkiz dekort szeretnék.

Az ültetőkártyát én készítem majd. Egy egyszerűt tervezek. Kérdés, hogy

-fehér lapon, fekete betűkkel, egy türkiz dísz (pl. masni, vagy selyemszalag, vagy bármi) vagy

- türkiz lapon, fekete betűkkel? és valami fehér dísz legyen?

Fehér terítőt, és türkiz futót szeretnék középre. A virágokat még nem tudom (ebben is segíthettek) :D.

És a szalvéta is kérdéses még. Hogy az türkiz legyen vgy fehér?

Köszi


2015. máj. 21. 09:59
1 2 3 4
 11/32 menta34 ***** válasza:
Tökéletesen mindegy, mert nem ettől lesz jó vagy rossz az esküvő...:)
2015. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

ültetőkártyának biztos a fehéret választanám türkiz dísszel

szalvétának szerintem jobb a fehér, ha túl sok minden türkiz színű, akkor az már túlzás, nem adja ki olyan jól

erőteljes szín, ami akkor lesz szép ha a háttér fehér

virágnak szintén fehéret választanék és vagy a vázán lenne valami egyszerű minta vagy masni vagy a virágok közé lehet tenni vmi türkiz színű díszt

a masnis megoldásnál meg vagy áttetsző szalaggal lenne szép vagy fehér-türkiz kombinációval

a csipke pedig szerintem már sok lenne, de ezt valóban látni kéne

2015. máj. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Az ültetőcéduláknál a szöveg legyen sötét türkiz, ne fekete. A fekete agresszív. Az ilyen személyes dolgokhoz a sötét színt és a sötét szürkét használjuk.

Vázát én az ikeás kis szögletest választanám, nagyon elegáns, és fehér szalvétát hozzá, fehér virágokkal.

Igazából a ropogósra keményített, valódi damaszt szalvéta a legszebb, ezeket lehet bérelni, végszükség esetére a 40x40cm damaszt hatású szalvéta. én pont most rendeltem tőlük

[link]

nagyon ügyes hajtogatós ajánlatuk is van, a dupla vitorla nagyon szép és nem annyira macerás

2015. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
2015. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszik! A második kép különösen, ritkán találkozok ilyen visszafogott eleganciával, aki mer és tud, ennyire "kevéssel" ekkora hatást elérni!!!!

Végre nincs teleszemetelve az asztal:)

2015. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

A második nekem is nagyon tetszik, de egy kis szines virággal is eltudnám képzelni!


[link]


Innen az első kép, természetesen türkizbe? Milyen lenne?

Fehér szalvéta és türkiz masni, meg ültetőkártya rákötve. Ugyanúgy türkiz futó! Szines virágok?

2015. máj. 22. 08:24
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

nem rossz, de fölhívom a figyelmedet, hogy a képen textil szalvéta látható, aminek határozott kiállása van, de általában papírszalvétát használnak, jobb esetben textilhatásút, ami elég plöttyedt és kicsi (épp itt küzdök egyel, hogy kihozzam belőle a legtöbbet) az nem mutat ilyen jól. A dekor, persze, jó lenne, ahogyan írod, csak, könyörgöm, ne fekete szöveggel, hanem sötét türkizzel írd, legalább:)

(Lehet textil szalvétát bérelni.)

2015. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

igen igen, ahogy kiírtam már láttam is, hogy az textil szalvéta :S Bérelni nem szeretnék, jó lesz a sima szalvéta is :) Így az ötlet elvetve :D

Szóval vissza a rendes kis ültetőkártyához, akkor szerinted fehér és türkiz betűk legyen rajta? és legyen mondjuk egy kis szatén is?

2015. máj. 22. 09:45
 19/32 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a szalagos ültetőkártya pl? az milyen?


vagy ez:

[link]

Kis türkiz kövekkel :D

2015. máj. 22. 10:12
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Én ötletem: :)


Ültetőkártya: törtfehér fényes lapon (ez nagyon elegáns) türkizkék betűkkel legyen a név és jobb vagy bal alsó sarokban valami kis minta


Szalvéta: Szerintem törtfehér legyen :)


Asztal: Törtfehér vagy fahér terítő és türkiz futó tökéletes :)


Virág: Mondjuk fehér rózsa és kék hortenzia :) de én a kék hortenziát mindenképpen beletenném :)

2015. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!