Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek melyik ruha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik ruha a kettő közül?

Figyelt kérdés

A:

[link]

[link]



B:

[link]


[link]



Kíváncsi vagyok mire gondoltok, melyik áll jobban. köszi :)


2015. júl. 4. 16:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
84%
Egyrészt nekem is "gagyinak" tűnik az anyag és a szabás, kérlek ne haragudj, te kérted a véleményünket. Illetve szerintem idétlenek ezek a fazonú ruhák, ahol már-már csípő alatt kezdődik a szoknya. Nem tudom, akkor vagy rendesen fönt legyen deréknál, vagy legyen sellő fazon, de így, hááát :/ Na mindegy, tényleg ez az én ízlésem, nem a tiéd, természetesen biztosan tetszik neked mindkettő. :) A kettő közül az A sokkal jobban áll. :)
2015. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Húha, kezd izgi lenne a dolog, hamis vagy nem hamis, One & Only vagy nem, jajj, már nagyon érdekel haha :D
2015. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
35%
Nekem egyik sem tetszik és nem azért, mert beállok a 70%-os "kedves" válaszoló mögé, aki "gagyiszalonoz" mindent, ahol nem 300 ezer fölött kezdődnek a ruhák, hanem azért, mert nekem nem tetszenek az ilyen stílusú ruhák. Nem kell a sok okostónira hallgatni, azt vedd fel, amiben jól érzed magad, ha pedig nagyon ne tudsz dönteni, akkor inkább olyantól kérj tanácsot, aki ismer és tényleg a javadat akarja.
2015. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Nem értem a felháborodott hozzászólást. Megköszöntem a válaszokat, azt mondtam megfontolom a választásomat.

Nem magyarországi a szalon.


Nem értem miért kell nevetségesen felhúzni magad egy kérdésen, amiben egyébként szerintem teljesen normális válaszok születtek. Más felhasználónevem meg nincs, ezt sem fogom soha többet használni...

2015. júl. 6. 17:44
 25/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves normális hangvételű válaszokat továbbra is.


Többet már nem fogok belépni, kissé betelt a pohár.

2015. júl. 6. 17:46
 26/28 anonim ***** válasza:
57%

#23-as, tökéletesen igazad van, de azt is vedd figyelembe, a provokátor itt csak 2 végtelenül csúnya ruhát, mutogat.

Itt 2 összecsapott ruha közül kellet (volna?) kiválasztani az elviselhetőbbet.

Bevallom, soha nem értettem a ruhákhoz, de mint férfi így is látom, hogy ezek a ruhák semmi mások, mint egyszerű rongyok.

Ilyeneket még a feleségem se választott volna, már évekkel ezelőtt is sokkal szebb ruhák közül lehetett választani.


A legnagyobb baj viszont nem is ezzel van.

A baj ott van, hogy kedves kérdező "elfelejtett" közölni, hogy Neki már megvan a véleménye, és aki ellent mond, azt "értékeli".


Tulajdonképpen csak 1 válasz érdekli, ami a szájának megfelelő, igaz ezzel semmi mást nem tesz, mint kimeríti a PROVOKÁCIÓ (!) fogalmát.

2015. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

:)))))))))



Mindenkit csak felfele pontoztam. Nem értem mi bajotok van. Miért vagytok ennyire frusztráltak?

2015. júl. 10. 06:08
 28/28 anonim válasza:
Az első:)
2015. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!