Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miket kell vinni az esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket kell vinni az esküvőre?

Figyelt kérdés
Szombaton lesz az esküvőnk, és most szedem össze, hogy miket kell készíteni. Pl. váltóruha, ing, cipő, gyűrűk, zsepi, stb. Tudnátok segíteni a listámban?
2015. jún. 23. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Most miért lettem lepontozva ? De komolyan, megkérdezte, hogy tudnék e segíteni, én pedig legjobb tudásom szerint azt tettem.
2015. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Esküvői lista

menyasszonyi ruha

menyecske ruha

fehérnemű

esküvői cipő

cipő

fátyol fejdisz

ékszerek

karika gyűrű

öltöny,mellény

nyakkendő

férfi cipő

ing,zokni

kitűzők,egyebek


virágok

menyasszonyi csokor

koszorúslány csokrok

dobócsokor

autóra virágdiszek

asztali virágdiszek

szóró virágszirmok


esküvői kártyák,üdvözlőlapok

esküvői program


táska

ruhák

zsebkendő...stb

2015. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ :)

Esetleg ha valakinek még jut eszébe más is, azt örömmel várom!

2015. jún. 23. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:
fájdalomcsillapító, víz, keksz, ragtapasz, fülpiszkáló (ha elfolyna a smink), alapozó, szemcerka, kistükör, tű, cérna ...
2015. jún. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 4-es válasz az teljesen jó, még dezodort és biztostűt javasolnék.

Én kaptam kistáskát a ruhához, abban volt:

zsebkendő, fájdalomcsillapító, ragtapasz, tű, cérna, igazolványok.

Minden egyéb anyukámnál volt, beleértve a szolgáltatók tiszteletdíját is előre borítékozva.

2015. jún. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire lesz meleg, így tervezel-e harisnyát, ha igen, akkor legyen váltás is. Nekem pl. kiszakadt az eredeti és jó, hogy volt a váltás harisnya.

Ha táncolós mulatság lesz, akkor egy pár darab hullámcsat, ha egy-két tincs mégis kicsúszna a frizurából.

Fotózásra vigyetek magatokkal innivalót (ha nem akarod, hogy lejöjjön a rúzs, akkor szívószálat), illetve rúzst/szájfényt, mert a 4. csókolózós kép után a férjeden lesz az összes :)


A többiek a többit már leírták, ezek jutottak eszembe.

2015. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, írta e már valaki, mert még nem olvastam végig, de az érvényes személyi igazolvány az egyik legfontosabb dolog, és a tanúknak is...
2015. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Személyi igazolvány akkor is kell, ha az adatokat már felvették korábban?
2015. jún. 26. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!