Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Dekorációval kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dekorációval kapcsolatos segítséget szeretnék?!

Figyelt kérdés

Türkiz dekort szeretnék.

Az ültetőkártyát én készítem majd. Egy egyszerűt tervezek. Kérdés, hogy

-fehér lapon, fekete betűkkel, egy türkiz dísz (pl. masni, vagy selyemszalag, vagy bármi) vagy

- türkiz lapon, fekete betűkkel? és valami fehér dísz legyen?

Fehér terítőt, és türkiz futót szeretnék középre. A virágokat még nem tudom (ebben is segíthettek) :D.

És a szalvéta is kérdéses még. Hogy az türkiz legyen vgy fehér?

Köszi


2015. máj. 21. 09:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

első kép: a "Krisztina" csinos, igazából nem egy nagy durranás, de legalább baj sincs vele. Mögötte a pink színű már rémes, agresszív.

Második kép: nagyon elegáns az "Emma"

de ez kreatív papír és legalább 300 g-os, amit a házi nyomtatók nem visznek.

Ha te nyomtatod, akkor szerencsés a lehető legvastagabb kartont választani, amit még visz a nyomtató (kb. 220 g, műnyomó -igazából valami hófehér kreatív karton lenne a legszebb, ne legyen nagyon mintás, mert akkor a rostok közé nem köpi a festéket. A/4 esbe meg úgy gazdaságos, ha hátára talpat ragasztasz. Macerás, de ez úgy van, hogy ilyenkor vagy pénze van az embernek, vagy ideje. Nagyon ritka, ha mindkettő. Én az Emmára szavazok! nagyon szép, semmi csicsa, de akarton minősége dob rajta.

2015. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

20-as voltam.


Szalvétára egy jobb ötlet: Ekrü színű és kis vékony türkiz szalaggal masniként megkötve. Nekünk is így volt, csak korall színben. :)


Szóval nekünk is pont így volt hajtogatva, mint a linken:

[link]

2015. máj. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

köszi köszi!

Az első linkről a türkizes szalagosra gondoltam, a többi nekem sem tetszik. A "Marci"-s :D

Az "Emma"-ra vonatkozóan tennétek rá olyan köveket mondjuk türkizbe?

Kedves utolsó ez is szuper ötlet! :D És a kép amit linkeltél is nagyon jó, amiatt is, hogy megfordult a fejembe ez a parafadugós megoldás is! csak annyira az nem elegáns szerintem!de jópofa :D jöhetnek még ötletek nagyon jó olvasni őket!

2015. máj. 22. 14:13
 24/32 A kérdező kommentje:

[link]


ez tetszik,csak türkiz szalaggal!

2015. máj. 22. 14:18
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

22-es voltam.


Nincs mit kedves kérdező. :)

Jah a parafadugós megoldás nekem sem jön be, csak a szalvéta miatt küldtem el neked. :)

Biztos szép lesz a dekorotok, én is imádom a türkiz színt. Sok boldogságot nektek!!

2015. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
70%

Szia! :)

Ültető kártyának én ilyesmit javaslok :

[link] még színbe is illik ;)


Én a vázákba néhány szál fehér kálát tennék csak úgy natúran, az üveget pedig türkiz csipkével kötném át :)


vagy így:

[link]


A szalvétát pedig így oldanám meg :

fehér szalvéta + türkiz szalvétagyűrű


Sok boldogságot! :)

2015. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

A türkizhez jól mennek a pasztellek.


Én nem fehér terítőt választanék, hanem valamilyen krémszínűt, törtfehéret, natúrat, és a szalvétát is ehhez illően, ha türkiz a futó. A kártyákon a masni legyen türkiz, különben túl tömörek lesznek. A virágokat vegyesen, szintén pasztell és türkiz színekben válogatnám.


Egy-két összeállítás:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!! nagyon jók a linkek, inspiráló!! jöhetnek még!!
2015. máj. 23. 23:52
 29/32 anonim ***** válasza:
Fehér kártya fekete betű türkiz dísz. Fehér virágok. Szalvéta fehér alapon türkiz dísszel
2015. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem ilyen bőven elég és ehhez fehér kártya-fekete betű.

2015. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!