Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A menyasszony és a wc-zés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszony és a wc-zés hogy realizálható?

Figyelt kérdés
Kicsit kínos a kérdés, de nagy hosszú, uszályos menyasszonyi ruhám lesz és eszembe jutott, hogy hogyan fogok wc-re menni benne? Kit illik megkérni, hogy segitsen?

2015. aug. 1. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok menyasszony, de az én egyik barátnőmnél úgy volt, hogy vagy anyuka és a húga segített, vagy a lelkes koszorúslányok. (akik nyilván közeli barátnői voltak). Eddig mindenki megoldotta a pisilést, ne izgulj!! :)
2015. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél pelenkát a menyasszonyi ruha alá!
2015. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyat kérj meg, akivel vagy annyira intim viszonyban, hogy nem zavar, ha jelen van, mikor pisilsz. Mondjuk anyukád, (lány) testvéred, barátnő.
2015. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
kipisiled magad esküvő előtt, felveszed a ruhát, majd esküvő után leveszed. Több mint való nem uszályos ruhában fogod ropni reggelig.
2015. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb barátnőm esküvőjén én segítettem neki. benyomultunk a wc-be, én tartottam a szoknyát meg az uszályt, ő meg pisilt. :D macerás volt de nem ciki, és amúgy sem láttam semmit attól a rengeteg tülltől.
2015. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Neten van angol leírás, hogy hogyan kell. Szemből nagy terpeszben kell ráülni a wcre. Persze tiszta legyen a padló.
2015. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Én a 4-es technikáját alkalmaztam. Kb 12-kor bújtam bele a ruhába, előtte elmentem pisilni. Hajnali fél 1-kor öltöztünk át pirosba, akkor mentem el wc-re. Nem is kellett közben kimennem. Amit ittam, azt letáncoltam.
2015. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha abroncsos a ruha, akkor a fülke előtt úszógumiszerűen felhúzod az abroncsot és valaki segít a felső rétegek beletömködésében. Onnantól elég 1 kézzel megfognod az abroncs egyik felét (mondjuk elől) és kész. :) Amikor kijössz, jó ha van ott valaki, aki a rétegeket segít újra elrendezni. :) Könnyebben kivitelezhető, mint gondolnád. :)
2015. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jah és ha betömködöx az abroncsba, senkinek nem kell bemenni veled ;).
2015. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk én ha nem látnám mit csinálok, tuti végig pisilném a combom/harisnyám.
2015. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!