Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek melyik ruha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik ruha a kettő közül?

Figyelt kérdés

A:

[link]

[link]



B:

[link]


[link]



Kíváncsi vagyok mire gondoltok, melyik áll jobban. köszi :)


2015. júl. 4. 16:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
az első sokkal jobban áll
2015. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
71%

Remélem nem bántalak meg, de látszik a képeken, hogy valami gyengébb minőségű, olcsóbb szalonból származnak a ruhák.


Az 'A' ruhának a derékszabása rettenetesen előnytelen, a gumis műanyagfűző a hátulján a 90-es évekből maradt ott.

A mellvonalának íve túl magas, és nem illeszkedik a melled formájához, a csúcsánál eláll.

A gyöngyözés, díszítés kritikán aluli.


A 'B' ruha már sokkal jobb elölről ilyen szempontból, de neked mégsem ajánlanám: nagyon alacsonynak tűnsz benne, ez a ruha téged összenyom. Alapvetően nem a fazonnal lenne baj, de ez is túl lent szabott, amit csak kifejezetten magas (1,80) körüli nőknek érdemes bevállalni.

Hátulról megint szembetalálkozunk az olcsó szalonok problematikájával: a mellrész és az uszály csipkézése nem csak stílusában, de anyagában is eltérő, a megfelelő merevítés hiányában gyűrődik a ruha törzsrészen, a gyenge kapcsok pedig nem adnak megfelelő tartást a szoknyának feltűzve. Magyarán úgy néz ki, mint amibe belerottyantottak.


Ha jót akarsz magadnak, ezeknek a félresikerült ruháknak egyikéért sem adsz ki pénzt, és elmész egy ennél hozzáértőbb, minőségibb szalonba.


Az alakoddal nincs probléma, átlagosnak tűnsz minden szempontból. Szinte bármilyen jól elkészített ruha jól állna rajtad.

2015. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Az elso szebb, de ezzel meg el kellene menni egy varronohoz, hogy meg egy alsoszoknyat varrjon ra, mert atlatszik az abroncs, napfenyben meg annyira at lesz vilagitva, hogy a labad vonala is nagyon latszani fog.

A masodik egyedibb, viszont nem tetszik a szoknyaja. Valahogy a szoknya es a felso ket teljesen kulonbozo stilus.

Elsore szavazok, de nyomatekosan ajanlom a varronot! :)

2015. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeket :) Nem bántottatok meg.


A második ruha tetszik nekem jobban, felvéve is. Az első talán jobban áll. Mindkettő olasz tervezésű ruha, a második az tavalyi modell, az elsőt nem tudom...


A második ruha csipkézése meg anyagában ugyanaz a szoknya részen és a mellrésznél, nem tudom miért gondolod, hogy nem...talán a fényképek sem tiszták :-? Nem épp olcsó szalonok ruhái. Illetve nem az ár alapján választottam ruhát, hanem a ruha választott engem :D


Köszi megfontolom a tanácsaitokat. Minden jót nektek :)

2015. júl. 4. 21:18
 15/28 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, komolyan ne haragudj meg, de téged bepaliztak.


Ilyen selejteket normális tervező nem gyárt. Az "olasz márka denemtudommelyik" annyit jelent már jó 20 éve, hogy kínai, amin az utolsó fogantyút Olaszországban varrták fel, és ezzel eladható "olaszként" jogilag.


Csak egy pár dolog:

1. egyetlen, de egyetlen márkás, tervezői ruhán sem fog úgy átütni az alsószoknya a tüll alatt, mint ahogy az 'A' ruhánál. Tényleg brutális, ahogy kispórolták az anyagot belőle.

2. A 'B' ruhánál a felsőrészen sztreccs nejloncsipke van tüll alapon, a szoknyarészén NEM ELASZTIKUS, keményebb és egybefüggő csipke van...

3. Már önmagán a fűzőkön, a díszítésen is látszik, hogy nem minőségi munkáról beszélünk.


De ha akarod, leírhatod, melyik "tervező" kreálmányai ezek, nagyon érdekelne. Van egy olyan érzésem, hogy valami kínai hamisítványt próbáltak eladni neked a szalonban egy vagyonért, azzal, hogy ez "olasz".

2015. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
A
2015. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Egyértelműen A
2015. júl. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

15- a csipke ugyanaz a szoknya részen- mondom :)



Mindegy. Nem fogok ezen vitázni, lehet nem vagyok szakértő a témában, nekem akkor is tetszik :D


De azért megnézem majd melyik tervező munkája, mert márkás ruhákat forgalmaz a szalon, Allure Bridals a nagyrésze a ruháknak s még van néhány más fajta is. Mikor haza megyek és eljutok ismét a szalonba, megírom :)


Köszönöm a véleményeket még egyszer.

2015. júl. 5. 13:07
 19/28 anonim ***** válasza:
32%

Úgy látszik itt is jól működnek a háttérben mozgó, az internet mögé bújó "hülye gyerekek".

Véleményt kértél, kaptál.

Az értékelésekből meg megmutatkozott mennyit is ért egy válasz.

Remélem sejted az itt válaszolóknak teljesen mindegy melyiket választod, az sem érdekel bennünket, ha meztelenül jelennél meg.

Ahogy látom itt se a válaszra, se a jókívánságra nem vevő senki.

Tőlem válaszd a "B" ruhát, de esküvő közben jó ha imádkozol, hogy ne járj úgy, mint egy vajdasági településen a menyasszony, akinek az volt élete utolsó napja, mert a lakodalmában agyonlőtte a saját apósa. :(


Ha jól látom a válaszolók értékelése szerint szinte mindenki hülye, kivéve a kérdezőt, na meg a "cimboráit", kivéve, ha egy és ugyanazt a személyt takarja, amihez nem kell más, mint 1 "bohóc" és pár fantom felhasználónév.

2015. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
63%

Magyarországon egyetlen Allure Bridals hivatalos viszonteladó van, a One & Only szalon.


Ha nem náluk voltál, a ruhák nagyrésze jó eséllyel kínai hamisítvány, mint mondottam :)

2015. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!